TOP-6 весняних кіноочікувань

17 лютого 2010

TOP-6 весняних кіноочікувань

Пропонуємо вашій увазі найцікавіші кіно-новинки, які вийдуть у прокат навесні 2010 року. Серед них є і мультики, і фільми, і рімейки, і довгоочікувані екранізації – словом, кожен може обрати те, що йому більше до душі.

Очікування №1. «Аліса в Країні Чудес» («Alice in Wonderland») Одна з найочікуваніших екранізацій 2010 року вже зовсім скоро вийде на великі екрани – 4 березня цей фільм почнуть показувати у львівському «Кінопалаці». Тисячі кіноманів у нетерпінні потирають руки: це має бути щось феєричне! По-перше, Тім Бартон. Самобутній, неповторний режисер, на чиї фільми підсідаєш, нече на наркотик. Якщо перший раз сподобалось – немає сумнівів, наступні кіно-дози не розчарують.

По-друге, Джонні Депп. Не менш неповторний та оригінальний, кожна його наступна роль все цікавіша та, навіть, – що там приховувати – божевільніша. От і тепер йому дісталась роль Божевільного Капелюшника. А що, хіба хтось би зміг зіграти її краще? По-третє, сама «Аліса». Книжка, що ще з дитинства стала улюбленою для багатьох, книжка, що має безліч підтекстів, нашарувань і прихованих змістів. Але одразу хочемо застерегти: цей фільм не є екранізацією творіння Льюїса Керрола.

За сюжетом, Аліса повертається у Країну Чудес у віці 19 років. Країна ця похмура, чисто «бартонівська» – тут ростуть моторошні, хоч і кольорові рослини, а всі герої балансують на межі між прекрасним і огидним. Формат 3D, у якому можна буде переглянути фільм, допоможе глядачам краще відчути всі дивовижі Країни Чудес. Між іншим, не обійшлося у фільмі і без досить неочікуваної любовної лінії, та, попри все, казка залишилась казкою.

Очікування №2. «Як приручити дракона» («How to Train Your Dragon») Ще один чудовий мультик від студії «DreamWorks»: як завжди, веселий і захоплюючий, як завжди, цікавий не лише дітям, але і їхнім батькам. А ще – як тепер модно – у форматі 3D.

Молодий вікінг, який, одначе, зовсім не схожий на вікінга, повинен пройти обряд ініціації – вбити дракона. Але який герой, такий і дракон: йому трапляється створіння, яке лише віддалено нагадує страшну рептилію. Вони стають приятелями і змінюють життя двох світів – людського і драконячого. Мультик знято за мотивами однойменної книги Крессіди Коуел, яка є авторкою ще одного дитячого бестселлера – «Як приручити вікінга». Що ж, можливо, незабаром ми побачимо продовження цього мультфільму. Але спочатку все ж повчіться приручати драконів – з 18 березня у «Кінопалаці».

Очікування №3. «Битва титанів» («Clash of the Titans») Рімейк фільму з аналогічною назвою, який у 1981 році зняв Десмонд Девіс, обіцяє бути видовищним. Головним героєм фільму є персонаж грецьких міфів Персей – смертний син Зевса, який виходить на боротьбу з богом підземного царства Аїдом. Боги, люди, жахливі чудовиська і злі демони – все змішалось в одне у грізній сутичці і тепер лише від Персея залежить доля Землі. Як він даватиме собі з цим раду всі охочі зможуть побачити вже з 8 квітня, ще й не просто побачити, а майже відчути на власній шкірі, адже фільм транслюватиметься у форматі 3D.

Очікування №4. «Принц Персії: Піски часу» («Prince of Persia: The Sands of Time») Навіть ті, хто ніколи не бавився у комп’ютерну гру «Принц Персії», неодмінно про неї чули. І от тепер виходить в світ екранізація цієї культової забавки, яка обіцяє не підвести своє брендове ім’я: мальовничий, напружений і захоплюючий фільм сподобається багатьом. Головна роль принца Дастана дісталась Джейкові Джілленхолу, якого глядач може пам’ятати з фільму «Горбата гора», де він зіграв одну з головних ролей. Основна дія фільму крутиться довкола кинджала, що здатний звільнити піски часу, які, своєю чергою, можуть зруйнувати світ. Звісно, лише мужній Дастан здатний запобігти лихові. Прем’єра фільму відбудеться 28 травня – як світова,  так і українська.

Очікування №5. «Шрек назавжди» («Shrek Forever After») Четверта і, як обіцяють виробники, остання частина розповіді про милого людожера. Здавалося б, які ще пригоди можуть бути після того, як Шрек з Фіоною зажили спокійним сімейним життям і навіть народили дітей?

А он які: Далеке далеке королівство раптово стає таким, наче там ніколи не було Шрека. Його сприймають як звичайного людожера – так, як на початку першої частини, його не впізнає навіть найкращий друг Осел. Але не тільки це змінюється. Ви тільки подивіться на цього Кота в чоботях, який роз’ївся так, що вже навіть мишей ловити ліниться! Мультфільм однозначно вартий уваги: по-перше, скидається на те, що він буде не гіршим за попередні три частини, а по-друге, ми вперше отримаємо можливість побачити Шрека та компанію у 3D. Тепер залишається тільки дочекатись до 20 травня – саме тоді цей мультик вийде у прокат.

Очікування №6. «Робін Гуд» («Robin Hood») Розбійник із Шервудського лісу вже давно зажив світової слави, його постать привертала увагу не одного режисера. Вперше він з’явився на екрані майже століття тому – у далекому 1912 році. Тепер глядачам пропонується ще одна версія відомої історії – цього разу так, як її побачив режисер Рідлі Скотт. Робіна Гуда у цьому фільмі зіграв мужній Рассел Кроу, а його кохану леді Меріан – Кейт Бланшет. Вже заради цієї пари варто звернути увагу на чергову «кіноробінгудівщину», адже обоє виконавців головних ролей – «оскароносці».

Мабуть, не варто сподіватись, що «Робін Гуд» буде таким же тріумфальним, як і «Гладіатор» (його теж знімав Рідлі Скотт, а головну роль також виконував Рассел Кроу), та все ж немає сумнівів, що цей фільм вартий уваги. Переконатись у цьому можна буде вже з 13 травня.

Бажаємо приємного перегляду!

текст: Анна Козюта
фото: adisney.go.com

››› Читайте наші новини на Twitter і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.

Print 

5Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код: