Дім Легенд

back
Кнайпа Холдингу емоцій !ФЕСТ, осередок охорони всіх львівських легенд. Семиповерховий ресторан, де кожна кімната – берегиня певної львівської легенди.

“Дім легенд” - ресторан, у якому кожен зал на семи поверхах береже певну львівську легенду: час, бруківка, леви, погода... Незвичайні рішення в декорі інтер'єру, славетна тераса на даху, на якій знаходиться старенький автомобіль.

Серед кімнат є наприклад, кімната ленди про закуту річку Львова - Полтву. Вона оберігається у кімнаті смороду та колектора. Тут представлені дивні рибини, які зараз плавають під Львівською оперою, апарат для поширення смороду у місті, схеми колектора, а також трансляція самої річки веб-камерою, встановленою безпосередньо у колекторі.

Ще можна побачити є схованку еталонної львівської бруківки, львівського часу та і тому подібних звиклих для Львова речей. Також кімнати Львівських книг, тобто книг про Львів та львів’ян, оберігається книга Львівської говірки, - це таке собі Міністерство інформації, Львівський вінчестер… І кімната контролю славетної Львівської погоди…

Щовечора на фасаді будинку відбувається піротехнічне шоу - з ударом годинника із метелевого дракона вилітають іскри.

Кухня ресторану - також набір оригінальних страв домашньої кухні Європи та України, зготлена в печі та власні настоянки.


64Відгуки Відвідувачів

 • Юля11-07-2010 11:14відповісти

  Відвідали вчора "Дім легенд". Сподобалося дуже. Особливо приємне враження справив цей дядько на вході. Він так захоплююче і артистично розповідав нам ці лнгенди, що ми слухали їх із відкритим ротом. Без цих легенд, це просто красивий ресторан, яких у львові хоч греблю гати. Моя порада всім скористатися його розповіддю, і враження будуть неперевершенні.

 • Роман12-07-2010 12:13відповісти

  Учора разом із гостями з Києва побували у будинку легенд. Враження не однозначні.У залах дуже душно, дихати немає чим. Кухня нормальна, але замовлення несуть дуже довго. А швейцар-сажотрус справді МЕГА. Кияни як і ми з дружиною були просто в захваті від його легенд. Дякую попередній дописквачці за пораду зкористатися його розвіддю. Зізнаюся, що він нам нетільки ці легенди розповів, він ще і про "Золоту Розу" легенду розповів і про ісорію винайдення газової (керасинової) лампи, і про Мазоха. Дякую вашій мережі, що у будинок легенд ви знайщли спрвжню людину легенду.

 • Віктор16-07-2010 11:01відповісти

  Чесно зізнаюсь, почитавши попередні коментарі я не думав, що ці легенди і цей чувачок, що їх розповідає можуть змінити мої не дуже приємні від першого візиту спогади. Мушу визнати, я помилявся. Він їх мало неспіває. Не розумію тільки чому те що їх можна від нього почути нема і жодного натяку у цьому проспектику який роздається на вході. Це ж є родзинка якої немає більше ніде! Радує і те, що вгорі над сходами прибили подушки. Дпя людей високого росту це дуже важливо. Правда погано, що поменшало офіціантів-карликів.

 • Вікторія18-07-2010 22:54відповісти

  Сьогодні відвідала Дім легенд. Кухня смачна, обстановка затишна (окреме "дякую" офіціантам залу з левами), а от сажотрус на вході - це окрема тема! Він неймовірний! Легенди з його вуст звучать дуже правдоподібно, а "львівська балачка" примушує посміхнутись :))). Обожнюю мережу "!ФЕСТ", усім раджу відвідати ці заклади.

 • Орися21-07-2010 11:49відповісти

  Усі заклади від мережі "Фест" дуже кльові, та "Дім легенд" особливий. Єдине, що погано на терасі ніколи немає місця і бронювати місця там не дозволяють. А сажотрус на вході безподібний. Просто дивуєшся,що люди з таким інтелектом можуть працювати швейцарами. Погано, що він тільки до 22-ої годири працює,без нього це вже не то. Пропоную керівництву закладу, щоби додати йому у зарплаті якусь зайву 1-2 тисячі та що б він працював як і заклад до 2.00. Для того аби знайти ці гроші можна просто збільшити на пару відсотків ціни і всім буде добре.

 • Василина21-07-2010 18:27відповісти

  Вчора була в цьому ресторані, надзвичайно сподобався сажотрус на вході, його історії настільки цікаві і смішні, що можна слухати годинами.Без нього кнайпа була б не дуже цікавою.Інтерєр класний, багато кімнат, ражду відвідати вбиральню )))) там свої приколи Хотілося б трошки ширшого меню...

 • Люба та Каріна22-07-2010 23:32відповісти

  Щойно з Дому легенд сповнені самих приємних вражень! А особливого шарму цьому закладу додає сажотрус на вході, без нього аж ніяк! Він ввів нас в курс всіх справ: і історичних, і політичних, і просто життєвих.. Поспілкувалися з сажотрусом, і однозначно оцінили його чудову розповідь на 5 балів! отримали море радості, щастя та позитиву. Потрималися за гудзик, щоб більше успіху нас супроводжувало, і вирішили ще не раз навідатися до вас! Бо ще хочемо відмітити офіціантів з бібліотеки - гарно працюють і додають хорошого настрою! :)) Приїжджайте до нас в гості в Дніпропетровськ, особливо загляніть в кнайпу Миші Бляхера - будемо раді вас там зустріти!А ще краще зі своєю кнайпою до нас завітайте та зі своїм сажотрусом!

 • Ігор02-08-2010 03:02відповісти

  Поспілкувалися з трубочистом. Цікавий дядько. Захотілося зайти до середини. Зайшли. Посиділи. Вийшли. Пройшлися біля Мазоха. Подумали, а що якби замість відомої скульптури став би сам власник кафе - пан Назарук з такою ж кишенею у штанях. Його бізнес зразу б круто пішов би вгору. І кобітам було б цікавіше. Подумайте, п.Назарук, над такою ідеєю.

 • Ліля02-08-2010 11:13відповісти

  Яка ціна в той будинок Легенд ?

 • Наталія04-08-2010 17:30відповісти

  Сажотрус - безподобний, цікава, позитивна особистість. І легенди і міні-вистава з міні-феєрверком о 21.24 - це щось надзвичайне. Може ми просто скучили за казками та оригінальними сюжетами... Спасибі, що є такі люди і такі заклади, вони створюють незабутні враження про Львів!

 • Яна08-10-2010 11:51відповісти

  Це щось!!! Казково, просто бомбезно! Величезне спасибі надзвичайно позитивній, щирій, веселій, цікавій людині-САЖОТРУСУ за захоплюючі львівські легенди - настільки цікаво, захоплююче, весело. Гарно проведений вечір, приємні офіціанти, смачна кухня. Пишаюся, що живу у Львові.

 • Марина25-10-2010 08:47відповісти

  Вихідні, які я провела у Львові, були незвбутніми! Вражень маса! Дім легенд мене надзвичайно вразив! Все зроблено дуже креативно, кожна кімната має свою історію та особливості. Смачна кава, чудове обслуговування, невже ще щось потрібно для гарного відпочинку!? Раджу відвідати це місце!

 • Лариса06-12-2010 15:09відповісти

  Дім легенд дійсно львівська легенда. Здається, аналогу йому немає навіть в Європі! Я завжди ходжу туди з друзями і цей заклад став нашим улюбленим місцем відпочинку. Там завжди приємна і позитивна атмосфера. Раджу відвідати всім!!!

 • Павло17-12-2010 17:55відповісти

  Дійсно чудове місце для відпочинку)) часто там буваю)) Що правда там є страви які не є смачними (принаймі мені) І ще не подобається те що не можна фотографувати в приміщенні))

 • Яна01-01-2011 21:45відповісти

  Святкували Новий рік у Домі легенд!!!!!Одним словом-кошмар!!!Обслуговування ніякого,все не підготовлено,хоча замовляли ще 20 грудня,обіцяна програма ніяка,а головне 12 година прийшла,а шампвнського так і не принесли!!!Відсвяткували 'на славу'!!Більше туди не підемо!!!

 • Анжеліка;)01-01-2011 21:53відповісти

  Була кілька раз-враження чудові!!!Та після того,як святкувала новий рік у 'Домі легенд'-думку змінила в дуже-дуже погану сторону!!!!Організованості ніякої,замовлені страви і напої заздалегідь,принесли аж після 12 години!!!!На прохання принести книгу скарг,так і нічого не відповіли!!!Офіціанта не було на кімнату жодного!!А про розважальну програму-взагалі мовчу...

 • Андрій Bad01-01-2011 21:58відповісти

  Святкував там новий рік...Враження-охрінєть!!!Не подумайте,що так добре!!!!Щоб ніхто не звертав увагу на весь цей хаос,треба було нам замість шалика в подарунок-кожному по пляшці горілки давати!!!!

 • Олена05-01-2011 16:26відповісти

  Ми теж зустрічали там Новий рік. ВРАЖЕННЯ ЖАХЛИВЕ!!! Ще ніколи не зустрічала Новий рік без келиха шампанського. Єдиний позитив - це сажотрус, його конкурси і гуморески дійсно заслуговують на добре слово.

 • Володимир06-01-2011 15:16відповісти

  Дивно. Читав всі коментарі - море позитиву...Аж доки не дійшов до 3-х першосічневих. Написані всі три з інтервалом 5-8 хвилин. Новий рік з маленької в двох з них. По три-чотири знаки оклику в кожному. Тільки імена різні. Сподіваюся побувати у закладі.

 • Сашко11-01-2011 18:14відповісти

  ). угу, побувай. не знаю як в них взагалі з обслуговуванням, але святкування нового року в них по ходу проходило під гаслом "дивіться, як не потрібнотавитись до клієнтів". негативні відгуки - це не чорний піар підлих конкурентів, а справедливе обурення.

 • Марта31-01-2011 18:36відповісти

  Побувала учора у"Домі легенд" разом із гостями з Харкова. Звичайно послухали цього легендарного сажотруса. Враження унікальні. Мої харківчани навіть сказали , що лише із за цього аби його послухати вже варта було їхати до Львова. Яке щастя, що у нашому місті є такі цікаві і геніальні люди. Велике прохання до керівництва: зробіть так що б інформація, що з уст сажотруса можна почути легенди була у цьому буклеті, який він же і роздає. Бо про це не усі знають. І взагалі це як він їх розповідає, це є Ваша перевага над іншими закладами в Україні. І от чому про цю гордість такий мовчок не зрозуміло. Чи треба про це підказати власникам?

 • Пушинка10-02-2011 18:54відповісти

  Це неперевершено! Пощастило побувати там минулої осені.Враження не згасають по сьогодні!!!Здавалося, ніби справді побувала у казці))Як приємно відчувати себе дитиною....

 • Яна13-02-2011 07:15відповісти

  Супер!! дуже задоволена з походу туди!! Є на що подивитись, і що скуштувати!!

 • Божена16-02-2011 16:01відповісти

  Учора вперше після Нового року побували з компанією у "Домі легенд". І хоча ми там зустрічали Новий рік і враження були не найкращі, вирішили сходити ще раз, аби послухати легенди сажотруса, бо у новорічну ніч він на легенди не мав часу, так як постійно проводив різні конкурси, розповідав гуморески і ріні приколи. До речі у новорічну ніч він нам гостям дарував дуже позитивні емоції, це хоч якось згладжувало проколи офіцантів і організаторів. Після того як ми послухали легенди хочу впевнено і голосно заявити, що без нього "Дім легенд" був би звичайним кафе і не більше. І от, чому дійсно ви нічого не вказуєте про нього і його легенди у цьому буклеті? Чому ви залишаєте людей можливістю насолоджуватись його легендами? Чому ви замовчуєте те про що треба кричати увесь голос? Видно, що люди якеі створювали "Дім легенд" є дуже обдаровані, а ті які зараз ним керують є просто бездарними.

 • Олексій26-02-2011 02:58відповісти

  Сьогодні при мені викінули в 2.02 ночі хлопця з дівчиною з "Дому легенд". Незважаючи на те що мені подобається стиль цього закладу - таке відношення мене просто шокувало.. Охорона дійсно просто неадекватна і псує все враження від цього закладу. Необхідно виправити ситуацію якомога швидше.

 • Пані зі Львова07-03-2011 22:01відповісти

  Перше враження було хороше. Але коли принесли замовлені страви і запитали, чи ми через півгодини звільнимо столик))) Це при тому. що поруч були три столики вільні...Порадувало тільки спілкування із гостями міста за сусіднім столиком із Донецька, пореготались, бо вони говорили українською, а ми російською...Порозумілись. Атмосфера цікава, та з офіціантами тренінги проводити треба...

 • Оля17-03-2011 12:02відповісти

  І ми вчора були у "Домі легенд". До цього дуже багато про нього чули, а побували лише зараз. Зрозуміло, що ми не могли не послухати легенди. Про цього сажотруса теж легенди ходять, і як ми вчора переконалися , то це не даремно! Він їх так цікаво розповідає, що аж дух захоплює. Мені просто дивно, де ви такого віднайшли? Переконана, що він дійсно є візитівкою Львова. Приємне враження складають і офіціанти, зокрема нас обслуговувувала офеціант-карлик Іра. Дуже мила дівчинка!

 • Катя21-03-2011 14:02відповісти

  Як чудово, що у нашому місті є Дім Легенд і такий чудовий сажотрус як пан Орест. Його легенди просто зачаровують. хоча я і львівянка, і зрозуміло, що уже не раз їх чула, та кожний раз як їх слухаю, таке враження ніби вперше. Згідна з тими допосувачами які обурюються, що про це ніде не написано у цьому буклеті, який роздається. Це дійсно каже про низький рівень інтелекту керівництва закладу, або їх свідоме наплювательське відношення до роботи. На рахунок офіціантів то ми намагаємося, якщо вона тоді працює потрапити у той зал, де обслуговує маленька дівчинка Іра. Вона просто чудо! Дійсно БРАВО таким людям як сажотрус Орест і офіціантка маленька дівчинка Іра, а ГАНЬБА керівникам Дому Легенд!

 • Kristina30-03-2011 17:33відповісти

  Сьогодні з подругою були у Вашому закладі.Про обслуговування нічого не можу сказати.Офіціантка Христинка досить гарно нас обслуговувала.Нас сподобалось! А легендарні легенди від сажотруса Пана Ореста просто захоплюючі!Їх можна слухати і слухати:).Велике ДЯКУЮ Пану Оресту!Він є родзинкою цього закладу!!!

 • Ksenia06-05-2011 13:22відповісти

  В прошлом году часто отдыхала в этом заведении.В апреле наведалась вновь и очень-очень разчаровалась.Поднялась с свою любимую библиотеку.К нам подошла тетка с заячьей губой и косая принимать заказ.Если честно-нужно было уходить сразу,но кушать хотелось.Заказали борщ по-львовски с колбасками,деруны,пиво.В жидкости еле-теплой плавали колбаски (старые и вонючие), деруны -хуже не ела нигде.А пиво принесли минут через 25как мы пришли.Теплое и в грязных бокалах.Тут уж я не сдержалась.Попросила ,,Косую" заменить пиво и принести в чистых бокалах.Знаете и поесть не поели и вид уродцев-официанток не дал отдохнуть.На этаж ниже обслуживали карлики.А спускаясь встретили группу людей,которая произнесла "Поднимаемся на крышу,там Нормальные обслуживают " .Очень прошу - поставьте НОРМАЛЬНЫХ во всех залах.Выходили с ужасным настроением и только на улице Трубочист его хоть немного поднял.Ему спасибо!!!!

 • Кирилл10-05-2011 02:43відповісти

  Охрана не адекватная, хамская

 • Sveta17-05-2011 13:39відповісти

  шоу те тільки по вихідних... замануха дя туристів ,а львівян таким не сильно видно хочуть балувати. Особисто мені не сподобалось, що не має вегетаріанських страв ВЗАГАЛІ! При тому заходили за три дні перед Великоднем, а все з м'ясом або з сиром.

 • анонім27-06-2011 20:10відповісти

  вчора вперше відвідала цю кафешку...враження неймовірні, а потрапили туди способом "де ідуть всі туди і ми"....жалкую тільки ,що не зустріли дядечка з легендами...а так і офіціанти привітні , і є зали для не курящих...це дуже приємно....дякуємо)

 • Ольга04-11-2011 12:14відповісти

  На початку липня була в "Домі легенд" і треба сказати, що то був не перший візит, але саме він запам`ятається надовго,так як того разу я забула свій фотоапарат у вбиральні...а виявила цей факт вже коли була біля оперного..далі все відбувалося швидко: щодуху помчали назад, дім-сходи-вбиральня (ще тре сказати,що забігла перед тітонькою, яка вже туди двері відчинила,вибачалась на ходу,що без черги пруся)МОМЕНТ ІСТИНИ і.. звичайно, як ви розумієте фотіка там не виявилось.C`est la vie подумала я виходячи в коридор до хлопця. Але як виявилось світ не без добрих людей. Бармен, що був свідком цієї сцени, після пари питань-відповідей, протягнув нам фотоапарат!Ясно,що я була щаслива і дуже йому вдячна. Не пам`ятаю тільки поверх другий або третій здається. Дякую Вам працівники і гості "Дому легенд"

 • Ірина02-01-2012 22:00відповісти

  Доброго дня! святкували з друзями у "Домі легенд" Новий 2012 рік. в принципі не погано. смачна кухня, приємні офіціанти, гарне шоу -феєрверк з пащі дракона. сподобалася ведуча, приємна дівчина з цікаво. програмою і подарунками.

 • Лілія25-06-2012 00:38відповісти

  відвідала сьогодні з подругою Дім легенд...ми буваємо там кожного дня...але сьогодні сподобалося найбільше...сиділи ми в бібліотеці...офіціант був дуже привітним і швидким..обслуговував він усю кімнату...місць вільних не було..але він встигав за усіма...дуже йому вдячні))таких офіціантів би побільше ...а йому окрема подяка)))

 • Яна11-07-2012 14:40відповісти

  Доброго дня, багато хорошого чула про Дім Легенд,хочу завітати туди з друзями.Лілія, скажіть будь-ласка. який офіціант Вас обслуговував??? по Ваших словах хороші офіціанти там працюють. хотіла б до нього теж потрапити)))

 • Оля27-09-2012 22:30відповісти

  Для мене було традицією відвудування Дому легенд,але на жаль останні відвідини справили не найкраще враження:десерти не свіжі,пиво несли довго,від мого улюбленого яблучного пирога тхнуло содою...я розчарована тепер,офіціант не уважна,ми зробили швидше замовлення ніж сусідній стіл,але чомусь їхнє пиво прийшло швидше!!!!Обожнюю офіціанта на імя Тарас,обслуговував мене декілька раз на терасі.

 • Peter20-10-2012 10:27відповісти

  Зранку зателефонував з проханням зарезервувати стіл на 18.30. Рівно о 18.30 прийшли. Виявилося, що офіціант забув/забив зарезервувати. Якась дівчина з персоналу допомогла організувати столик на терасі. Замовили якусь страву з м'ясом та картоплею і овочевий салат... Замовлення принесли, як і обіцяли, за 30 хвилин. Страва була смачною, за розмовою швидко минув час. І тут ми згадали, що був замовлений ще овочевий салат! А де салат? Нема, кухар забув/не встиг/забив зробити... "Я вам його зараз принесу!" - сказала офіціантка (ім'я, на жаль, забув) і побігла, зачепивши нас хвостом аромату немитого тіла... Все вирішують кадри...ю

 • Максим30-10-2012 21:13відповісти

  Дуже цікавий ресторан, але майже немає рибних блюд (тільки хек); в вихідні та свята краще замовляти стіл зазделегідь телефоном; туристи ходять майже по голові.. Свій заказ ми чекали рівно годину (в суботу, з 16 до 17 години) після чого спочатку принесли другі страви, а лише потім перші.. А взагалі один раз піти можна, навіть треба ) Отримали картку Локаль) Максим, Київ.

 • Марина27-01-2013 18:26відповісти

  А коли можна почути легенди сажотруса? Наскільки я пам"ятаю з попередньї зими, він не завжди там розказує

 • Наталя19-02-2013 14:53відповісти

  Жахливе місце!!! Нічого цікавого просто непоганий краєвид, але нічого особливого!! Кухня жахлива, ціни великі, замовили темне пиво, так принесли півбакалу в 0,5л попросили долити, спочатку відмовили, але потім долили, тільки води(((((( Люди які розуміються на пиві навіть на запах це відчули, за 4 крильця заплатили 50 гривень, притому що подали без хліба, але з соусом (соусу хватило б на курку гриль))))) Я там була єдиний раз та мабуть останній!!!!

 • Кира21-02-2013 17:41відповісти

  Це просто неймовірне місце!!! арт-директору та дизайнерам величезний респект за роботу!! я відчула себе, на якийсь момент, в якомусь неіснуючому вимірі і навіть не була впевнена котра година зараз!)) окреме дякую кухарю за банош!!! смачнішого ніж там я ще ніде не куштувала!)) а щодо цін, то найдорожча страва в меню - 70 грн., це не дорого!! ми з моїм чоловіком замовляли салат, 2 порції "гарячого", 2 кави, 1л. пива, по 100 гр настоянки і залишали за рахунок в середньому 200 грн.! але наїдалися так, що наступного разу харчувалися годин через 10)) отож, раджу всім побувати там, і скласти свою думку про це химерне місце)

 • Богдан05-03-2013 22:08відповісти

  так я з вами погоджуюсь з усіма дійсно там дуже круто особливо трубочист що розказував легенди це і робить цей ресторан унікальним

 • Даша26-05-2013 19:08відповісти

  Які ціни в закладі?

 • Наталя22-06-2013 08:08відповісти

  На днях були у Львові і з друзями вирішили відвідати "Дім легенд" - гіршого місця в житті не бачила: нудно, брудно, душно, замовили три кави - принесли дві і квас - третьї так і не дочекалися, щоб оплатити (через півгодини очікування) мали самі ходити по поверхах і шукати офіціантку.... Сажотрус на вході ніяких легенд не розповідав, окрім: "Починайте екскурсію з верхнього поверху". Так і не зрозуміли, чому люди ще навідуються до цього закладу. Ми були там вперше і в останнє - абсолютно нічого хорошого там немає.

 • Кристина25-06-2013 12:33відповісти

  Были на выходных во Львове, друзья рекомендовали "Дім легенд" для посещения. Но, я бы никому бы не посоветовала это место - неприятный "аромат" в помещении, грязно, темно. Липкие столы, будто никто их не вытирает. Еда за такие деньги должна быть хотя бы вкусной! Друзья в заказанном борще нашли волосы! К сожалению,"Дім легенд" очень подпортил хорошее впечатление от Львова.

 • Виктория09-08-2013 00:00відповісти

  Заходили в "Дім легенд" нам понравилось и посмотреть есть что и вкусно поели. Ужинали на самом верху, вид красивый на город. Конечно не очень было удобно, когда наверх выходило много людей, тоже хотели пофоткать. Обслуживание нам понравилось, очень быстро все принесли и вкусно.

 • Юлия19-10-2013 18:00відповісти

  Заказ ждем уже больше 45 минут.Мы понимаем,что официанты устают,много посетителей,но крем-суп из грибов можно,я думаю, быстрее приготовить.Тем более,обслужили уже 4 стола...кроме нас

 • Олена19-10-2013 18:06відповісти

  Офіціанти повільно працюють.Ці контрацептиви не дають нам харчуватись.Адміністрація,прийміть міри

 • Никита07-01-2014 15:49відповісти

  Были в прошлом году, все очень понравилось. А в новом году надеялись подтвердить прошлые ощущения и обламались. В комнату со львовским временем зачем-то поставили барную стойку. Сервис просто ужасный, блюда ждать долго, забывают про заказы, причем все одно и то же в разное время суток, ладно если бы запара была, но были и с утра. Официантки не приветливые. Обслуживают всех не по очереди, ребят пришедших позже нас обслужили раньше нас. В общем пропало любое желание повторно посещать данное заведение.

 • Анна23-04-2014 13:01відповісти

  Дуже сподобалось у"Домі Легенд". Особливі враження від трубочиста. Дуже захоплюючі легенди і чудові скоромовки, коли потреш гудзика. Завжди, коли буваю у Львові, тільки заради сажотруса, відвідую цей заклад. Дякую керівництву компанії ФЕСТ", що Вам вдалося знайти таку людину!

 • Валентина23-04-2014 13:30відповісти

  Были на Паску во Львове, и как всегда посетили дом легенд. Впечатление как всегда прекрасные. Особое спасибо - трубочисту.Если в прошлом году ему просто надо было потиреть пуговицу, то типерь, он каждому говорит стишок. И надо отметить, что каждому разный. Молодец _мужчинка!

 • Деметрий20-06-2014 22:35відповісти

  Це супер!

 • Clowfinger09-09-2014 02:54відповісти

  Сажотрус, звісно, тема. Але крім як послухати сажотруса і подивитися на інтер'єр, тут і робити нічого. Їжа вічно невпопад, то пересолена, то пересмажена. Я, мабуть, більше не піду.

 • Артем17-09-2014 19:10відповісти

  Посетили заведение после долгих раздумий "куда идти?". Мы с моей женой остались безумно довольны! Блюда готовились долго, но при такой посадке это естественно, тем более,что все было очень вкусно. Демократичные цены и большие порции. Остались приятные впечатления, так что вернулись на следующий день! Всем кто приехал во Львов впервые - ОБЯЗАТЕЛЬНО посетите!

 • Анна22-01-2015 16:25відповісти

  Розчарування - ось та єдина емоція, яку викликав "Дім легенд". По-перше, замовлену м*ясну тарілку несли близько години, а келих пива - десь 20 хвилин. По-друге, у вбиральні сморід стояв гірше, аніж у безкоштовному туалеті на вулиці, а по всій підлозі було розкидано туалетний папір. Шановні господарі закладу! Ну, не можна ж настільки не поважати себе, своїх гостей і свою репутацію. Прикро.

 • Ольга06-04-2015 20:44відповісти

  Були учора у домі легенд.І Уперше послухали легенди сажотруса. Тепер я зрозуміла чому цього сажотруса так хвалять. Він їх дійсно розповідає з великим артистизмом і любовю. Настрій підняв на цілий день. Дуже шкодп,що два тижні тому коли у нас були гості з Миколаєва, ми нескористалисч йогопослугами.Сажотрус пан Орест це є візитівка Львова, дай йому Боже здоровя.

 • Ірина19-04-2015 16:28відповісти

  так, прикро. дядько був неймовірний

 • Катерина24-05-2015 17:43відповісти

  Сьогодні відвідали цей розхвалений заклад! Так інтер'єр цікавенький, але на жаль легенд нам не вдалось послухати, бо настрій був зіпсований!Замовили пообідати, Мало того, що офіціантка виявилась не привітною, що ще й салата принесли з величезним комарем.Після мого зауваження та обурення забрали цей чудо салат, вибачилась офіціантка зверхньо і навіть забувши принести нові прибори! Не рекомендую цей заклад для обіду, тільки для перегляду екскурсій! І взагалі пробувши у Львові два дні, так і не знайшли нормального закладу для обіду та вечері ( а відвідали їх більше 6). Прикро, що з напливом туристів ресторани Львова перестали піклуватись про свою репутацію і чистоту(

 • Іванна08-08-2015 00:33відповісти

  Приїхавши до міста Лева, дуже хотіли відвідати заклад " Дім Легенд"! Але нам пощастило вийняти квартиру навпроти цього будинку! Я була шокована, кухня яка знаходиться на другому поверсі нам була добре видна, ми теж були на другому поверсі( але навпроти) всі страви виставляють на вікна (це в жару) навіть не накривають кришками!!!! Це все стоїть і кисне на жарі!!!! Повара пробуючи страву пальцем і облизують і потім знову пхають ті руки брудні не помивши до страв!!!! Знаєте, як би його не хвалили але туди моя нога не ступить!!!! Фуууу а шум до 3 ночі це жах, як люди тільки там живуть? Людоньки, якщо не хочете підципити якусь інфекцію, то туди ні ногою!!!!! Я вже наслухалась про заклад " правда" а це все одна мережа!!! Думаю що взагалі у всі заклади цієї мережі краще обходити стороною! Для свого ж здоров'я!!!!!

 • Ірина20-11-2015 16:30відповісти

  18 листопада відвідали з подругою "Дім легенд", ніхто не припрошував нас біля входу, хіба жіночка з сусіднього закладу (але до себе). Стіл був липкий від бруду, деруни в горщику підгоріли до чорного при смаженні, залиті були прокислою сметаною, було враження, що добряче додали оцту(?). А головне неприємне враження - легендарні і дуже гарні українські пісні дурними голосами ревуть геть п'яні чоловіки. Нікому не раджу і сама ніколи більше не піду!!!!

 • Наталія11-01-2016 20:24відповісти

  5 грудня 2015 року відвідала з хлопцем "Дім легенд".Залишилися дуже задоволеними))При вході поговорили з тим дядичком і спробували домашньої настоянки.Людей у ресторані було дуже багато,тому довелося трошки почекати поки звільняться місця.Коли з'явилося місце нас швидко обслужили.Страви,які ми замовили були дуже смачними.Атмосфера хороша.Тепер усім своїм друзям раджу туди сходити)))

 • L.02-11-2016 10:22відповісти

  Їжа так собі. Ми були в залі з тематикою р. Полтви. Інтер'єр, чесно кажучи, не сприяє підняттю апетиту. На стіні висить "апарат для виміру смороду в річці", якісь речі для чищення каналізації... Якраз те, що потрібно там, де їдять! Сама ідея ресторації цікава, але більшість людей туди ходить не поїсти, а потрапити на дах, де є атракціон з автомобілем. На даху постійне стовпотровіння, по сходам доводиться протискатись. Не продумано. В "Гасовій лямпі", наприклад, зробили світлофор і меньше шансів зробити корок на сходах.

Написати відгук
Введіть код:

  Заклад на карті

  • Подивитись на maps.google.com