День незалежності 2011

back
24 серпня у вщерть заповненому центрі Львові відбувалися забави, презентації та концерти з нагоди 20-річчя Незалежності України.

Пропонуємо Вашій увазі фотозвіти із найцікавіших, на нашу думку, локацій на День незалежності 2011 року.

На площі Катедральній нагороджували переможців Першого львівського фестивалю вуличних квіткових композицій Leo Flower 2011. З-понад сорока учасників журі обрало переможців у окремих номінаціях:

"Спортивний чобіток" -  Косторний Олександр, робота № 41 "Євро 2012 - квітка нашої надії"; "Національний чобіток"- Степаник Ігор, робота № 7 "Українське весіллячко"; Приз глядацьких симпатій - Стрижонок Вікторія, №28 "Марічка"; ІІІ місце - Космолінська Марія, № 31 "Шлях знайти"; ІІ місце - Шашук Анна, № 36 - "Серпень"; І місце - Малюшевська Анастасія, №23 "Тунєц".

Якщо ви ще не бачили чобітків, то цілком встигаєте оглянути експозицію, котра, за словами організаторів, експонуватиметься "до перших холодів".

На площі Міцкевича тривали спорнтивно-показові заходи львівських спортсменів та аматорів. Найзахопливішою розвагою для глядачів, певне, було лягання на асфальт, щоб їх перестрибнули на роверах. Як нам відомо, обійшлося без жертв :-)

У найновішому міському саду Бернарден Гардені тривав останній день VI міжнародного фестивалю незалежного кіно «Кінолев». Довжелезні години якісного кіно, котре не показують "по ящику" чи в кінотеатрах, щодня збирав стільки бажаючих, що деколи навіть заважав дорожньому рухові на вулиці Валовій.

На подвір’ї палацу Потоцьких Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії під керівництвом Айдара Торибаєва з солістами Наталією Ковальовою та Олександром Божиком виконали святкову програму "Гала Україна". Велика кількість глядачів підтвердила, що симфонічні твори цінуються у Львові. Сподіваємося, що подвір'я палацу Потоцьких закріпиться як новий майданчик для концертів.

А від 16 години на площі Ринок тривав головний святковий концерт міста. Відкривала його нова, проте дуже професійна, львівська виконавиця Оксана Муха, котра виконувала цікаві обробки народних пісень, а також власні твори. "Орфей", Владіслав Левицький та "Піккардійська терція" виконали свої вже відомі та знані пісні. Що цікаво, "Піккардійці" на біс разом з міським головою Андрієм Садовим виконали "Ой, хмариться-туманиться". "Вітаю "Піккардійців" з новим, сьомим учасником!" - пожартував ведучий вечора Андрій Великий.

Хедлайнерами вечора стала програма від Кузьми зі "Скрябіна" з оркестром Національного драматичного театру ім. Марії Заньковецької під керівництвом Богдана Мочурада. Програма складалася із переспівів пісень "Скрябіна" в обробці симфонічного оркестру. Певне, сподобалося багатьом, адже площа Ринок була вщерть забита глядачами від палацу Бандінеллі до універмагу на розі вулиці Шевської. Хоча "глядачі" не зовсім правильне слово, позаяк під кожну  пісню підспівували сотні голосів. "Через таких людей як ви я ніколи не виїду з цієї країни", - тішився підтримкою львів'ян Кузьма. Концерт минув під багатоголосий хор, скандування "Ми любим Львів, ми дуже любим Львів!" та світлове шоу з мобільних телефонів.

На закінченні концерту домовилися зустрітися за 10 років "на тому ж місці", але у процвітаючій Україні. Адже коли все місто тішиться 20-річчю Незалежності як одна людина, є надія, що у нас все-таки все буде добре.

текст: Ярема Дух
фото: Тарас Чайківський

будьте в курсі львівського життя - ми на Facebook, Twitter, LiveJournal та Вконтакте


1Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код:

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини