З берегів львівської Полтви – на венеційську гондолу!

23 лютого 2010

З берегів львівської Полтви – на венеційську гондолу!

23 лютого 2010 року бюджетна авіакомпанія "Візз Ейр Україна" анонсувала відкриття перельоту Львів-Венеція у травні 2010 року. Цей рейс стане другим міжнародним рейсом цієї компанії у Львові – з минулого року "Візз Ейр" літає у німецький Дортмунд.

Перельоти будуть здійснюватися з 14 травня 2010 року на 180-місному новому літаку Airbus A320. Початково частота перельотів становитиме 2 рейси на тиждень. У Венеції літаки сідатимуть у аеропорті Тревізо, що приблизно за 30 км від міста.

Тож тепер львів’янам буде простіше й зручніше дістатися на Апеннінський півострів, адже "Візз Ейр" обіцяє квитки від 378 грн. в одну сторону (ціна з урахуванням усіх податків і зборів).

"Ми впевнені, що цей рейс стане настільки ж популярним як і Львів-Дортмунд, який з успіхом здійснює "Візз Ейр Україна" з січня 2009 року. Він розширить можливості українських пасажирів мандрувати по Європі та знайомитися з її багатою культурою та історією", – сказала Наталія Казмер, член ради директорів "Візз Ейр Україна". Будемо сподіватися, що й італійці не оминуть нагоди прилетіти й побачити наше неперевершене місто.

текст: Ярема Дух
фото: wizzair.com

››› Читайте наші новини на Twitter і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.

Print 

2Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код: