Солодкі прогулянки

Історія задає тон та смаки. 1683 року уродженець Самбірщини (поблизу Львова) купець та пере- кладач Юрій-Франц Кульчицький став одним з героїв оборони Відня від турків. Кульчицький, який досконало знав турецьку, здійснив сміливу шпигунську операцію, що стала вирішальною в знятті облоги столиці Австрії. В нагороду від вдячних віденців українець отримав 300 трофейних мішків кави з турецького табору та будинок в центрі Відня, де вже незабаром запрацювала кав’ярня «Під синьою фляжкою».

Так кава прийшла до Центральної Європи. Згодом, саме з приходом австрійської влади на терени Галичини наприкінці 18-го століття, солодкі традиції міцно осіли та набули місцевого колориту у Львові.

Сьогодні Львів – це рай для ласунів. В місті десятки закладів, де варять чудову каву та шоколад, готують власні цукерки та солодощі. В данину традиції, більшість цукерень оформлені в стилі Австро-угорської монархії часів сецесії. У них ти немов поринаєш в часи імператора Франца-Йосифа, а виходячи на вулицю дивуєшся, що надворі ХХІ століття.

back
 • Майстерня пряників Юрашки
  Майстерня пряників Юрашки
 • Львівська майстерня шоколаду
  Львівська майстерня шоколаду
 • Львівська кава
  Львівська кава
 • «Цукерня»
  «Цукерня»
 • Шоколадні скульптори на щорічному Святі шоколаду
  Шоколадні скульптори на щорічному Святі шоколаду
 • «Під синьою пляшкою»
  «Під синьою пляшкою»
 • Що потрібно закоханим? Львів – це старовинні вулички для романтичних прогулянок, тихі парки для потаємних розмов та затишні закапелки для моментів, коли словами вже сказано дуже багато
  Що потрібно закоханим? Львів – це старовинні вулички для романтичних прогулянок, тихі парки для потаємних розмов та затишні закапелки для моментів, коли словами вже сказано дуже багато
Print 

Follow us on Twitter!Наш ЖЖНаш канал на YouTubeМи на Facebook!VK