Еко-ялинка у Львові

back
14 грудня львівські волонтери включилася в конкурс «Екофан» для міст, що приймають Євро-2012. Екофани спорудили альтернативну ялинку з вторинних матеріалів та з паперовими прикрасами на площі Яворського.

Команди екофанів кожного міста будуть виконувати творчі еко-завдання від організаторів: онлайн та безпосередньо на вулицях свого міста. Серед офлайнових акцій, які заплановані в рамках проекту, - прибирання парків і зон навколо об'єктів УЄФА ЄВРО - 2012™, висадка дерев та квітів, а також флешмоби, інформаційні кампанії і інші креативні формати, покликані звернути увагу жителів міста на його чистоту і благоустрій.

Першим викликом для команд екофанів 4-х міст стало будівництво альтернативної ялинки, з якою власноруч побудували ялинку заввишки 3,5м, використавши для цього найрізноманітніші види неорганічних відходів – навіть старий карниз. Команда хоче продемонструвати львів’янам, що новорічний настрій можна створити із таких, здавалось би непридатних для цього речей, як старі газети і журнали, зіпсовані диски, одноразовий посуд і пластикові пляшки. У руках львівських екофанів навіть пляшка з-під кефіру може перетворитися на симпатичного пінгвіна.

«Завдання побудувати альтернативну ялинку згуртувало нашу команду і допомогло виробити спільне бачення ялинкової проблеми. Усі ми погодилися на тому, що попри всенародну любов до неї, жива ялинка не є ані обов’язковим, ані незамінним атрибутом Новорічних та Різдвяних свят. Сьогодні ми спробуємо довести мешканцям нашого рідного міста, що завдяки жвавій фантазії і щирому бажанню можна і зберегти відчуття свята, і уникнути шкоди довкіллю. Окрім цього, давні звичаї українського народу також пропонують цікаві альтернативи», - переконана Оксана Микитка, капітан команди екофанів Львова.

Конкурс організований компанією «Кока-Кола Україна». За умовами конкурсу, волонтери у своїх містах мають провести ряд акцій, за що голосуватимуть городяни у соціальних мережах. Команда, яка набере найбільше голосів, переможе і отримає право на грант для екологічної ініціативи у своєму місті від американського фонду Coca-Cola.

фото: Тарас Чайківський

будьте в курсі львівського життя - ми на Facebook, Twitter, LiveJournal та Вконтакте


Написати відгук
Введіть код:

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини