Central Square Hostel

back
Невеликий, затишний хостел. Central Square Hostel знаходиться на пл. Ринок, 5, між Чорною кам'яницею та Італійським двориком.

Ви можете зупинитися в 2-, 4-, 6- або 8-місній кімнаті, де вікна виходять прямо на площу Ринок й кожна має свою атмосферу й стиль.

В хостелі Ви отримаєте безплатно сніданок, чай, каву протягом Вашого перебування, також зможете при бажанні готувати їжу на кухні, де є все необхідне (холодильник, плита, чайник, начиння), є також пральна машина з сушкою, доступ до мережі інтернет Wi-Fi зі свого або хостельного комп’ютера, чисту й свіжу постільну білизну, великий рушник, безплатні карти, потрібну допомогу та інформацію відносно міста, а також при бажанні можна замовити екскурсію. Кожен з наших гостей має свій власний локер з ключем на особисті речі.

Хостел працює 24 години і завжди є адміністратор, який з радістю Вас зустріне та допоможе.


2Відгуки Відвідувачів

  • Daryna Tourist24-12-2016 11:53відповісти

    Були на екскурсії у Львові, поселилися в цьому хостелі. На жаль, склалося негативне враження від обслуговування. По-перше, ми приїхали дуже рано (о 5 ранку), про це ми повідомляли та були готові проплатити ще за одну добу, нас зустріли п*яні, як чіп менеджер, адміністратор, "дизайнер" та співласник Коля. По-друге, коли нас заселили, побачили усю гостинність та СЕРВІС: кімнати ніхто не прибирав, на підвіконні лежав якийсь мотлох, було брудно, постіль була застелена пом*ятими простинями, не просто пом*ятими, а наче її витягнули з того місця...По-третє, коли ми попросили попрасувати постіль, "адміністрація", тобто ті п*яні неадеквати, почали нам доводити, що ми неправі, що не бачимо чистої постільної білизни, ще щодо рушників- до кожної пост. білизни дається рушник, АЛЕ! рушник, за їхніми словами, знаходиться у ванній кімнаті, тобто всі користуються...А ця ваша реклама про ванну кімнату, яка "чиста", "охайна" - хотілося плюнути в очі таким БРЕХУНАМ. Хочете, щоб до вас їхали туристи? Будьте ЛЮДЬМИ, прибирайте та не соромте своє славетне місто та КРАЇНУ!!!!!!!!!! Починайте з себе!!!!!

  • Tinka10-04-2017 16:14відповісти

    Месторасположение - супет!!! С персоналом - как повезет!!!! Это же от человека зависит. Постельное белье - сносно чистое, но не все!!! Были группой - часть комплектов попросили заменить, потому что о чистоте и свежести речь не шла. Чистота кухни, душевой и туалета - соответствуют количеству звезд. Мое мнение - 1 или 2 ночи переночевать можно на крайний случай, если чего получше не найдете! И совет: перед заселением проверять нужно даже целостность вешалок деревянных (была претензия на этот счет нам выставлена, но при тщательном осмотре мы обнаружили в предъявленной щели уже паутина образовалась...) Будьте внимательны! Хорошего отдыха во Львове.

Написати відгук
Введіть код:

    Заклад на карті

    • Подивитись на maps.google.com