• «Сніжність» подарує тепло

  24 грудня 2009

  «Сніжність» подарує тепло

  Цю зиму нам обіцяли сніжною. І хай навіть спали морози, розтанув сніг і потепліло, у Львові все одно буде сніжність. Або ні. У Львові буде «Сніжність». Саме так називається святковий концерт, який 9 і 10 січня в Національному театрі ім. Марії Заньковецької запросить глядачів у різдвяну казку.2

 • «Зоряне асорті» для любителів поласувати новорічним дивом!

  23 грудня 2009

  «Зоряне асорті» для любителів поласувати новорічним дивом!

  Перший Український театр для дітей і юнацтва творить театральне новорічне диво під назвою «Зоряне асорті». Чари завітають до театру 25-29 грудня і поселяться у серця маленьких і дорослих глядачів.1

 • Гайда на ковзанку!

  23 грудня 2009

  Гайда на ковзанку!

  Неважливо, чи сніг, чи дощ, чи світить сонечко – взимку на площі Ринок функціонує ковзанка. Лід, як і веселощі та гарний настрій, не тане впродовж усього сезону, адже ковзанка – це не лише місце активного відпочинку, а й шоу.1

 • Висока і красива ретроспектива «Курбасівців»

  22 грудня 2009

  Висока і красива ретроспектива «Курбасівців»

  У Театрі імені Леся Курбаса новий спектакль «Сад нетанучих скульптур» - гармонія, побудована на контрасті. Нове дихання старих і вічних засад театру.

 • Ангели серед нас!

  19 грудня 2009

  Ангели серед нас!

  «Ангели серед нас!» — саме так називається виставка, яка розпочала свою роботу у галереї «Сливка». Тут можна знайти все, що душа забажає: живопис, скульптуру, кераміку, вітраж, батік. Авторами цих творів є такі відомі українські митці.

 • Куди податись взимку?

  19 грудня 2009

  Куди податись взимку?

  Сьогодні кататись на лижах в Україні не тільки корисно для здоров'я, але й модно. Пропонуємо Вам огляд найбільших гірськолижних курортів, що знаходяться поруч зі Львовом.5

 • У Львові житиме «Дітвак із сонцем у кишені»

  18 грудня 2009

  У Львові житиме «Дітвак із сонцем у кишені»

  18 грудня у Центрі міської історії Центрально-Східної Європи о 17 годині відбудеться відкриття виставки «Дітвак із сонцем у кишені», яка присвячена творчості поета Богдана-Ігора Антонича.4

 • «VIDEOLOGIA» – дивись і знімай!

  17 грудня 2009

  «VIDEOLOGIA» – дивись і знімай!

  «Миколаївські» вихідні у Львові можна відсвяткувати у кіностилі, завітавши на Фестиваль музичного відео «VIDEOLOGIA». 19 і 20 грудня з 14:00 і до пізнього вечора у Палаці Мистецтв транслюватимуться відеокліпи та музичні фільми про культових альтернативних музикантів.

 • Логотип Євро-2012 представлять у Львові

  16 грудня 2009

  Логотип Євро-2012 представлять у Львові

  11 грудня Виконком УЄФА на своєму засіданні на португальському острові Мадейра прийняв рішення, згідно з яким Львів затверджено містом, що прийме матчі фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу у 2012 році.

 • Перша українська зупинка Вифлеємського вогню – Львів

  14 грудня 2009

  Перша українська зупинка Вифлеємського вогню – Львів

  У Відні розпочато скаутську естафету розповсюдження Вифлеємського вогню миру. Першим містом в Україні, що отримає цей символ добра і злагоди від пластунів, буде Львів.

 • Стати Миколаєм — це просто!

  9 грудня 2009

  Стати Миколаєм — це просто!

  В час, коли людство перестає вірити в дива, ми самі маємо змогу організувати щось чудесне й неймовірне. І дивотворців одразу стає більше – по одному на кожну добру душу, яка захоче стати благодійником. Цьогоріч всі охочі можуть спробувати себе в ролі Святого Миколая, ставши волонтером і допомігши в організації свята.

 • Wi-fi – у кожну кнайпу

  8 грудня 2009

  Wi-fi – у кожну кнайпу

  Або "Де у Львові посидіти вконтакті"? Огляд місць, де можна скористатись доступом до інтернету через wi-fi.14

 • «Лівий берег» відкритий на «Ремонт води»

  8 грудня 2009

  «Лівий берег» відкритий на «Ремонт води»

  Львів вперше приймає цей російськомовний гурт з Києва – «Ремонт води». 12 грудня 2009 року в «Лівому березі» о 21:00. Неординарність, непередбачуваність, різноманітність. Саме ці слова можуть синонімізувати гурту на який ми очікуємо.

 • Мистецька оборона Львова

  7 грудня 2009

  Мистецька оборона Львова

  На десять днів рів перед міським Арсеналом перетвориться на територію підвищеної концентрації львівських митців. 11-20 грудня тут відбудеться не бачений досі у нашому місті «Миколаївський ярмарок», який стане відкриттям не менш унікальної «Мистецької фоси».

 • Остання територія Андруховича у Львові

  4 грудня 2009

  Остання територія Андруховича у Львові

  17 грудня Юрій Андрухович презентуватиме у Львові нове видання своїх вибраних творів. Збірка матиме назву «Остання територія».