Економ-готель «Екотель»

Економ-готель «Екотель»

back
«Екотель» – економ-готель у Львові, що пропонує комфортні номери різної категорії (від багатомісних номерів Економ класу, із вигодами загального користування у коридорі, до 2-3-місних номерів класу Стандарт із вигодами у номері).

Однією із переваг економ-готелю «Екотель» є вдале місцерозташування, завдяки якому Ви швидко зможете потрапити у будь-яку точку міста Львова. Поряд із економ-готелем «Екотель» розвинута інфраструктура – кафе, ресторани, піцерії, продуктові магазини, магазини одягу та взуття, перукарні тощо.

До центру міста можна дійти за 15-20 хвилин, водночас відкриваючи для себе цікаві історичні райони Львова – район під назвою Кастелівка, забудований чудовими віллами та замкоподібними спорудами відомим архітектором Юліаном Захарієвичем, історичні музеї на вулиці Коперніка – «Тюрма на Лонцького» та «Русалка Дністрова». Дорогою до центрального проспекту Свободи Ви матимете можливість оглянути та відвідати Оссолінеум, Львівський палац Мистецтв, палац магнатів Потоцьких

Екотель пропонує до послуг гостей чисті та комфортабельні номери із цікавим дизайном, зручні меблі та атмосферу домашнього затишку. Для гостей існує можливість закупівлі продуктових та промислових товарів першої необхідності.

Також ми запропонуємо гостям безкоштовно місце для авто чи автобуса на просторому паркінгу поруч з готелем із охороною. 

Для турагенцій, туроператорів та інших посередників передбачено знижку у розмірі 10%. У разі бронювання проживання для груп від 20 осіб передбачено знижку 15%. 


Написати відгук
Введіть код:

    Заклад на карті

    • Подивитись на maps.google.com