Віденська кав‘ярня

Віденська кав‘ярня

back
«Віденська кав‘ярня» є найстарішою кав'ярнею в місті, оскільки в 1829 році вона була спроектована і збудована власне як кав'ярня.

У центральній частині міста Лева знаходиться ресторан «Віденська кав’ярня».
«Віденська кав‘ярня» є найстарішою кав'ярнею в місті, оскільки 1829 році на майданчику біля костелу та лікарні купець Карл Гартман розпочав будівництво кам'яниці. Згодом до магістрату з проханням дозволити перебудувати на кав'ярню куплену напередодні в князів Понінських кам'яницю звернувся міщанин Кароль Гартман. За свою майже двосотрічну історію кав'ярня не втратила австрійської аутентичної атмосфери, польського шарму та української гостинності.

Завітавши сюди ви потрапляєте у зону комфорту – це затишні зали, літній майданчик, зручна тераса, страви європейської та української кухні.

Меню ресторану «Віденська кав’ярня» вражає доступними цінами, інтер’єр - класичністю та вишуканістю. За столиком на терасі Ви будете мати виняткову нагоду тримати руку на пульсі ділового та культурного життя міста, ви занурюєтесь у вир життя центру  міста, спостерігаючи за усіма його деталями.

Насолодіться ароматом кави та Львова в осередку європейської ресторанної культури, ласкаво просимо до «Віденської кав’ярні». Гості міста можуть продовжити свій відпочинок завітавши і до готелю Відень. 


3Відгуки Відвідувачів

 • Оленка19-08-2010 12:30відповісти

  Дуже смачна кава та тістечка!

 • Наталя29-12-2010 12:14відповісти

  Приєднуюся. Повністю згодна. Кава смачна. Тістечка супер.

 • Lana02-11-2016 10:20відповісти

  Приємна атмосфера, одна з найкащих у Львові. Немає того навантаження підробками під старовину, світло і просторо. Але їжа так собі. На тверду трієчку. Зі шініцеля довелось знімати кірку з сухарів, бо вона була ніяка, погано просмажена і взагалі несмачна. До справжнього віденьського шніцеля цьому шніцелю далеко. Ще не сподобалось те, що офіціантка забула принести нам рахунок. Ми на нього чекали хвилин 15. В той самий час, вона кілька разів пробігала мимо нашого столика і зовсім ніяк не реагувала на знаки і оклики. Девелось дуже голосно її кликати, коли вона підійшла до іншого столика недалеко від нашого. Ще не сподобалось те, що в ресторані висить плазма, яку ніхто і так не дивиться. Такі речі сильно понижують статус закладу. На Заході ви ніколи не знайдете плазму в серйозному закладі, тільки в забігайловках.

Написати відгук
Введіть код:

  Заклад на карті

  • Подивитись на maps.google.com