• ManSound – голоси неба на львівській сцені

  3 листопада 2009

  ManSound – голоси неба на львівській сцені

  Напевно, якби на землі могли чути хор янголів, то він звучав би саме так, як співають вони. Напевно, якби не існувало в світі музичних інструментів, одна їхня пісня змусила усіх думати, що так і має бути насправді.5

 • «Тихо!» – Буде музика

  29 жовтня 2009

  «Тихо!» – Буде музика

  4-6 листопада 2009 року [захід перенесено] вперше у Львові, у філармонії відбудеться Фестиваль акустичної музики «ТИХО!». Вперше львів'яни у своєму місті матимуть змогу насолодитися унікальними акустичними виступами у живому виконанні кращих українських гуртів.

 • JazzBezмежний шал наближається...

  29 жовтня 2009

  JazzBezмежний шал наближається...

  Вже дев’ятий рік поспіль Львів, джаз та початок зими нівелюють усі можливі кордони в часі, просторі та уяві шанувальників «музики свободи». Четвертий день зими цьогоріч принесе найгарячішу подію у джазовому Львові – музичний фестиваль Джаз Без!

 • «Листопадовий чин»: вшанування героїв

  28 жовтня 2009

  «Листопадовий чин»: вшанування героїв

  Серед важливих подій новітньої історії України чільне місце посідає дата 1 листопада 1918 року, більш відома як Листопадовий чин. Саме в ніч на 1 листопада воїни УСС на чолі з Дмитром Вітовським зайняли всі важливі урядові установи Львова, вчинивши військовий переворот і створивши Західно-Українську Народну Республіку.

 • Театральна «Драбина-2009»: усі на підмостки!

  22 жовтня 2009

  Театральна «Драбина-2009»: усі на підмостки!

  Театр починається з вішалки, а у Львові він ще й сидить на «Драбині». І не один, а цілих 42 театри, які цього року зголосилися до участі в VI Міжнародному театральному фестивалі «Драбина-2009».

 • Моди – на тиждень, щастя – на півроку!

  19 жовтня 2009

  Моди – на тиждень, щастя – на півроку!

  Якщо точніше, то не на тиждень, а на три дні. Адже з 23 по 25 жовтня львівські модниці та модники тріумфують — відбуватиметься Lviv Fashion Week.

 • Ремарк в Театрі Заньковецької

  16 жовтня 2009

  Ремарк в Театрі Заньковецької

  За основу для сценарію театральних вистав зазвичай беруться вже готові твори. Рідко коли використовують великі прозові книжки. Але тим цікавіше на такі постановки дивитись: а як же режисерові вдалось вкласти 300 сторінок тексту в 2 години акторської гри?

 • У Львові буде «Тепла осінь»

  21 вересня 2009

  У Львові буде «Тепла осінь»

  Осінь зазвичай асоціюється з холодами, дощами і пронизливими вітрами. Але це зовсім не так! – намагаються довести нам одесити з гурту «Flёur» і розпочинають тур Україною. Незабаром вони завітають і до Львова.

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини