Стартувала кампанія Збудуй Львів у Google Earth!

5 жовтня 2011

Стартувала кампанія Збудуй Львів у Google Earth!

У Львові стартувала загальноміська кампанія «Збудуй Львів у Google Earth». Кампанію ініціював туристичний портал Львова VisitLviv.net за підтримки Львівської міської ради. Метою кампанії є розробка 3D-моделі всієї історичної частини Львова та розміщення її на всесвітньо відомому сервісі.

«На сьогодні Google залишається ресурсом номер один в світі, а його програму Google Earth використовує понад 350 мільйонів користувачів. Відомі в світі міста, особливо туристичні, дуже дбають за те, як вони там виглядають», – розповідає координатор проекту Ярема Дух. «Ми проаналізували те, як представлений у програмі Львів, і побачили, що у нас багато роботи. Лише кілька будівель в історичній частині Львова можна побачити у 3D-форматі. І то, дуже часто, вони не надто якісні. Ми хочемо змінити це».

Першим об’єктом, який буде в рамках кампанії змодельовано і розміщено на Google Earth стане комплекс Бернардинського монастиря. Партнером кампанії «Збудуй Львів у Google Earth» в цьому проекті виступив холдинг емоцій «!ФЕСТ». Голова Ради директорів холдингу Андрій Худо каже: «Наша компанія завжди ініціювала і підтримувала нові ідеї та практики, які можуть змінити світ на краще. Бо це наша основна місія – робити життя міста та його мешканців кращим і яскравішим, наповнювати його емоціями і незабутніми враженнями. Бернардинське подвір’я буде зразком справжнього європейського саду, достойного уваги навіть найвибагливішого туриста. Цей проект позитивно дивуватиме і стане першим з низки подібних проектів Холдингу Емоцій «!ФЕСТ».

Наступним об'єктом стане Ратуша, змодельована за підтримки компанії "Чудо Тур". Координатор проекту "Чудо Тур" Лев Підлісецький зазначив: "Для нас важливо було підтримати моделювання саме Ратуші, однієї з найбільш знакових будівель міста. "Чудо-поїзд" дуже гармонійно вписався в атмосферу площі Ринок, став фактично одним з її атрибутів. Ми сподіваємось, що кампанія "Збудуй Львів у Google Earth" стане черговим поштовхом для промоції міста".

Ініціатори кампанії обіцяють, що незабаром розпочнеться розробка 3d-моделей інших кварталів Львова. На деякі з них, будуть оголошені конкурси, в яких зможуть взяти участь усі, хто бажає, та виграти цінні призи. Слідкувати за перебігом проекту можна тут (чи на нашій сторінці у Facebook / Вконтакте / Twitter).

Так буде виглядати Ратуша, коли ми її завантажимо у Google Earth:Довідка. Google Earth (офіційна назва українською мовою: Google Планета Земля) — це безкоштовна, вільно-завантажувана програма компаніїї Google що відображає віртуальний глобус. В рамках даного проекту в мережу Інтернет було викладено аеро-фото знімки та сателітні знімки більшої частини Землі. Для деяких регіонів ці знімки сягають дуже високої якості.
(Джерело – Вікіпедія)

Print 

5Відгуки Відвідувачів

 • Олег Борійчук05-10-2011 13:37відповісти

  а якщо така модель уже є це зацікавило б організаторів кампанії? borijchuk@gmail.com

 • VisitLviv.net05-10-2011 14:06відповісти

  пане Олег, напишіть нам, будь ласка, на 3d@visitlviv.net й надішліть скріншоти моделі

 • Lex07-10-2011 12:04відповісти

  Розробка такої моделі коштує 300-400грн, влаштовувати конкурс на конкретну модель це пуста трата часу та людських ресурсів, народ замість того щоб робити одразу багато різних моделей будуть тратити час на одну модель. Правильно було б ввести символічну плату за будь-яку модель прийнятної якості - менше пафосу більше діла.

 • VisitLviv.net07-10-2011 20:00відповісти

  Lex, якщо ви знаєте кількох меценатів, то скажіть нам, будь ласка :) А якщо серйозно, то ви цілком праві. Плюс ми й не планували робити конкурс на якусь одну модель. Дайте нам трішки часу, будь ласка, і ви все побачите :)

 • Lex08-10-2011 10:06відповісти

  VisitLviv.net о меценатів знайти легко, це ті люди хто вже робить моделі для Львова, цілком безкоштовно

Написати відгук
Введіть код: