• back
  • Новий 2010 рік розпочався у Опері концертом Святослава Вакарчука, де він презентував свій сольний проект "Вночі" (фото: Юрко Мориквас)
   Новий 2010 рік розпочався у Опері концертом Святослава Вакарчука, де він презентував свій сольний проект "Вночі" (фото: Юрко Мориквас)
  • Різдвяні свята у Львові тривали гучно, яскраво і довго. З цікавіших подій згадаємо фестиваль "Наше Різдво", Свято пампуха та фестиваль льодових скульптур "СвятоСніг" (фото: Юрко Дячишин)
   Різдвяні свята у Львові тривали гучно, яскраво і довго. З цікавіших подій згадаємо фестиваль "Наше Різдво", Свято пампуха та фестиваль льодових скульптур "СвятоСніг" (фото: Юрко Дячишин)
  • 29 березня у Опері новий альбом презентувала грузинська співачка Ніно Катамадзе із гуртом Insight (фото: Юрко Мориквас)
   29 березня у Опері новий альбом презентувала грузинська співачка Ніно Катамадзе із гуртом Insight (фото: Юрко Мориквас)
  • Львівський Великдень - це цього року традиційні гаївки та зустрічі у Шевченківському гаю на саме свято, й небезпечний Обливаний понеділок наступного дня (фото: Юрко Дячишин)
   Львівський Великдень - це цього року традиційні гаївки та зустрічі у Шевченківському гаю на саме свято, й небезпечний Обливаний понеділок наступного дня (фото: Юрко Дячишин)
  • Від 1 до 4 травня відгриміли-відіграли 8 "Флюгери Львова" та 10-річчя Dzyga Jazz Quartet (фото: Костя Смолянінов)
   Від 1 до 4 травня відгриміли-відіграли 8 "Флюгери Львова" та 10-річчя Dzyga Jazz Quartet (фото: Костя Смолянінов)
  • Львівський День міста вже кілька років починається ще від 1 травня (Дня батяра) й триває добрий тиждень-два, даруючи концерти, фестивалі та Свято (фото: Юрко Дячишин)
   Львівський День міста вже кілька років починається ще від 1 травня (Дня батяра) й триває добрий тиждень-два, даруючи концерти, фестивалі та Свято (фото: Юрко Дячишин)
  • Незвичний для України енвайронмент-проект "Park.In" на 8-10 травня "захопив" Стрийський парк. Упродовж кількох днів сучасні українські митці творитили інсталяції, об’єкти, перформанси та синтезовані проекти – свою арт-діагностику 130-літнього парку (фото: Денис Сидорович)
   Незвичний для України енвайронмент-проект "Park.In" на 8-10 травня "захопив" Стрийський парк. Упродовж кількох днів сучасні українські митці творитили інсталяції, об’єкти, перформанси та синтезовані проекти – свою арт-діагностику 130-літнього парку (фото: Денис Сидорович)
  • 15 травня до міста завітала людина, що вже роками не потребує реклами у всьому світі. ATB 15 травня своєю музикою поставив на вуха весь "Лемберґ" (фото організаторів)
   15 травня до міста завітала людина, що вже роками не потребує реклами у всьому світі. ATB 15 травня своєю музикою поставив на вуха весь "Лемберґ" (фото організаторів)
  • "Врятувати Меркурія" почала закликати 19 травня група львів'ян, котрі, завдяки Інтернету, зібралися разом для порятунку понад сторічної скульпутри. Завдяки неординарним акціям на кінець року їм вдалося зібрати 20 000 гривень, чого вистачає для створення проектної документації й, відтак, початку безпосереднього порятунку – пошуку визначеної суми та реставраційних робіт – у 2011 (фото: savemercury.org.ua)
   "Врятувати Меркурія" почала закликати 19 травня група львів'ян, котрі, завдяки Інтернету, зібралися разом для порятунку понад сторічної скульпутри. Завдяки неординарним акціям на кінець року їм вдалося зібрати 20 000 гривень, чого вистачає для створення проектної документації й, відтак, початку безпосереднього порятунку – пошуку визначеної суми та реставраційних робіт – у 2011 (фото: savemercury.org.ua)
  • Stare misto – це фестиваль, що привозить до Львова світових зірок. Тому 22 травня на стадіоні "Україна" декілька десятків тисяч глядачів танцювали під британський ІАМХ (на фото), український "Океан ельзи" та балканського оркестру Ґорана Бреґовіча (фото: Петро Задорожний)
   Stare misto – це фестиваль, що привозить до Львова світових зірок. Тому 22 травня на стадіоні "Україна" декілька десятків тисяч глядачів танцювали під британський ІАМХ (на фото), український "Океан ельзи" та балканського оркестру Ґорана Бреґовіча (фото: Петро Задорожний)
  • 26 червня на львівському іподромі у рамках світового туру виступив Tiesto. Організація та проведення самого концерту залишили контроверсійні спогади глядачів, відзначаючи високий рівень Tiesto як виконавця, та погані менеджерські здібності організаторів виступу у Львові (фото: Роман Голубовський)
   26 червня на львівському іподромі у рамках світового туру виступив Tiesto. Організація та проведення самого концерту залишили контроверсійні спогади глядачів, відзначаючи високий рівень Tiesto як виконавця, та погані менеджерські здібності організаторів виступу у Львові (фото: Роман Голубовський)
  • Фортмісія – мабуть, найкращий мистецький опен-ейр проект року. Три сцени, ленд-арт об'єкти й експозиції перетворили 2-4 липня прикордонну територію на квадратні кілометри мистецтва й музики (фото: Юрко Дячишин)
   Фортмісія – мабуть, найкращий мистецький опен-ейр проект року. Три сцени, ленд-арт об'єкти й експозиції перетворили 2-4 липня прикордонну територію на квадратні кілометри мистецтва й музики (фото: Юрко Дячишин)
  • У липні львів'яни відзначили перше 50-ліття легендарного творіння українського автопрому – автомобіля "Запорожець", також відомого як "горбатий" (фото: Євген Кравс)
   У липні львів'яни відзначили перше 50-ліття легендарного творіння українського автопрому – автомобіля "Запорожець", також відомого як "горбатий" (фото: Євген Кравс)
  • День незалежності України у Львові святкувати почали ще від 20 серпня. А 24 над містом розгорнулося світлова презентація, котра залучила найвищі об'єкти міста – Ратушу, Високий замок та телевежу (фото: Маркіян Лисейко)
   День незалежності України у Львові святкувати почали ще від 20 серпня. А 24 над містом розгорнулося світлова презентація, котра залучила найвищі об'єкти міста – Ратушу, Високий замок та телевежу (фото: Маркіян Лисейко)
  • 26 серпня місто не спало – вперше в історії львівські "Карпати", перегравши стамбульський "Галатасарай" вийшли у фінальну частину європейського чемпіонату. За час виступів у "Лізі Європи" карпатівці здобули 1 очко та, мабуть, спричинилися до збільшення попиту на заспокійливе у львівських аптеках (фото: Маркіян Лисейко)
   26 серпня місто не спало – вперше в історії львівські "Карпати", перегравши стамбульський "Галатасарай" вийшли у фінальну частину європейського чемпіонату. За час виступів у "Лізі Європи" карпатівці здобули 1 очко та, мабуть, спричинилися до збільшення попиту на заспокійливе у львівських аптеках (фото: Маркіян Лисейко)
  • 12 вересня у місті з'явився новий фестиваль – патріотичний “Лента за Лентою”. Реконструктори показали бій УПА з НКВД, "Плач Єремії" потішив упівськими піснями, а легенди українського року "Кому вниз" (на фото) – одразу двома новими піснями (фото: Максим Баландюх)
   12 вересня у місті з'явився новий фестиваль – патріотичний “Лента за Лентою”. Реконструктори показали бій УПА з НКВД, "Плач Єремії" потішив упівськими піснями, а легенди українського року "Кому вниз" (на фото) – одразу двома новими піснями (фото: Максим Баландюх)
  • "Двадцятий вік. Богдан-Ігор Антонич. Грицько Чубай" – чи не найгучніша подія 17 Форуму видавців. 18 вересня відбувся концерт, на який продали навіть стоячі місця. Вечір пам'яті поетів минув блискуче й тепер потрібно очікувати, коли саме на зібрані кошти видадуть книги про поетів та їхні переклади (фото: Петро Задорожний)
   "Двадцятий вік. Богдан-Ігор Антонич. Грицько Чубай" – чи не найгучніша подія 17 Форуму видавців. 18 вересня відбувся концерт, на який продали навіть стоячі місця. Вечір пам'яті поетів минув блискуче й тепер потрібно очікувати, коли саме на зібрані кошти видадуть книги про поетів та їхні переклади (фото: Петро Задорожний)
  • На 15-26 вересня місто стало домом для найдовшого в Україні фестиваль авторської ляльки "Ляльковий світ". Там можна було зустріти безліч цікавих та неповторних ляльок і навіть, як на фото, ляльку львівського мера зі справжньою дружиною (фото: Юрко Дячишин)
   На 15-26 вересня місто стало домом для найдовшого в Україні фестиваль авторської ляльки "Ляльковий світ". Там можна було зустріти безліч цікавих та неповторних ляльок і навіть, як на фото, ляльку львівського мера зі справжньою дружиною (фото: Юрко Дячишин)
  • Свято кави у Львові кожного дня – у кнайпах, крамничках та домівках львів'ян. Але раз на рік, як от цього року 24-26 вересня, кавомани збираються на загальноміське Свято кави (фото: Юрко Дячишин)
   Свято кави у Львові кожного дня – у кнайпах, крамничках та домівках львів'ян. Але раз на рік, як от цього року 24-26 вересня, кавомани збираються на загальноміське Свято кави (фото: Юрко Дячишин)
  • Ювілейний, десятий за ліком, театральний фестиваль "Золотий лев" крокував містом від 1 до 7 жовтня. Парад, враження, шоу, захоплення, покази, емоції – ось так минає театральна феєрія день за днем... (фото: Юрко Дячишин)
   Ювілейний, десятий за ліком, театральний фестиваль "Золотий лев" крокував містом від 1 до 7 жовтня. Парад, враження, шоу, захоплення, покази, емоції – ось так минає театральна феєрія день за днем... (фото: Юрко Дячишин)
  • За палацом Потоцьких 8 жовтня з'явився парк – Парк фортифікаційних споруд в мініатюрі (фото: Олег Руденко)
   За палацом Потоцьких 8 жовтня з'явився парк – Парк фортифікаційних споруд в мініатюрі (фото: Олег Руденко)
  • 28 квітня та 24 жовтня гурт "Бумбокс" приїжджав до Львова робити прем'єри. Спершу хлопці презентували оновлений склад гурту, а за другим разом – новий альбом "Все включено" (фото: Юрко Мориквас)
   28 квітня та 24 жовтня гурт "Бумбокс" приїжджав до Львова робити прем'єри. Спершу хлопці презентували оновлений склад гурту, а за другим разом – новий альбом "Все включено" (фото: Юрко Мориквас)
  • Протягом року з'явилося нове ознакування міста. На чудових коричнево-білих вказівниках українською та "транлістом" можна відчитати назви вулиць та напрямки до відомих туристичних об'єктів (фото: Роман Балук)
   Протягом року з'явилося нове ознакування міста. На чудових коричнево-білих вказівниках українською та "транлістом" можна відчитати назви вулиць та напрямки до відомих туристичних об'єктів (фото: Роман Балук)
  • У Палаці мистецтв від 1 до 10 жовтня тривав єдиний в Україні фестиваль для нас ще нового та незвичного мистецтва – флуороарту (фото організаторів)
   У Палаці мистецтв від 1 до 10 жовтня тривав єдиний в Україні фестиваль для нас ще нового та незвичного мистецтва – флуороарту (фото організаторів)
  • Уже звичний Львівський тиждень моди й цьогоріч збирав дизайнерів світового рівня. Зокрема навесні на Lviv Fashion Week із колекцією завітав В'ячеслав Зайцев, а восени почесним гостем став Кензо Такада (фото: Віталій Грабар)
   Уже звичний Львівський тиждень моди й цьогоріч збирав дизайнерів світового рівня. Зокрема навесні на Lviv Fashion Week із колекцією завітав В'ячеслав Зайцев, а восени почесним гостем став Кензо Такада (фото: Віталій Грабар)
  • 16 листопада італійський гурт Vanilla Sky сколихнув Львів драйвовими панк-ритмами. Цей концерт став останнім у турне гурту Східною Європою (і єдними в Україні), з яким вони їздять по всьому світу, презентуючи свій новий альбом "Fragile" (фото: Дана Микитюк)
   16 листопада італійський гурт Vanilla Sky сколихнув Львів драйвовими панк-ритмами. Цей концерт став останнім у турне гурту Східною Європою (і єдними в Україні), з яким вони їздять по всьому світу, презентуючи свій новий альбом "Fragile" (фото: Дана Микитюк)
  • Театролюби 25-28 листопада збиралися дивитися на виступи численних труп на фестивалі "Драбина" (фото: Ростислав Пужаковський)
   Театролюби 25-28 листопада збиралися дивитися на виступи численних труп на фестивалі "Драбина" (фото: Ростислав Пужаковський)
  • У грудні у Львові пахне снігом та добрим джазом. Удесяте поспіль, 2-12 грудня міжнародний фестиваль "Jazz bez". Десятий фестиваль не відкривав нових імен – уся програма зумисне була складена з гуртів, що вже грали джаз для Львова (фото: Павло Паламарчук)
   У грудні у Львові пахне снігом та добрим джазом. Удесяте поспіль, 2-12 грудня міжнародний фестиваль "Jazz bez". Десятий фестиваль не відкривав нових імен – уся програма зумисне була складена з гуртів, що вже грали джаз для Львова (фото: Павло Паламарчук)
  • Цього року у Львові відкрилося дві мистецькі галереї – "Коралі" на Менцинського (на фото) та "ІконАрт" на Вірменській
   Цього року у Львові відкрилося дві мистецькі галереї – "Коралі" на Менцинського (на фото) та "ІконАрт" на Вірменській
  • На католицьке Різдво у Львові презентував свій новий альбом "Light" київський гурт "ДахаБраха", котрий і за межами країни дає велику кількість концертів. Заповнений вщент зал, приємна "домашня" атмосфера від музикантів та шалені оплески "на біс" поставили жирний знак оклику львівським подіям 2010 року і дають високі очікування від культурного життя Львова у 2011 (фото: Ростислав Пужаковський)
   На католицьке Різдво у Львові презентував свій новий альбом "Light" київський гурт "ДахаБраха", котрий і за межами країни дає велику кількість концертів. Заповнений вщент зал, приємна "домашня" атмосфера від музикантів та шалені оплески "на біс" поставили жирний знак оклику львівським подіям 2010 року і дають високі очікування від культурного життя Львова у 2011 (фото: Ростислав Пужаковський)

  ТОП 30 подій Львова-2010 у фото

  Фотографії 30 найпам'ятніших подій 2010 року у Львові за версією VisitLviv.net. Це потрібно побачити!9

 • 9 фотоНе лайтовий концерт ДахиБрахи

  Не лайтовий концерт ДахиБрахи

  Фото репортаж з презентації альбому ДахиБрахи "Light" у Львові 25 грудня 2010.4

 • Чотирнадцятого грудня відбувся концерт київського гурту Антитіла

  Хлопці грали як знані хіти, так і просто улюблені пісні львівського слухача.

 • У Львові триває міжнародний театральний конкурс "Драбина"

  Міжнародний фестиваль «Драбина» – фестиваль сучасних, альтернативних, експериментальних, незалежних театрів з України та Європи.1

 • Переможці районного етапу "Котим’яч" познайомилися з талісманами Євро-2012

  Участь у цьогорічному Кубку Львова серед загальноосвітніх шкіл з футболу "Котим’яч" беруть 4500 школярів зі 100 шкіл і перемога навіть у районному етапі є значною.

 • Талісмани УЄФА ЄВРО 2012 з'явились перед уболівальниками на стадіоні

  У Женеві символи минулого чемпіонату Європи з футболу Трікс та Флікс разом із капітанами збірних Швейцарії та України - Александером Фраєм та Анатолієм Тимощуком - під оплески трибун запросили талісманів УЄФА ЄВРО 2012 на газон.2

 • Концерт Vanilla Sky у Львові

  16 листопада італійський гурт Vanilla Sky сколихнув Львів драйвовими панк-ритмами у КТЗ "Романтик". Цей концерт став останнім у турне гурту Східною Європою, з яким вони їздять по всьому світу, презентуючи свій новий альбом "Fragile".

 • У Львові відбулась реконструкція бою між українським та польським військом

  1

 • У Львові відбувся концерт гурту Бумбокс

 • Переможці фотоконкурсу від VisitLviv отримали свої нагороди

  У "Хмільному Домі Роберта Домса" відбулось нагородження переможців першого Фотоконкурсу, організованого порталом VisitLviv.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини
Наш канал на YouTubeМи на Facebook!