Карпати – незайманий світ

1,5 години автомобілем і ви в українських Карпатах, які цікаві для мандрівників у будь-яку пору року. Мінімум цивілізації, максимум задо- волення та відпочинку і тілом, і душею. Карпати – це не лише незаймані гори, але й самобутня культура гірських мешканців. Місцеві традиції, фольклор, святкування, народний одяг не змінюються століттями, а про карпатську гостин- ність розкаже вам кожен, хто тут побував.

Влітку – це піші, кінні і велосипедні прогулянки горами, сплави по річках, польоти на літальних апаратах різних конструкцій.

Взимку – гірськолижні курорти Славське, Тисовець, Плай та інші пропонують повний спектр послуг для шанувальників зимових видів спорту. Український уряд уже задекларував, що готуватиме кандидатуру Львова на проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року, відтак спортивна інфраструктура лише покращуватиметься.

По дорозі зі Львова до гір можна відвідати невеличкі міста та села Львівської області, які, як і Львів, багаті на історичні пам’ятки. Або ж завітати до популярних водних курортів Трускавця, Східниці та ін., попити оздоровлювальної водички та прийняти релаксаційні процедури.

back
 • Польоти на парапланах на хребті Боржава поблизу водоспаду Шипіт
  Польоти на парапланах на хребті Боржава поблизу водоспаду Шипіт
 • Весняні сплави найнебезпечніші, але й найпопулярніші
  Весняні сплави найнебезпечніші, але й найпопулярніші
 • Зимові види спорту у Карпатах
  Зимові види спорту у Карпатах
 • Зимові види спорту у Карпатах
  Зимові види спорту у Карпатах
 • SPA-курорт у місті Трускавець
  SPA-курорт у місті Трускавець
Print 

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!