У Зашкові зберуться симпатики тверезого патріотизму

8 червня 2010

У Зашкові зберуться симпатики тверезого патріотизму

Четвертий молодіжний патріотичний фестиваль "Земля героїв - Зашків" цьогоріч проходитиме 12-14 червня. Фестиваль традиційно приурочений до Дня молоді та річниці народження провідника ОУН Євгена Коновальця.

Вже звичайно фестиваль розпочнеться пішим переходом за участі громадських організацій зі Львова до Зашкова – рідного села очільника оунівців. У програмі типові для свята заходи: різноманітні спортивні змагання, конкурси, виступи музичних колективів (Широкий Лан (Калуш), Nachtigall (Львів), Misty Gates (Львів), Vox Populi (Жовква), майстер-класи, кінопоказ патріотичних стрічок та автошоу.

Водночас, за запевненнями очевидців, “Зашків” випадає зі стереотипного сприйняття фестивального руху. Головна ідея організаторів – навчитися говорити про національну ідею та героїв не однобічно. Відтак, згідно з задумом, патріотичні ідеали доносяться до молоді з одного боку через розваги, а з іншого – на тверезу голову. Адже традиційно фестиваль матиме табу: куріння та споживання спиртних напоїв на території наметового табору заборонено. Але як показує досвід, таке обмеження ніякого впливу на кількість учасників свята немає.

Вхід на фестиваль – вільний. Один з його організаторів, сільський голова Зашкова Ігор Селецький зазначає, що всі охочі зможуть зробити благодійний внесок у розмірі 20 грн на розвиток інфраструктури рідного села Коновальця. Однак всі грошові виплати здійснюватимуться лише за власним бажанням меценатів.

текст: Наталка Лотоцька

12-13 червня, Зашків поблизу Львова - програма, розташування...

››› Читайте наші новини на TwitterFacebook і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.

Print 

Написати відгук
Введіть код: