Дім: Століття змін

back
Нещодавно у Львівському центрі міської історії Центрально-Східної Європи відбулось відкриття виставки «Дім: Століття змін».

Загалом вся експозиція поділяється на дві частини. В першій кожен відвідувач виставки зможе відслідкувати еволюцію розвитку житла як такого впродовж 20 століття. 

Окрема увага приділена розвиткові будинків, квартир, домівок у Львові. Починаючи від Першої світової війни місце проживання зазнало чимало змін, проте збереглось бажання кожного окремого мешканця до особистого простору, що наповнюється власними переживаннями та історією. Саме таку особисту історію можна переглянути в другій частині виставки. 

Повертаємося в часі у рідну для багатьох радянську реальність.  За укладеним стандартом все розпочинається з коридору, навіть не з коридору, за «передбанника». А далі  за планом: вітальня, кухня, ванна кімната і звичайно спальня.

Творці експозиції зазначають, що використані їхні особисті речі, або придбані в комісійних та антикварних крамницях.  Так і були зібрані ці інтер’єри. Попри те, що відвідувачі потрапляють в недалеке минуле, виставка є сучасною та інтерактивною.  Екскурсію можна прослухати завдяки міні-комп’ютерам а також переглянути фото та відео на екранах.

Заглянути у «Дім: Століття змін» можна буде впродовж наступних шести місяців по вул. Богомольця 6. Вхід вільний.

текст: Ксенія Мединська
фото: Тарас Чайківський

будьте в курсі львівського життя - ми на Facebook, Twitter, LiveJournal та Вконтакте


Написати відгук
Введіть код:

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини