Солодкі прогулянки

Історія задає тон та смаки. 1683 року уродженець Самбірщини (поблизу Львова) купець та пере- кладач Юрій-Франц Кульчицький став одним з героїв оборони Відня від турків. Кульчицький, який досконало знав турецьку, здійснив сміливу шпигунську операцію, що стала вирішальною в знятті облоги столиці Австрії. В нагороду від вдячних віденців українець отримав 300 трофейних мішків кави з турецького табору та будинок в центрі Відня, де вже незабаром запрацювала кав’ярня «Під синьою фляжкою».

Так кава прийшла до Центральної Європи. Згодом, саме з приходом австрійської влади на терени Галичини наприкінці 18-го століття, солодкі традиції міцно осіли та набули місцевого колориту у Львові.

Сьогодні Львів – це рай для ласунів. В місті десятки закладів, де варять чудову каву та шоколад, готують власні цукерки та солодощі. В данину традиції, більшість цукерень оформлені в стилі Австро-угорської монархії часів сецесії. У них ти немов поринаєш в часи імператора Франца-Йосифа, а виходячи на вулицю дивуєшся, що надворі ХХІ століття.

back
 • Майстерня пряників Юрашки
  Майстерня пряників Юрашки
 • Львівська майстерня шоколаду
  Львівська майстерня шоколаду
 • Львівська кава
  Львівська кава
 • «Цукерня»
  «Цукерня»
 • Шоколадні скульптори на щорічному Святі шоколаду
  Шоколадні скульптори на щорічному Святі шоколаду
 • «Під синьою пляшкою»
  «Під синьою пляшкою»
 • Що потрібно закоханим? Львів – це старовинні вулички для романтичних прогулянок, тихі парки для потаємних розмов та затишні закапелки для моментів, коли словами вже сказано дуже багато
  Що потрібно закоханим? Львів – це старовинні вулички для романтичних прогулянок, тихі парки для потаємних розмов та затишні закапелки для моментів, коли словами вже сказано дуже багато
Print 

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!