У Львові на Різдвяні свята запрошують на роботу Чортів та Ангелів

13 грудня 2011

У Львові на Різдвяні свята запрошують на роботу Чортів та Ангелів

Сьогодні, 13 грудня, на декількох популярних українських інтернет-ресурсах з пошуку роботи з’явились оголошення, що у Львові на Різдво запрошують на роботу Чортів та Ангелів.

Зокрема в описі на посаду Чорта зазначено, що основне завдання – "будь-якими способами завадити українцям відсвяткувати Народження Ісуса Христа". А навички, які потрібні від кандидати – це "комунікабельність, адже у обов'язки вакансії входить активна комунікація із простими смертними та купівля душ". За таку роботу обіцяють оплату – 33 гривні.

Від Ангелів очікують, що вони "допоможуть всім українцям зустріти Різдво у теплому та родинному колі", і очікують від кандидатів вміння колядувати та робити добрі вчинки, любов до людей вітається.

Слід зазначити, що роботодавцем таких з одного боку нестандартних, а з іншого доволі традиційних різдвяних професій є міський фестиваль Свято Пампуха, який відбудеться у Львові з 7 по 9 січня 2012 року.

Нагадаємо, що минулого тижня організатори фестивалю пообіцяли встановити на Різдво у Львові Рекорд Ґіннеса у номінації "найбільший пампух у світі".

Вакансия__Чорт._Свято_Пампуха._Работа_во_Львове_copy.jpg
скріншот сайту work.ua

Print 

2Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код: