Славське рок-фест 2011

back
У містечку Славську цими вихідними тривав п’ятий за ліком фестиваль "Славське рок-фест". На жаль, його завершили на день швидше у зв'язку із державним трауром.

Цього року фестиваль, через ремонт міського стадіону, змінив звичне місце проведення і був розкиданий по цілому Славську. Зокрема, вечірня сцена знаходилася на схилі ФМІ неподалік «Перлини Карпат».

На самому фесті безкоштовно усім бажаючим робили боді-арт та "расточки". Із обіцяних інсталяцій наш кореспондент знайшов лише одного Дарта Вейдера із сміттєвих пакетів. Трошки замало, як на те, що інсталяції широко рекламувалися до того.

У перший день фестивалю круто і ефектно зіграли німці-панки Dritte Wahl. Люди під сценою "бісилися і ковбасилися" від їхньої музики. Другого дня на вечірній сцені найкраще виступили хлопці з Los Colorados, які "порвали" публіку своїми піснями та оригінальними каверами на відомі хіти.

Третього дня зранку на учасників фестивалю чекав неприємний сюрприз – денну сцену розібрали, а фест закінчився через державний траур. Дуже шкода, адже третій день обіцяв стати найкращим. Цікаво, чи вибирають якимось логічним чином дні трауру чи беруть «зі стелі»? Адже збитки організаторів цього фестивалю,  та десятків розважальних заходів по цілій країні, від трауру у вихідний день мають бути значними. Шкода, що державна влада не тільки якісно не підтримує митців, а й перешкоджає їм.

текст: VisitLviv.net
фото: Тарас Чайківський

будьте в курсі львівського життя - ми на FacebookTwitterLiveJournal та Вконтакте


2Відгуки Відвідувачів

  • Илья02-08-2011 01:04відповісти

    Люди ..на фестивале я познайомився з дуже приємною француженкою..а але я її загубив...и дуже про це жалкую...я не встиг взяти в неї мобильного телефона і не спитався де вона проживає...а але я знаю що вона буде у львові ще 3 тижня...якщо хтось щось знає скажіть будьласка...

  • Богдан02-08-2011 22:31відповісти

    На першім фото моя внучка Даринка-суперфан Славського 2011

Написати відгук
Введіть код:

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини