ТОП 30 подій Львова-2010 у фото

back
 • Новий 2010 рік розпочався у Опері концертом Святослава Вакарчука, де він презентував свій сольний проект "Вночі" (фото: Юрко Мориквас)
  Новий 2010 рік розпочався у Опері концертом Святослава Вакарчука, де він презентував свій сольний проект "Вночі" (фото: Юрко Мориквас)
 • Різдвяні свята у Львові тривали гучно, яскраво і довго. З цікавіших подій згадаємо фестиваль "Наше Різдво", Свято пампуха та фестиваль льодових скульптур "СвятоСніг" (фото: Юрко Дячишин)
  Різдвяні свята у Львові тривали гучно, яскраво і довго. З цікавіших подій згадаємо фестиваль "Наше Різдво", Свято пампуха та фестиваль льодових скульптур "СвятоСніг" (фото: Юрко Дячишин)
 • 29 березня у Опері новий альбом презентувала грузинська співачка Ніно Катамадзе із гуртом Insight (фото: Юрко Мориквас)
  29 березня у Опері новий альбом презентувала грузинська співачка Ніно Катамадзе із гуртом Insight (фото: Юрко Мориквас)
 • Львівський Великдень - це цього року традиційні гаївки та зустрічі у Шевченківському гаю на саме свято, й небезпечний Обливаний понеділок наступного дня (фото: Юрко Дячишин)
  Львівський Великдень - це цього року традиційні гаївки та зустрічі у Шевченківському гаю на саме свято, й небезпечний Обливаний понеділок наступного дня (фото: Юрко Дячишин)
 • Від 1 до 4 травня відгриміли-відіграли 8 "Флюгери Львова" та 10-річчя Dzyga Jazz Quartet (фото: Костя Смолянінов)
  Від 1 до 4 травня відгриміли-відіграли 8 "Флюгери Львова" та 10-річчя Dzyga Jazz Quartet (фото: Костя Смолянінов)
 • Львівський День міста вже кілька років починається ще від 1 травня (Дня батяра) й триває добрий тиждень-два, даруючи концерти, фестивалі та Свято (фото: Юрко Дячишин)
  Львівський День міста вже кілька років починається ще від 1 травня (Дня батяра) й триває добрий тиждень-два, даруючи концерти, фестивалі та Свято (фото: Юрко Дячишин)
 • Незвичний для України енвайронмент-проект "Park.In" на 8-10 травня "захопив" Стрийський парк. Упродовж кількох днів сучасні українські митці творитили інсталяції, об’єкти, перформанси та синтезовані проекти – свою арт-діагностику 130-літнього парку (фото: Денис Сидорович)
  Незвичний для України енвайронмент-проект "Park.In" на 8-10 травня "захопив" Стрийський парк. Упродовж кількох днів сучасні українські митці творитили інсталяції, об’єкти, перформанси та синтезовані проекти – свою арт-діагностику 130-літнього парку (фото: Денис Сидорович)
 • 15 травня до міста завітала людина, що вже роками не потребує реклами у всьому світі. ATB 15 травня своєю музикою поставив на вуха весь "Лемберґ" (фото організаторів)
  15 травня до міста завітала людина, що вже роками не потребує реклами у всьому світі. ATB 15 травня своєю музикою поставив на вуха весь "Лемберґ" (фото організаторів)
 • "Врятувати Меркурія" почала закликати 19 травня група львів'ян, котрі, завдяки Інтернету, зібралися разом для порятунку понад сторічної скульпутри. Завдяки неординарним акціям на кінець року їм вдалося зібрати 20 000 гривень, чого вистачає для створення проектної документації й, відтак, початку безпосереднього порятунку – пошуку визначеної суми та реставраційних робіт – у 2011 (фото: savemercury.org.ua)
  "Врятувати Меркурія" почала закликати 19 травня група львів'ян, котрі, завдяки Інтернету, зібралися разом для порятунку понад сторічної скульпутри. Завдяки неординарним акціям на кінець року їм вдалося зібрати 20 000 гривень, чого вистачає для створення проектної документації й, відтак, початку безпосереднього порятунку – пошуку визначеної суми та реставраційних робіт – у 2011 (фото: savemercury.org.ua)
 • Stare misto – це фестиваль, що привозить до Львова світових зірок. Тому 22 травня на стадіоні "Україна" декілька десятків тисяч глядачів танцювали під британський ІАМХ (на фото), український "Океан ельзи" та балканського оркестру Ґорана Бреґовіча (фото: Петро Задорожний)
  Stare misto – це фестиваль, що привозить до Львова світових зірок. Тому 22 травня на стадіоні "Україна" декілька десятків тисяч глядачів танцювали під британський ІАМХ (на фото), український "Океан ельзи" та балканського оркестру Ґорана Бреґовіча (фото: Петро Задорожний)
 • 26 червня на львівському іподромі у рамках світового туру виступив Tiesto. Організація та проведення самого концерту залишили контроверсійні спогади глядачів, відзначаючи високий рівень Tiesto як виконавця, та погані менеджерські здібності організаторів виступу у Львові (фото: Роман Голубовський)
  26 червня на львівському іподромі у рамках світового туру виступив Tiesto. Організація та проведення самого концерту залишили контроверсійні спогади глядачів, відзначаючи високий рівень Tiesto як виконавця, та погані менеджерські здібності організаторів виступу у Львові (фото: Роман Голубовський)
 • Фортмісія – мабуть, найкращий мистецький опен-ейр проект року. Три сцени, ленд-арт об'єкти й експозиції перетворили 2-4 липня прикордонну територію на квадратні кілометри мистецтва й музики (фото: Юрко Дячишин)
  Фортмісія – мабуть, найкращий мистецький опен-ейр проект року. Три сцени, ленд-арт об'єкти й експозиції перетворили 2-4 липня прикордонну територію на квадратні кілометри мистецтва й музики (фото: Юрко Дячишин)
 • У липні львів'яни відзначили перше 50-ліття легендарного творіння українського автопрому – автомобіля "Запорожець", також відомого як "горбатий" (фото: Євген Кравс)
  У липні львів'яни відзначили перше 50-ліття легендарного творіння українського автопрому – автомобіля "Запорожець", також відомого як "горбатий" (фото: Євген Кравс)
 • День незалежності України у Львові святкувати почали ще від 20 серпня. А 24 над містом розгорнулося світлова презентація, котра залучила найвищі об'єкти міста – Ратушу, Високий замок та телевежу (фото: Маркіян Лисейко)
  День незалежності України у Львові святкувати почали ще від 20 серпня. А 24 над містом розгорнулося світлова презентація, котра залучила найвищі об'єкти міста – Ратушу, Високий замок та телевежу (фото: Маркіян Лисейко)
 • 26 серпня місто не спало – вперше в історії львівські "Карпати", перегравши стамбульський "Галатасарай" вийшли у фінальну частину європейського чемпіонату. За час виступів у "Лізі Європи" карпатівці здобули 1 очко та, мабуть, спричинилися до збільшення попиту на заспокійливе у львівських аптеках (фото: Маркіян Лисейко)
  26 серпня місто не спало – вперше в історії львівські "Карпати", перегравши стамбульський "Галатасарай" вийшли у фінальну частину європейського чемпіонату. За час виступів у "Лізі Європи" карпатівці здобули 1 очко та, мабуть, спричинилися до збільшення попиту на заспокійливе у львівських аптеках (фото: Маркіян Лисейко)
 • 12 вересня у місті з'явився новий фестиваль – патріотичний “Лента за Лентою”. Реконструктори показали бій УПА з НКВД, "Плач Єремії" потішив упівськими піснями, а легенди українського року "Кому вниз" (на фото) – одразу двома новими піснями (фото: Максим Баландюх)
  12 вересня у місті з'явився новий фестиваль – патріотичний “Лента за Лентою”. Реконструктори показали бій УПА з НКВД, "Плач Єремії" потішив упівськими піснями, а легенди українського року "Кому вниз" (на фото) – одразу двома новими піснями (фото: Максим Баландюх)
 • "Двадцятий вік. Богдан-Ігор Антонич. Грицько Чубай" – чи не найгучніша подія 17 Форуму видавців. 18 вересня відбувся концерт, на який продали навіть стоячі місця. Вечір пам'яті поетів минув блискуче й тепер потрібно очікувати, коли саме на зібрані кошти видадуть книги про поетів та їхні переклади (фото: Петро Задорожний)
  "Двадцятий вік. Богдан-Ігор Антонич. Грицько Чубай" – чи не найгучніша подія 17 Форуму видавців. 18 вересня відбувся концерт, на який продали навіть стоячі місця. Вечір пам'яті поетів минув блискуче й тепер потрібно очікувати, коли саме на зібрані кошти видадуть книги про поетів та їхні переклади (фото: Петро Задорожний)
 • На 15-26 вересня місто стало домом для найдовшого в Україні фестиваль авторської ляльки "Ляльковий світ". Там можна було зустріти безліч цікавих та неповторних ляльок і навіть, як на фото, ляльку львівського мера зі справжньою дружиною (фото: Юрко Дячишин)
  На 15-26 вересня місто стало домом для найдовшого в Україні фестиваль авторської ляльки "Ляльковий світ". Там можна було зустріти безліч цікавих та неповторних ляльок і навіть, як на фото, ляльку львівського мера зі справжньою дружиною (фото: Юрко Дячишин)
 • Свято кави у Львові кожного дня – у кнайпах, крамничках та домівках львів'ян. Але раз на рік, як от цього року 24-26 вересня, кавомани збираються на загальноміське Свято кави (фото: Юрко Дячишин)
  Свято кави у Львові кожного дня – у кнайпах, крамничках та домівках львів'ян. Але раз на рік, як от цього року 24-26 вересня, кавомани збираються на загальноміське Свято кави (фото: Юрко Дячишин)
 • Ювілейний, десятий за ліком, театральний фестиваль "Золотий лев" крокував містом від 1 до 7 жовтня. Парад, враження, шоу, захоплення, покази, емоції – ось так минає театральна феєрія день за днем... (фото: Юрко Дячишин)
  Ювілейний, десятий за ліком, театральний фестиваль "Золотий лев" крокував містом від 1 до 7 жовтня. Парад, враження, шоу, захоплення, покази, емоції – ось так минає театральна феєрія день за днем... (фото: Юрко Дячишин)
 • За палацом Потоцьких 8 жовтня з'явився парк – Парк фортифікаційних споруд в мініатюрі (фото: Олег Руденко)
  За палацом Потоцьких 8 жовтня з'явився парк – Парк фортифікаційних споруд в мініатюрі (фото: Олег Руденко)
 • 28 квітня та 24 жовтня гурт "Бумбокс" приїжджав до Львова робити прем'єри. Спершу хлопці презентували оновлений склад гурту, а за другим разом – новий альбом "Все включено" (фото: Юрко Мориквас)
  28 квітня та 24 жовтня гурт "Бумбокс" приїжджав до Львова робити прем'єри. Спершу хлопці презентували оновлений склад гурту, а за другим разом – новий альбом "Все включено" (фото: Юрко Мориквас)
 • Протягом року з'явилося нове ознакування міста. На чудових коричнево-білих вказівниках українською та "транлістом" можна відчитати назви вулиць та напрямки до відомих туристичних об'єктів (фото: Роман Балук)
  Протягом року з'явилося нове ознакування міста. На чудових коричнево-білих вказівниках українською та "транлістом" можна відчитати назви вулиць та напрямки до відомих туристичних об'єктів (фото: Роман Балук)
 • У Палаці мистецтв від 1 до 10 жовтня тривав єдиний в Україні фестиваль для нас ще нового та незвичного мистецтва – флуороарту (фото організаторів)
  У Палаці мистецтв від 1 до 10 жовтня тривав єдиний в Україні фестиваль для нас ще нового та незвичного мистецтва – флуороарту (фото організаторів)
 • Уже звичний Львівський тиждень моди й цьогоріч збирав дизайнерів світового рівня. Зокрема навесні на Lviv Fashion Week із колекцією завітав В'ячеслав Зайцев, а восени почесним гостем став Кензо Такада (фото: Віталій Грабар)
  Уже звичний Львівський тиждень моди й цьогоріч збирав дизайнерів світового рівня. Зокрема навесні на Lviv Fashion Week із колекцією завітав В'ячеслав Зайцев, а восени почесним гостем став Кензо Такада (фото: Віталій Грабар)
 • 16 листопада італійський гурт Vanilla Sky сколихнув Львів драйвовими панк-ритмами. Цей концерт став останнім у турне гурту Східною Європою (і єдними в Україні), з яким вони їздять по всьому світу, презентуючи свій новий альбом "Fragile" (фото: Дана Микитюк)
  16 листопада італійський гурт Vanilla Sky сколихнув Львів драйвовими панк-ритмами. Цей концерт став останнім у турне гурту Східною Європою (і єдними в Україні), з яким вони їздять по всьому світу, презентуючи свій новий альбом "Fragile" (фото: Дана Микитюк)
 • Театролюби 25-28 листопада збиралися дивитися на виступи численних труп на фестивалі "Драбина" (фото: Ростислав Пужаковський)
  Театролюби 25-28 листопада збиралися дивитися на виступи численних труп на фестивалі "Драбина" (фото: Ростислав Пужаковський)
 • У грудні у Львові пахне снігом та добрим джазом. Удесяте поспіль, 2-12 грудня міжнародний фестиваль "Jazz bez". Десятий фестиваль не відкривав нових імен – уся програма зумисне була складена з гуртів, що вже грали джаз для Львова (фото: Павло Паламарчук)
  У грудні у Львові пахне снігом та добрим джазом. Удесяте поспіль, 2-12 грудня міжнародний фестиваль "Jazz bez". Десятий фестиваль не відкривав нових імен – уся програма зумисне була складена з гуртів, що вже грали джаз для Львова (фото: Павло Паламарчук)
 • Цього року у Львові відкрилося дві мистецькі галереї – "Коралі" на Менцинського (на фото) та "ІконАрт" на Вірменській
  Цього року у Львові відкрилося дві мистецькі галереї – "Коралі" на Менцинського (на фото) та "ІконАрт" на Вірменській
 • На католицьке Різдво у Львові презентував свій новий альбом "Light" київський гурт "ДахаБраха", котрий і за межами країни дає велику кількість концертів. Заповнений вщент зал, приємна "домашня" атмосфера від музикантів та шалені оплески "на біс" поставили жирний знак оклику львівським подіям 2010 року і дають високі очікування від культурного життя Львова у 2011 (фото: Ростислав Пужаковський)
  На католицьке Різдво у Львові презентував свій новий альбом "Light" київський гурт "ДахаБраха", котрий і за межами країни дає велику кількість концертів. Заповнений вщент зал, приємна "домашня" атмосфера від музикантів та шалені оплески "на біс" поставили жирний знак оклику львівським подіям 2010 року і дають високі очікування від культурного життя Львова у 2011 (фото: Ростислав Пужаковський)
Фотографії 30 найпам'ятніших подій 2010 року у Львові за версією VisitLviv.net. Це потрібно побачити!

Цим фоторепортажем інтернет-портал культурних подій Львова VisitLviv.net підбиває 2010 рік. 

Ми не прагнули зробити рейтинг, у який увійдуть найбільші, найдорожчі чи найуспішніші події року. Тут знайдете і невеселі проекти, котрі запам'ятаються з тих чи інших причин, й події, до котрих досить умовно можна віднести слово "подія".

Ми публікуємо те, що нам запам'яталося у 2010 році. Тому ми пропонуємо 30 знимок, котрі допоможуть нам з часом все пригадати :)

Велика подяка усім фотографам, що надали свої творіння.

текст: Ярема Дух

››› Читайте наші новини на TwitterFacebook і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.


9Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код:

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини