Vanilla Sky: Сподіваємось, львів'яни будуть класними!

12 листопада 2010

Vanilla Sky: Сподіваємось, львів'яни будуть класними!

16 листопада Львів має всі шанси перетворитися на справжню Мекку для любителів хорошої та якісної поп-панк музики. Меломани, радійте – саме наше місто відвідає італійський гурт Vanilla Sky аби запрезентувати свій новий альбом “Fragile” в рамках свого світового турне. А про свої очікування та приготування до зустрічі з українською публікою у ексклюзивному інтерв'ю для VisitLviv.net розповів вокаліст групи, Вінченцо Маріо Крісті.

Учасники Vanilla Sky: хто вони, чим живуть і що полюбляють?
Вінкс: Ванілла Скай складається з чотирьох учасників: Даніеля Ауторе (вокал, гітара), Вінченцо Маріо Крісті (вокал, гітара), Джакопо Вольпе (барабани, бек-вокал), Антоніо Філіппеллі (бас гітара, бек-вокал). Ми любимо музику і мистецтво загалом, а також щотижня грати у футбол разом з нашими друзями з інших гуртів.

Як так сталось, що ви стали Ванільним небом? Що надихнуло вас на так назву?
Вінкс: Назву придумав Cisco, колишній бас-гітарист, коли у 2002 році ми почали разом грати. Він вважав що “Vanilla” звучить досить кумедно, адже у італійській мові "ванільний" звучить трохи інакше - "vaniglia", а “Sky” (небо)  навіює щось романтичне: якщо думати про небо, коли заходить сонце, можна собі уявити дуже милу і ніжну картину. Ніхто з нас не бачив однойменного фільму на той момент.
 
Ваш новий альбом «FRAGILE» встиг захопити Європу. Чим він відрізняється від
попередніх збірок та які настрої у ньому переважають?

“Fragile” – абсолютно новий шлях творення музики для Ванілла Скай. У 2009 ми з Браяном були змушені шукати нових членів гурту (барабанщика і бас гітариста) і самі записали майже 30 нових пісень у власній студії. Також тексти та теми в цих піснях наближаються до зростаючого покоління, порожнього та мінливого, що стало жертвою сучасних суспільних стереотипів. Ми досі зберегли свою ідентичність і залишаємось альтернативною групою, намагаючись робити те, що вміємо найкраще: бути чесними і справжніми, гвиконуючи свою музику.

Ваша творчість містить чимало каверів на відомі попсові пісні. Ви плануєте і надалі рухатись в цьому напрямку, чи, все ж, переходите виключно на власний матеріал?
Ми завжди грали свою музику, і кавери, які творили раніше, створювались лише щоб приколотися з відомих поп-виконавців і розважити публіку, якій  Vanilla Sky не дуже подобалась. Справа в тому, що у момент створення ми не очікували, що "Umbrella" здобуде таку популярність. У будь-якому випадку, за останні кілька років нами створено кілька каверів і на інших виконавців, але ми ніколи насправді не просували їх на Західному ринку. Ми просто вважаємо, що наша музика цілком подобається народу і нам непотрібно грати кавери.

Розкажіть про своє світове турне. Які країни ви вже відвідали та як вас там приймали?
Зараз подорожуємо Росією. Це божевільне та довготривале турне, і ми отримуємо від нього велике задоволення. Наступними країнами стануть Білорусь, Україна, Італія, Японія, Німеччина, Австрія і, вже у наступному році, на нас знову чекають Велика Британія, Нідерланди, Бельгія, Швейцарія, Іспанія, Франція і тоді, сподіваємось, нарешті США. Це буде просто шалений тур, але він як сон, який збувається.

Чому ви погодились лише на один концерт саме у Львові? Вас не запрошували до столиці?
Напевно, єдиним, хто може відповісти на це запитання – це наша агенція в Україні. Вони займались організацією цілого туру і відповідають за такі рішення. Ми, в усякому разі, сподіваємось скоро повернутись і зіграти тут більше концертів.

Чи бували ви в Україні раніше і чого очікуєте від Львова та львівської публіки?
Vanilla Sky виступали у Києві в 2008  і концерт був дивовижний! Ми грали на Майдані Незалежності для публіки з 25 тисяч слухачів! Старі-добрі часи! Сподіваємось, що львів'яни будуть таким ж  класними, як і київська публіка.

Дякуємо за ваш час і інтерв’ю!

Нагадаємо, у вівторок, 16 листопада, у КТЗ "Романтик", "Ванілла Скай" виступатимуть у межах фестивалю "Захід". Окрім них, львів'ян тішитимуть вітчизняні улюбленці "От Вінта", "Серцевий напад" та "Мій батько п’є".

Більше інформації про концерт тут

Розмову вела Дана Микитюк

Print 

Написати відгук
Введіть код: