Трамвай/Тролейбус

Незважаючи на відстань Вашої подорожі, вартість проїзду в трамваї та тролейбусі становить 1 гривню 25 копійок (загальний) та 60 копійок (пільговий проїзд для студентів).

Куплений квиток потрібно обов’язково прокомпостувати — покласти квиток у один з компостерів, що висять у салоні, та пробити його. Тільки прокомпостований квиток дає підставу для легального проїзду у трамваях та тролейбусах.

Рекомендуємо зберігати його до кінця своєї подорожі.

trol.jpg

Автобус

Міські автобуси є одним з найпопулярніших видів транспорту. У Львові їх називають просто — «маршрутка». Вартість проїзду в автобусі складає 2 гривні.

На даний момент кошти сплачуються водіям автобусів, але планується ввести електронний квиток для проїзду у міських автобусах.

bus.jpg

Таксі

В рамках проекту «Привітне місто» у Львові розроблено єдиний стандарт візуалізації таксі — макети касетонів, ознакування на бортах автомобіля, інформаційну картку та бейджик водія.

Наліпка «Привітне місто» гарантує надання якісних послуг мешканцям та гостям міста. В таких таксі є можливість розплатитися банківськими картками та підзарядити телефон.

Вартість проїзду буде залежати від Вашого маршруту, періоду дня і т.д. Радимо, щоб Ви обумовлювали плату за проїзд з водієм до початку подорожі.

taxi.jpg

Print 

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!