Годинник до ЄВРО 2012

back
У Львові відбулася презентація годинника зворотного відліку часу до Євро 2012.

До початку чемпіонату Європи з футболу 2012 року залишається ще один рік. Саме 8 червня 2012 року о 19.00 розпочнеться перший матч фінальної частини чемпіонату Європи з футболу УЄФА ЄВРО 2012™.  Годинник разом з волонтерами відкрив Директор департаменту «ЄВРО 2012» Львівської міської ради Олег Засадний.

На площі перед львівською Оперою розпочало роботу Фан-містечко. Воно розташується на місці, де рівно за рік стоятиме офіційна фан-зона, що прийме понад 35000 вболівальників. У фан-містечку, організованому департаментом «ЄВРО 2012» спільно з компанією Coca-Cola, всі охочі змогли зіграти у вуличний футбол, стенд-гру «Влучний пенальті», «Футбольний дріблінг», а діти, які знатимуть відповіді на запитання про футбол і Львів, отримали святкові кульки.

У день святкування річниці до початку ЄВРО-2012  відбулося нагородження переможців кубка Львова з футболу серед загальноосвітніх шкіл «Котим’яч». Окрім привітань, кубків, медалей і грамот, 120 переможців з 9 команд отримали подарунки від офіційного партнера УЄФА компанії Адідас Україна, а також фотокниги від Цифролаб.

За рік до Євро у Львові розрізали 12-кілограмовий (12-ть місяців залишилося) великий 80х70 см святковий торт у вигляді футбольного поля з цифрою 1. Посмакувати тортом мали можливість усі бажаючі.

фото та текст: Євген Кравс

будьте в курсі львівського життя - ми на Facebook, Twitter, Livejournal та Вконтакте


Написати відгук
Введіть код:

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини