Весна! Час виходити на вулиці Львова з mp3-екскурсіями!

7 березня 2010

Весна! Час виходити на вулиці Львова з mp3-екскурсіями!

1 березня 2010 року у Львові і згідно календаря, і згідно з погодою почалася весна. Це означає, що вже незабаром на свіже повітря «вилізуть» столики кав’ярень, розпочнуться вуличні фестивалі, а львів’яни скинуть зимові хутра і пересядуть на ровери. Чи, принаймні, почнуть більше ходити пішки і спацерувати, не боячись снігопадів. Для любителів піших мандрівок Львовом, пропонуємо записати на свій плеєр екскурсії у формат mp3 та бути самому собі гідом.

Інтернет-портал VisitLviv.net презентує нову послугу, спрямовану на гостей міста Львова – безкоштовні mp3 екскурсії містом. Відтепер кожен бажаючий може отримати аудіо-екскурсію, скачавши її на свій домашній комп’ютер перед візитом до Львова, чи на свій ноутбук у одній із численних Wi-Fi точок міста.

Екскурсії записані за допомоги радіо "Львівська хвиля 100,8 FM" "тамтешнім" ді-джеєм Маріанною Фірткою із текстів львовознавця Ілька Лемка. Усі екскурсії записані частинами, відповідно до їхніх текстових варіантів – таким чином можна самостійно міняти чи переривати маршрут, адже потім можна без проблем відшукати потрібне місце. Усі завантажені частини екскурсії одним zip-файлом можна легко записати на свій плеєр та вирушати у місто!

Перша mp3-екскурсія, котру ми пропонуємо загалу – "Львів за 2 години". Майже 40 хвилин запису аудіо-гіда та PDF-мапа допоможуть Вам самостійно оглянути наше місто і побачити те, що не завжди видно із екскурсоводами. Трішки коротшою є друга екскурсія "Львів стародавній", котра покаже найстарішу частину міста, куди не завжди доводять екскурсоводи.

Наступні текстові та аудіо екскурсії, а також багато іншого будуть вже незабаром. Будемо вельми вдячні за відгуки та враження.

Гарних Вам мандрувань Львовом!

фото: Юрко Дячишин

››› Читайте наші новини на Twitter і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.

Print 

23Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код: