Визначено сім’ю для промоційного ролика УЄФА

15 серпня 2011

Визначено сім’ю для промоційного ролика УЄФА

У конкурсі на кращу львівську сім’ю для промоційного ролика УЄФА перемогла родина Манзель.

Так, як і передбачалось умовами конкурсу переможця обирали із п’ятірки лідерів, які набрали найбільше голосів на сайті www.VisitLviv.net.

Для нас було важливо знайти доброзичливу та справжню у своїх почуттях родину, яка гармонійно виглядатиме у кадрі. На нашу думку, сім’я Манзель – справедливо отримала право взяти участь у промоційному відео УЄФА про Львів, - розповіла дизайнер та член журі Роксолана Богуцька.

Короткометражний промоційний фільм зніматиме професійна телевізійна команда УЄФА. Відео буде представлене 2 грудня 2011 року під час жеребкування фінальної частини, а згодом – транслюватиметься аж до початку Турніру на каналах, які є партнерами УЄФА.

Нагадаємо, що для участі у конкурсі сім‘ї повинні були надіслати 2 фотографії своєї сім’ї та контактні дані info@visitlviv.net до 13 серпня 2011 року.

Взяти участь у конкурсі було запрошено пари з двома і більше дітьми віком від 3 до 15 років. Участь у конкурсі взяли 28 сімей.

До п’ятірки лідерів увійшли родини: Сивуляк, Гінка, Лебедь, Манзель та Лесюк.


Переможці конкурсу

Print 

86Відгуки Відвідувачів

  • Сімейка Чадів15-08-2011 14:37відповісти

    У-у-у-у-ра-а-а-а-аа! Вітаємо!!! Щиро раді!!!

  • Наталия Бурбела15-08-2011 15:15відповісти

    Класс! Справедливый конкурс - победили лучшие!!!!!!!!!!

  • Юра Луцьк15-08-2011 15:16відповісти

    Молодці!!!!

  • Олекса15-08-2011 15:18відповісти

    цій сімї приймати участь у конкурсах поїдань вареників! жах! тепер іноземці точно будуть знати, що нам аби поїсти і поспати! дивлячись на них - навіть спортом і не пахне!

  • Андрій15-08-2011 15:42відповісти

    Олекса ! Читай умови конкурсу ! -- "Для нас було важливо знайти доброзичливу та справжню у своїх почуттях родину, яка гармонійно виглядатиме у кадрі", Це не спортсмени ! Українські вареники нехай і іноземці покуштують, в них такої страви немає. Не злись, що ти не виграв. !

  • Світлана15-08-2011 15:42відповісти

    Осад залишається після таких конкурсів. Мало того ,що голоси були накручені, так виявилось, що знайшли "доброзичливу та справжню у своїх почуттях родину, яка гармонійно виглядатиме у кадрі". Про яку справежливість може йти мова...... Три рази ФЕ такому справедливому вибору жюрі.

  • Олекса15-08-2011 15:45відповісти

    конкурс я сьогодні побачив, тому злитись немає чому! а як такі "поросята" будуть "гармонійно" виглядати у кадрі - для мене це загадка! Українська родина має бути здоровою, а не розгодованою!

  • Олекса15-08-2011 15:46відповісти

    Підтримую Вас пані Світлана!

  • Андрій15-08-2011 15:48відповісти

    Олекса !Чогож ти такий здоровий не вислав своє фото ???

  • Олекса15-08-2011 15:52відповісти

    нажаль, моя дружина з дітьми на даний час відпочивають на морях і до заявленої дати їх у Львові не буде! дякую за турботу!

  • Київ15-08-2011 15:56відповісти

    це так прийнято у вас, у Галичан, так пампушками обїдатись? дуже "гармонійно" розкормлена сімейка! я уявляла Львів по-іншому! хі-хі

  • Олекса15-08-2011 15:58відповісти

    так пане Андрій, я можу позволити собі аби моя родина відпочивала на багатьох морях. прикрий випадок, однак родина лише приїде в кінці серпня!

  • Світлана15-08-2011 15:58відповісти

    Знову Українська ЖАБА в вишиванці дусить.... Яка кому різниця, на скількох морях хтось відпочиває . Хтось просто реально оцінив свої шанси , а може зневірився у СПРАВЕДЛИВОСТІ

  • Андрій15-08-2011 16:01відповісти

    Так Жаба дусить, круто тобі Олекса, вони там далеко, а ти тут сам "зажигаєш" !!!

  • Наталя15-08-2011 16:01відповісти

    Шановний Андрій, ви б краще подали свою електронку Олексі, і уточнили усі дрібниці з приводу моря, фото.... а не виставляли себе на посміховисько,а з приводу сім"ї Манзель, так виглядає, ніби запланована акція - тиждень перед тим зняли передачу, і ось переможець, який мав бути оголошений 16 серпня, відомий сьогодні

  • Олекса15-08-2011 16:02відповісти

    о ні, вельмишановна панянка з Києва! це не всі у нас такі сімї! не прийміть дану сімю за еталон львівських родин!:)))) у пятірку, наскільки я бачив, увійшли і більш презентабельні сімї, однак, таке життя:))))

  • Світлана15-08-2011 16:03відповісти

    Та не зажигає , а важко гарує , щоб дати родині там ДАЛЕКО достойно відпочити

  • Олекса15-08-2011 16:05відповісти

    дякую пані Наталя та Світлано! як на мене, пане Андрій, я нічого особливого не сказав. просто дійсно якось не красивенько буде виглядати Львів....

  • Андрій15-08-2011 16:08відповісти

    Світлана ! Я все зрозумів. Мовчу, більше не пишу, Я не знав що Ви разом з ним "важко гаруєте" і Ви в курсі його справ і родинних морів. Перепрошую.

  • Світлана15-08-2011 16:12відповісти

    Та ні ,пане Андрію. Я гарую у зовсім інщому місці і тільки спостерігаю за змінами у нас , оскільки належу до великої кількості зневірених , і не тільки у таких конкурсах ,а і в нашому Справедливому житті

  • Олекса15-08-2011 16:16відповісти

    Андрій, це принаймі не етично ображати жінок! де вас тільки виховували? Вам перед вашими батьками не стидно? яке ви взагалі маєте право нападати на жінку? у нас в Конституції передбачено свобода слова, тому ми, як громадяни нашої держави, маєм право висловлювати свої думки! мені соромно за таких українських "чоловіків" як ви!

  • Андрій15-08-2011 16:21відповісти

    Світлана ! І на останок : Я також належу до великої кількості зневірених у тому що і Ви. Але зі свого боку можу гарантувати що з його сторони було все чесно. Я його знаю і слідкував за конкурсом.

  • Світлана15-08-2011 16:21відповісти

    Андрію! Як можна ображатись на дзямкання Моськи , котра ще прагне зазирнути під сусідське простирадло....

  • Степан15-08-2011 16:25відповісти

    Олекса розслабся : ))) Кінець серпня не за горами :)

  • Олекса15-08-2011 16:32відповісти

    дякую за ваші щирі переживання! а розслаблятись немає часу, потрібно працювати!

  • Ростислав15-08-2011 17:13відповісти

    Вітаю переможців. На мою думку адміністрація сайту могла б повідомити учасників конкурсу, хто був членом журі і як відбувалось голосування чи відбір пари яка зайняла перше місце. А то як завжди складається враження, що все було вирішено заздалегідь. Бажаю всім успіхів!!!!!!

  • Юлія15-08-2011 19:51відповісти

    Олекса! Хамство ніколи не було гарним тоном... Поважайте земляків, тоді нас будуть поважати сусіди.

  • Валерий15-08-2011 20:43відповісти

    Семья Манзель я Вас поздравляю с заслуженой победой и не обращайте внимание на глупые коментарии. Надо было коментаторам не постановочные фотографии в фотоателье в вышиванках делать,а регулярно выезжать с друзьями на природу и фотографироваться с детьми. Так держать.Вы это заслужили!!!!!!!!!!!

  • Світлана15-08-2011 20:49відповісти

    Манзелі, я вас щиро вітаю!!! Ви справді найкращі, тому не звертайте уваги на заздрісників - їх завжди вистачає. Ідіть вперед!Те, що це сама гостинна родина Львову можу підтвердити особисто! Вони дуже люблять своє місто,пишаються їм.Таких щирих, добрих та відкритих людей ще пошути треба.А головне- вони чесні!!!!Манзелі, ми вас любимо і дуже раді за вашу родину!

  • Петро15-08-2011 21:51відповісти

    Олекса - з пляжа!

  • іра15-08-2011 23:29відповісти

    Це жах! Соромно і прикро за такий вибір .

  • Ігор16-08-2011 00:06відповісти

    Це що Андрейко собі так вирішив про цих переможців, чи може інше незаангажоване жюрі (художники, крієйтори, .... всякі і т.д. - Подревлянський автор - ну ви дальше знаєте) - подивіться на свій вибір жюрі - і тепер подивіться в дзеркало. Стидно за Львів.

  • Olga16-08-2011 02:01відповісти

    Срам та й годі. Тут хтось про ВЫШИВАНКУ сказав.....Та думаю, що час і вам придбати та долучитися до українського , мови навчитись , до історії зазирнути. Але ніколи вам . Hе відірвати вас від облизування БЕСКОЗЫРОК, БУДЕНОВОК И ЗВЕЗДАТЫХ ФУРАЖЕК

  • Светлана16-08-2011 11:41відповісти

    "Саме гірше"- это ваша злость и зависть.Добрые, открытые, исренние, счастливые люди- вот лицо Украины. А не силиконовые Барби с голливудскими улыбками и с качком Кеном под боком. Слава Богу, что в Украине ещё остались такие семьи! Нам ещё есть чем гордиться!

  • Андрій16-08-2011 12:19відповісти

    Стас, прочитай уважно яка родина запачкала свою рипутацію у афері!

  • Андрій16-08-2011 12:39відповісти

    Переможці - сім`я Манзель, а сім'я Лебедь (Ростислав і Наталя) ніби то приймала участь у афері із Львівськими трамваями. Не ганьбіть чесну родину.

  • Роман16-08-2011 13:10відповісти

    Як я маю зрозуміти, то сім'я лідерів опитування не гармонійно виглядає. Ну мабуть в журі є своєрідне бачення гармонії. Для чого проводити опитування. Більшість й так в гармонії "не петрає".

  • ...16-08-2011 14:03відповісти

    "На вкус и цвет...", але якщо вам не подобається ця сім'я не потрібно когось поливати брудом, заздрість - страшна штука. Протягом голосування усі мали нагоду висловити свої уподобання. Обирали переможця комісія УЄФА, і якщо вони обрали цю сімю, отже це те що їм потрібно. Давайте не будемо звинувачувати у некомпетентності людей з комісії, поважних членів жюрі, лише через свою заздрість, а просто порадіємо за переможця. Вітаю, Вас з перемогою!

  • "журналист газеты ЭКСПРЕС"16-08-2011 14:04відповісти

    Я точно знаю,как пишутся комментарии.....и МЫ не вправе осуждать кого либо(если это не ФАКТ)!!!! Я всегда считала,что Львовне самые толерантные.......а оказывается-всё это только россказни????? Я рада за семью победителей,а все остальные бредни лучше пишите на английском языке.... " Be tolerant of each other!!!!

  • ...16-08-2011 14:11відповісти

    журналист газеты ЭКСПРЕС, ну це у кого яка толерантність. Просто не всім її вистачає, щоб привітати переможця, а просто "напхати палки в колеса" чи то через заздрість, чи це вже звичка така, споганити все сусіду? Згадайте яка собака найголосніше гавкає - та яка нічого не може зробити, просто аби налякати. Будьте ввічливіші, у кожного є своя думка, але просто поливати брудом, це щонайменше не красиво і не ввічливо.

  • Володя16-08-2011 14:18відповісти

    Список жюрі буд ласка в студію - сюди на сайт. Подивимось - "а сууді хто".

  • Роман16-08-2011 14:34відповісти

    Думаю правильно б було просто провести оцінку жюрі і тільки. А не прикривати її оцінку публічним голосуванням. А переможці є, це факт. Ніхто їх надто не осуджує. Осуджують спосіб в який вони стали переможцями. До чого тут толерантність львівян...

  • Світлана16-08-2011 14:34відповісти

    "Обирали переможця комісія УЄФА, і якщо вони обрали цю сімю, отже це те що їм потрібно". БУДЬТЕ ЛАСКАВІ, ПОДАЙТЕ Нам , простим смертним , прізвища компетентних людей з комісії, поважних членів жюрі , котрі навязали нам свій вибір

  • Оксана Чад16-08-2011 15:23відповісти

    Пахне-пахне спортом у цій сім"ї, ще й як пахне! У вас, Олексо, просто нюх поганенький! Дай Боже, щоб у Вашій власній сім"ї так спортом пахло. Батько Андрій (крім того, що він активний футбольний вболівальник) з дитинства займається гірськолижним спортом. Цим спортом займається і мама Вікторія. Син Юрчик - лижник з 5-річного віку, а також вже кілька років займається Карате-Кіокушинкай. Якщо є претензії до 3-річного Сашка та 1,5-річного Ігорчика, то, гадаю, через років 2 у мене буде приємна для Вас інформація щодо них теж. Нумо нюхати ще раз! Може думка змінилась? Олексо? :-) P.S. А за "поросят" думаю слід вибачитись, щонайменше перед дітьми. P.P.S. Близько знаю цих людей і запевняю Вас - не всі таких друзів достойні. Щасти Вам!

  • Ania16-08-2011 22:17відповісти

    Дивний ви народ.) Сидите такі круті по той бік монітору і критикуєте людей не знаючи їх в житті. Побули би на місці одного з члена сім`ї і тоді би зрозуміли всю "приємність" зневажливих коментів. Ролик ще ж не вийшов... Так шо краще мовчіть. А переможцям щирі вітання!!!! Сподіваюсь ви ще втрете носа тим заздрісникам))

  • Єврєй16-08-2011 22:24відповісти

    Молодці !!! З самого початку за Вас вболівав. А ті що критикують це заздрісні люди.

  • Іра16-08-2011 23:12відповісти

    я вже бачу плот - хто казав що Львів це культурна столиця!? Все це в минулому. Типова львівська родина: мама, позбавлена будь-яких амбіцій, не вилазячи з декретів, полює на допомогу за народження дитини; здорове харчування це не її. Сало, бульба, цибуля - типові страви що подаються до столу. Саме тому зайвою вагою можуть похизувати як старший син, так і чоловік. До речі, про чоловіка: це типовий представник "сихівського масиву". Наплив таких інтелектуалів з сіл і перетворив Львів з інтелегентного міста на велике село з центром на Сихові. Так, саме ця родина гармонійно відображає сучасний Львів! Запах поту, пива, сала і цибулі чекає на вас!

  • Уляна16-08-2011 23:32відповісти

    не читала всіх коментарів, бо просто переглянула кілька- люди стільки бруду лиють один на одного, а все через заздрість, хтивість!!! Я вболівала за своїх друзів, котрі на жаль не увійшли у 5, але були близькими до того. Із сімей, що були вибрані, мені сподобалась сім'я Сивуляків- вік дітей відповідав умовам конкурсу, окрім того є і дівчатка, і хлопчик, -мав би бути цікавий ролик з такою сім'єю)))

  • Nata17-08-2011 00:35відповісти

    По- моему хорошая и позитивная семья! А впечатление о людях, проживающих во Львове портят именно такие комментаторы(хотела бы я увидеть их «идеальные» пропорции), чьи слова пропитаны ненавистью, завистью и злостью. Да, можно высказать свои соображения по поводу компетентности жюри, но для чего переходить на личности?! Тьфу, противно! Бог вам судья!

  • Ostap17-08-2011 09:25відповісти

    з такою сімєю і про "культурний" Львів, і про Європу можна забути! правильно сказали вище, Іра! може й до ролика вони і стануть більш наближеними до "гармонійної" сімї!

  • Уляна17-08-2011 09:27відповісти

    дана сімя - не є відображенням середньостатистичної львівської сімї! по-прошу не ображати так львівян та інші сімї нашого міста! це дійсно "типова сихівська сімейка", однак не прирівнюйте нормальні сімї до таких "стандартів"!!! це, принаймі, образливо для інших сімей!

  • Іван17-08-2011 09:33відповісти

    нажаль, сімю переможців не змінити! тому, шановна сімейка! менше жріть і займіться собою і спортом! дійсно стидно представляти Львів з такими запакованими обличчями! і дітей шкода, беруть приклад з таткового черева! в пятірку увійшли і більш презентабельні сімї! не позорте Львів!

  • Оля17-08-2011 10:52відповісти

    Соромно за оцю Гальцьку Інтелігенцію!!! Одна справа, висловлювати свою думку, друга справа поливати лайном людей, про яких Ви, Гал. ІНТЕЛІГЕНЦІЯ, ніц не знаєте!!!! Сором вам в очі. Вочевидь, не маєте Ви поваги ні до себе, ні до людей......а купу ЗАЗДРОСТІ, ЗЛОСТІ, ЗАЗДРОСТІ....ЗАЗДРОСТІ

  • Галя17-08-2011 11:56відповісти

    Я не маю слів... Якщо вибирали лише судячи з фото, то явно хотіли принизити львів"ян. Ця сім"я, напевно, гарна, дружня. Хай Бог їм помагає! Але, чому нас усіх мають уявляти ТАКИМИ?

  • Вася17-08-2011 12:28відповісти

    Іра - курва з мого району.Не звертайте уваги.

  • Светлана17-08-2011 16:19відповісти

    Уважаемые "обурені" жители Львова! Не судите, да не судимы будете! Вы бы лучше за собой смотрели: за своим меню и отражением в зеркале, да и не только. Сколько доброжелательности - я просто шокирована!Посмотрев на семью победителей, действительно хочется во Львов приехать. Искренние они, настоящие!!!А вот почитав комментарии.... Какое тут гостеприимство? Да тебя на въезде в город триста раз грязью обольют, если ты( по их меркам) немного больше весишь или причёска не по фен-шую. Вот это действительно унизительно для такого города!Или это по-принципу , бей своих, чтоб чужие боялись?? Стыдно...

  • Nata17-08-2011 19:23відповісти

    Счастливый и самодостаточный человек никогда не скажет о людях плохо, потому, что ему не нужно самоутверждаться за счет других. Уважаемые победители - семья Манзель - вы большие умнички, смотреть на вашу семью приятно. Ваши глаза светятся счастьем, а улыбки доброжелательностью и гостеприимством. Я желаю вашим мальчишкам вырасти большими , здоровыми и счастливыми. А остальное все пустяки, и отзывы негативные тут пишут убогие создания, которым то и похвастаться в жизни нечем!

  • Ira17-08-2011 21:28відповісти

    чим більше читаю повідомлення усіх "святих" - тим більш переконливим є вибір цієї "гармонійної" родини - рАгулізм цвіте і пахне буйним цвітом! Де задздрість? Де? Чому там заздрити? Чи це єдине що ви можете сказати як "солідний" аргумент на користь цього вибору?! Ганьба! І де, де написано про досконалі форми?! Мова йде про те,що в цій родини, попри завірення щодо спортивності, дууууууже сильна надвага дуууууже сильно кидається у вічі. "Счаслівиє і самадастатачниє" - вам дороа на сихів! І головне мені подобається, от, ми такіє харошиє, нє судім, ну может чуть-чуть, вас, "обурених"! І да, вот такая семя нам нравітца! Згідно базових засад прсихології, нам симпаричні люди які, в першу чергу, маю схожість з нами за завнішніми ознаками.... можу допустити, що наші проповідниці "дабра" з таких же "гармонійних" сімей. Що, річ ясна, явище нормальне, але, вони НЕ Є представницькими для Львова! НЕ Є!!!! І - на фоні тенденцій у світі, де робиться акцент на активність, свіжість, здорове харчування, Львів обирає ОТ ЦЕ!? Я вже мовчу про сам конкурс... до 13 засилали по 2 фото, а 15, на основі цих 2 фотографій обрали "представницьку" гармонійну родину що представлятиме Львів? Чи то не Львів мав обирати? Чи то обирали такі незаанґажовані як Андрійко?!.... А, нема про що говорити - ганьба! Перетворили Львів на ПТУ!

  • Мешканка Сихова17-08-2011 22:58відповісти

    Іra, заведи собі хлопа і проводь вечори з ним, а не з компом, бо ти дуже агресивна, а це жінку не красить, хоча я дуже сумніваюсь що в тебе є щось від жінки, судячи з твоїх коментарів.

  • Ira17-08-2011 23:05відповісти

    п.с. Ната: "Счастливый и самодостаточный человек никогда не скажет о людях плохо, потому, что ему не нужно самоутверждаться за счет других" і "пишут убогие создания, которым то и похвастаться в жизни нечем".... добра, чемна, вихована, сама-сама.... а головне, послідовна в судженнях!

  • Vlad18-08-2011 17:49відповісти

    Всім ша !!!! Треба було краще негра вибрати)))) І кому тут форми не подобаються ? Подивіться на себе.

  • Оленка18-08-2011 18:53відповісти

    Може ти Степан познайомся з Ірою, а то я бачу що в вас обох сильні проблеми в особистому житі, або воно повністю відсутнє.Буде користь і вам і суспільству, меньше бруду стане на Землі.

  • Наталя18-08-2011 19:01відповісти

    А що показувати? Таке бидло, як більшість с тих хто лишив тут свої коментарі???? Через таких так би мовити людей і не люблять неше місто!!! І хто Вам всім дав право паплюжити людей якіх ви навіть не знаєте!!! Своїх родичів паплюжте, а на себе подивіться в дзеркало, може має місце нестача кальцію!!!

  • наталя18-08-2011 19:11відповісти

    А Вас родина Мензелів я поважаю і дуже люблю!!!! І дай нам бог щоб як найбілше таких сімей жило у нашому місті!!!! Вітаю з заслуженою перемогою!!!

  • Лев18-08-2011 23:48відповісти

    Іра (Ira - may be) - Порада: маструбуй ! Переможець визначений. Кліп знятий. В тебе єдиний шанс бути задовільненою.

  • Мостові19-08-2011 22:20відповісти

    Mи схвалюємо вибір суддів та вітаємо сімю Манзель із перемогою!!!! Всі, хто Вас (сімю Манзель)знають, голосували за ВАС. Всі хто познайомився з ВАМи(в тому числі суддді)навіть не сумніваються, що Ви варті перемоги. Наша родина щаслива мати таких друзів. Нехай інші також порадіють за Вас і нас, що ми маємо таких Друзів. І нехай позитив вашої родини передасться ВСІМ: Львівянам, Українцям, Европейцям, ... !!!!!

  • Наталя19-08-2011 23:24відповісти

    Обговорювання, а не той бруд, що ви лиєте "вельмишановні, так звані львівяни"! От такі "обговорювачі" і псують все враження від нашого міста!!!

  • Маша21-08-2011 14:35відповісти

    Можливо, ця сім*я і любляча, добра і тому подібне, але вони ж будуть обличчам спортивної події.... Тут і не пахне спортом! Чому у Львові завжди так? Взагалі, потрібно було би переобрати сім*ю, все ж таки більшості не сподобається.

  • Ірина21-08-2011 18:37відповісти

    Молодці, аи того варті!

  • Вікторія21-08-2011 20:17відповісти

    Про спорт в цій родині читай вище. А кого ти називаєш більшістю? Тих задоволених собою, ідеальної зовнішності, правильно харчуючихся купку гарних "людей". Вони переживають, що подумає про нас Європа? Та вас, шановні коментатори, далі Турківського району випускати не можна,бо ви сповнені ненавісті та злоби. У Львові почався новий конкурс "Обличчя Львова". Я пропоную усім ідеальним коментаторам виставити своє фото,і ми будемо мати можливість оцінити вашу ЗОВНІШНЮ красу.

  • Маша22-08-2011 15:34відповісти

    Та ні, абсолютно без ненависті та злоби. Якогось негативу щодо цієї сім*ї не маю, ідеальною зовнішністю сама також не похизуюсь(нажаль)))). Але це буде проморолик для дуже поважної дуже спортивної події. Тому я вважаю, що родина, яка є обличчам такого заходу має ВИГЛЯДАТИ спортивною, а не тільки мати відношення до спорту. Взагалі, вважаю сам конкурс нечесним. Про що говорити, якщо допущені до голосування родини (половина з них) навіть близько не відповідають умовам конкурсу. Думаю, що ще на стадії відбору фото для голосування, були відкинуті багато конкурентноспроможних сімей, щоби могла перемогти та, що потрібна. Я не вірю, що у Львові набралося аж 28 родин, які захотіли взяти участь в цьому відборі (і повторюся - половина з них абсолютно не відповідають вимогам).

  • brok22-08-2011 15:37відповісти

    Файна сім"я, їм ще б донечку. Якщо сім"я щаслива-в неї багато дітей. І хто сказав, що щаслива сім"я, в даному випадку сім"я Манзель, не може представляти Львів??? Так тримати!

  • *22-08-2011 20:45відповісти

    Люди, вам, что заняться больше не чем?! Чего вы оскорбляете других?? Какое вы вообще имеете на это право? Если вас что - то не устраивает в победителях этого конкурса, можете просто закрыть свой рот и помолчать.. А если злости у вас ещё и целый вагон набрался, так вперед бейтесь головой об подушку, вам должно полегчать... И позорит Львов не эта семья, а большинство тех, кто оставил плохие комментарии!!! Некоторые люди видимо просто не могут справиться со своей завистью и это очень заметно!!! И впредь, не ищите крупинку в глазе другого человека, коль в своем бревна не замечаете!!!!!

  • Danylo23-08-2011 12:44відповісти

    Не розумію, звідки в людей стільки отрути береться! Чудесна родина і нема чого поливати тут всіх брудом! Вітаю з перемогою, тішуся за вас!

  • someone24-08-2011 09:41відповісти

    а чому ваша родина не відпочиває разом,??

  • Oксана24-08-2011 10:19відповісти

    Маша, ви не праві. Ніякої стадії відбору фоток не було. Ви безперешкодно могли кинути на сайт і своє фото. Сім"ї Качмар, Езеофор і т.д. так і зробили. Хоч вони не відповідали умовам конкурсу. Дехто подав 1 фото (це теж не за умовами). Їх при розгляді жюрі просто не взяло до уваги (це правильно і чесно стосовно інших конкурсантів і тих, хто хотів би брати участь в конкурсі (але не брав з причин невідповідності вимогам). Несправедливим я вважаю інше. На мою скромну думку, фото повинні були приймати до певної дати і виставити їх на публічний розгляд одночасно, щоб можна було оцінити всіх конкурсантів зразу. А Манзелі - симпатична родина, щаслива, гостинна і весела. Щасти Вам!

  • Andijko24-08-2011 13:06відповісти

    Звертаюсь до всіх "людей" які тут понаписували жахливі, образливі речі про сім.ю переможців! В своїх негативних коментарях, ви показали себе істинними львів.янами, які горло перегризуть любому, хто перейде їм дорогу. Як ви смієте їх вчомусь звинувачувати?!! >:( Мені стидно, вам ще далеко до того щоб приймати євро, доброзичливі ви наші!! Цій сім.ї нічого апсолютно не бракує, милі, життєрадісні обличчя. Вам би більше довподоби було бачити переможцем розфарбовану, сухоребру фіфу на стрип-каблуках з ждонні депом під пахою де друга дитина екзотичний песик?! Чи ви просто злі що днями і ночами голосували за своїх друзів, а вони не перемогли?? ..Одним словом ви невихована, недоброзичлива бидлота і ваше місце у відстійнику, а не у європі!! п.с. Сім.ю переможців щиро вітаю, ви достойні! ;)

  • Nataliya27-08-2011 16:29відповісти

    Дуже гарна сім"я!!! Щастя та здоров"я діткам))

  • НЕльвів"янка30-08-2011 14:23відповісти

    Для мене Львів завжди асоціювався з якоюсь витонченістю і шляхетністю, а тут... Львів"яни ж так пишаються своїми театрами, музеями, архітектурою, симпатичними кав"ярнями. А в цієї щасливої родини на лобах написано, що вони геть дуже далекі від усіх цих інтелигентських витребеньок, і їх девіз "Сало - сила, спорт - могила!". Якраз до ЄВРО :))) Мушу зауважити, що надмірна вага і простота аж ніяк не є необхідною умовою для наявності доброзичливості, гостинності та ін. Серед гармонійних в усіх відношеннях (тобто таких, які прекрасні і душею, і розумом, і тілом) людей і сімей також достатньо доброзичливих, милих, гостинних і у всіх відношеннях приємних... Коротше, хоч мені й по барабану в принципі, але цей вибір мені не зрозумілий...

  • натпля01-10-2011 09:50відповісти

    Можливо ця сім"я гарна, доброзичлива і надзвичайно здорова! Але є -хай і штампи-але якісь канони, як має виглядати справжня Львівська родина. На Львові ще зберіглись інтелігентні, вишукані, розумні люди. Шкода, що обирали представників зі Львова виходці не з нащого міста

  • Дмитро27-01-2012 01:42відповісти

    На мою суб"єктивну думку,ця сім"я - чудова. Дійсно гармонійно дивляться разом і виглядають,як європейські українці і насамперед приємні люди. п.с. гляньте на фото вгорі цієї сторінки.

  • dominus14-06-2012 15:37відповісти

    ну і де обіцяний родині ролик?

Написати відгук
Введіть код: