Краса, що перемогла час

З драматизмом історії Львова мало що може зрівнятись. Сьогодні – це одне з найгарніших міст Європи, центральна частина якого перебуває в спадщині ЮНЕСКО.

Місто протягом століть будували найкращі архітектори з цілої Європи. А лише 60 років тому, коли Львів увійшов до складу СРСР, комуністичні ідеологи виношували убивчі плани – зрівняти з землею стару частину Львова та збудувати на її місці широкі сучасні проспекти типового радянського міста з гігантським пам’ятником Леніну на замковій горі.

Тоді доля вберегла місто. Як зрештою і раніше. Це справді неймовірно, але, незважаючи на дві світові війни, що прокотились Львовом (протягом останніх 100 років місто сім разів переходило з рук в руки внаслідок воєнних дій), всі архітектурні шедеври дійшли до наших часів в оригінальному вигляді.

Львів – це унікальне поєднання культур Заходу та Сходу. Де ще в межах 10-хвилинної пішої прогулянки ви зможете побачити чудові зразки української, польської, вірменської, єврейської, німецької, австрійської та інших культур?

Львів – це захована перлина Європи, яку поволі відкриває для себе світ. Навіть досвідчені мандрівники кажуть, що Львів для них є одним із найнесподіваніших відкриттів.

back
 • Львівський театр опери та балету (1897-1900)
  Львівський театр опери та балету (1897-1900)
 • Фонтан «Нептун» на площі Ринок
  Фонтан «Нептун» на площі Ринок
 • Музей народної архітектури та побуту
  Музей народної архітектури та побуту
 • Так звана «Львівська статуя Свободи»
  Так звана «Львівська статуя Свободи»
 • Вежа Корнякта (1572-1578). Туристичні вказівники не дають заблукати серед історичних та культурних пам’яток
  Вежа Корнякта (1572-1578). Туристичні вказівники не дають заблукати серед історичних та культурних пам’яток
 • «Лев з двома тулубами»
  «Лев з двома тулубами»
Print 

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!