Lokal!Fest 2011: боротьба триває!

back
5 листопада у Палаці спорту "Україна" з Плачем Єремії, Тартаком та Ляпісом Трубєцьким пройшов Lokal!Fest 2011.

На такі фести хтось приходить "бахнути пива", "кинути зіґу" і "послемитися". Інші ж абстрагуються від перших та отримують задоволення від концерту. Добре, що "інших" на фестах щораз більше і більше.

Холдинг емоцій "!Фест" зібрав на сцені три гурти, котрі запросто могли бути хедлайнерами чи не будь-якого українського фестивалю. Тому за шість годин концертів просто не було часу відпочивати чи кудись відійти. Всі три гурти відіграли так, що не сподобатися не могло.

"Плач Єремії" відіграв програму "Найкраще за всю історію гурту" – від пісень "Вона" та "Срібне поле" через "Коридор із дверима завбільшки з око" й до "Матриці" та "завжди нової" "Золотої трави". "Тартак" переважно відіграв пісні з останніх альбомів та сингл "Не кажучи нікому", котрий разом з Сашком Положинським співав цілий зал.

"Ляпіс Трубєцкой" виступав з віршами Сєрґєя Міхалка перед кожною піснею. Гурт також відіграв як і старі-добрі хіти, так і свіже, зокрема нові сингли "Грай" та "Я верю" пішли "на ура" з підспівуванням залу. Кілька разів глядачі скандували "Жыве Беларусь" як підтримку народу сусідньої держави, так і в знак вітання численним гостям з Білорусії, що приїхали до Львова на фест. "Кордони суто в наших головах, руйнуйте їх, щоб ми всі могли жити разом в мирі на цій маленькій планеті Земля", - сказав зі сцени Сєрґєй Міхалок.

На такі фести треба приходити, щоб пам'ятати, що навколо не тільки гарна музика та смачне пиво, а десь, зовсім недалеко, скорочують квоти на українське мовлення у ефірах, ставлять пам'ятники російським імператрицям та малюють на маршрутках портрети тоталітарних вождів. І пам'ятати, що з цим не треба миритися. Адже боротьба триває!

текст: Ярема Дух
фото: Тарас Чайківський

будьте в курсі львівського життя - ми на Facebook, Twitter, LiveJournal та Вконтакте


19Відгуки Відвідувачів

 • Назар06-11-2011 00:36відповісти

  Було дійсно класно!!!

 • макс06-11-2011 00:48відповісти

  та, дійсно класно, якшо асбтрагуватися таки від того п'яного бидла :))) але на яких фестах їх нема?))

 • Кучерява06-11-2011 00:57відповісти

  Здається, у когось проблеми з відмінюванням особових займенників... А фест був крутий! :)

 • Maryana06-11-2011 08:47відповісти

  aha, vidminyuvannya:))) molodzi!!!

 • Kindrat06-11-2011 11:32відповісти

  Фест загалом класний, але звук бажав кращого. Особливо шкода було Чубая, під час виступу якого дуже часто фонило і гуділо.

 • Володимир06-11-2011 13:11відповісти

  Про звук згоден. Видно, у тих хто ставив звук, проблема із правильними налаштуваннями. Бо чистота звуку - це чи не найголовніше для виконавця (до речі на перших піснях "Тартак" також просив звукооператорів про краще налаштування). Організаторам варто це врахувати у майбутньому. А взагалі !!ФЕСТ" - ви молодці. Як сказав великий Т.Г.Шевченко - "Борітеся, поборите!".

 • Володимир06-11-2011 13:14відповісти

  Перепрошую. вкралася описка. Правильно - "Борітеся, поборете!".

 • Mariana06-11-2011 14:01відповісти

  Дорогі браття і сестри, фест загалом надзвичайний, але задоволення вагомо псували звук та люди,що належать до вже вищезгаданої категорії.

 • A.K. Lion06-11-2011 22:39відповісти

  Дякую за враження i зворотнiй зв'язок з зауваженнями :) Львову таки бракуе професiйного концерт-холу!..

 • Yula07-11-2011 12:35відповісти

  приміщення із такою великою к-тю заліза та скла вкрай важко визвучити. Звук ставили кращі. До загалу, в Спартаку за всю історію в житті не було кращого звуку, ніж на Локаль!Фесті.

 • just me07-11-2011 13:39відповісти

  Фестиваль вдався, шана організаторам. Але є кілька зауважень: 1. Звук. В Спартаку така специфіка залу, що його нормально налаштувати неможливо. Зрозуміти тексти незнайомих пісень було нереально, а хотілось би... Може, на наступні рази розглянути, скажімо, варіант Велотреку СКА? 2. Туалети. 5 кабінок на 2000 людей - то якось не вельми правильно. Стояти в черзі 20 хвилин - це забагато 3. Чудово було б, якби пиво не продавалось на наступних фестивалях - може було б мене в гівно п"яних неадекватів, які, відверто кажучи, трохи напрягали Ну але загалом враження дуже хороші. Щиро вам дякую!

 • Марс07-11-2011 14:26відповісти

  крім вищезгаданих пробілів зі звуком і туалетами суттєвим мінусом була відсутність гардеробу. як можна робити концерт в осінній період в приміщенні не надавши гардеробу??? Очевидно що всі прийдуть в куртках і не будуть спокійно стояти під ритми ска-панку та поп-року. Дуже іронічно звучали слова зі сцени про Європейське місто коли не забезпечуються базові потреби. Ну це закиди в сторону організаторів. Артисти були на висоті.

 • Лєнка07-11-2011 17:18відповісти

  Належу однозначно до "інших", було прикро, що наші люди настільки дикі, що поводяться наче свині, але навіть вони від концерту враження не зіпсували - було колосально!

 • Кирило07-11-2011 20:11відповісти

  Фест Файний))),Дякую Місту Львів!!! Ми приїхали з Київа) Дякую тим хто йшов Курити-палити на вулицю чи в коридор, дуже було приємно. Але були бидло-Дівки й парубки у повному каматозі-не Адекваті!Вже замахався робити зауваження,хотілося вже моруду бити,ледь стримувався. а у залі були й діти й люди похилі, тож наступного разу....я прошу зробити сидячі місця для дітей та старших людей(а не для VIP), шоб їх не так шокував той люд,й для них то буде більш безпечніше.

 • Елена08-11-2011 00:23відповісти

  а вы не можете предположить. что Михалок - рупор тех, кто "скорочують квоти на українське мовлення у ефірах, ставлять пам'ятники російським імператрицям..." каждый видит своё. Привет из Севастополя!

 • Славик08-11-2011 00:43відповісти

  "ставлять пам'ятники російським імператрицям" а это как говорится не ваше дело! у каждого города своя история и нечего лезьте в монастырь со своим УСТАВОМ!!!

 • Федір09-11-2011 09:00відповісти

  Підтримую, шо гурти були на висоті, велика їм ПОДЯКА від ужгородських відвідувачив феста!!!А от організаторам на майбутнє насправді є про шо задуматись, окрім гардеробу і туалетів збільшити кількість охорони, яка б забезпечила нормальне перебування і отримання максимуму задоволення від виконавців, щоб усе те, яке ходило-штовхало і заважало виводилось і більше не з"являлось на концерті! ну і + сидячі місця! сподіваюсь, все це врахується і ми з Вами будемо спостерігати ще не одне дійство подібного плану від Локаль))))

 • Мария10-11-2011 21:25відповісти

  Нормальным людям из-за безобразия было просто страшно находиться в фан зоне. А очень хотелось!!!Многим пожертвовала чтоб присутствовать, а ушла в расстроенных чувствах с непреодолимым желанием слушать Ляписа дома(

 • Макс22-11-2011 22:43відповісти

  хех...на фесті не був, бо хворів, дуже шкодую пяне бидло завжди лишнє на фестах, треба з цим щось робити а от заділи болючу тему - слем)) слем давно звичне діло для якогось рок-драйвового концерту з іншого боку чим більше буваю в слемі тим більше там того пяного бидла, якого не хочеться бачити і яке, мабуть, навіть не знає культури слему мабуть через це слем в статті виражений як негатив

Написати відгук
Введіть код:

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини