У Львові зберуться провідні туристичні експерти України та Європи

8 листопада 2011

У Львові зберуться провідні туристичні експерти України та Європи

24-25 листопада у Львові втретє відбудеться туристична конференція «Перемагай з Левом!». «Перемагай з Левом!» – це місце зустрічі європейських експертів туристичної індустрії. Цього року до Львова приїдуть, щоб поділитися досвідом, практики туристичної індустрії Відня, Грацу, Берліна, Лондона, Кракова, Москви, Стамбулу.

В ході Конференції відбудеться понад 20 заходів, на яких учасники Конференції обговорять туристичні тенденції в світі та Європі зокрема, зрозуміють як вдалося Відню, Грацу, Берліну стати успішними туристичними містами та як створити конкурентоспроможний, цікавий туристичний продукт.

Окрему увагу Конференції присвячено моделі співпраці бізнесу та влади в міському туризмі, зокрема буде презентовано успішні приклади проектів, такі як «Грац – гастрономічна столиця Австрії», який об’єднав бізнес та владу для спільного позиціонування міста.

Окрім того, відбудеться зустріч «Як повинен працювати міський Центр туристичної інформації?», на якій експерти поділяться досвідом успішного ведення туристичних інфоцентрів.

«Нам, гравцям туристичного ринку, потрібно стежити за змінами у смаках та очікуваннях туристів, вловити і тримати хвилю світового туризму. Задля створення якісного, унікального туристичного продукту необхідно об'єднати зусилля як на рівні одного міста, так і на рівні регіону та країни. Саме для цього ми проводимо цю Конференцію», – зазначила Оксана Сидор, організатор конференції «Перемагай з Левом!».

Конференція «Перемагай з Левом!» поєднує класичний формат з креативними сесіями – презентаціями, дискусіями, обідами й вечерями з експертами, неформальними зустрічами. Таким чином учасники будуть у цікавій та доступній формі залучені до усіх подій Конференції.

Туристична конференція «Перемагай з Левом!» запрошує до участі, адже це місце для встановлення нових контактів, місце, де можна поділитися своїми ідеями та досвідом, і в кінцевому результаті розширити свій бізнес!

Львівська туристична конференція відбувається у партнерстві з Львівською міською радою, гравцями туристичного ринку Львова та міжнародною Асоціацією European Cities Marketing.

Реєстрація на Конференцію та додаткова інформація на www.congress.lviv.ua

будьте в курсі львівського життя - ми на Facebook, Twitter, LiveJournal та Вконтакте

Print 

1Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код: