Концерт ATB у Львові

back
Концерт всесвітньо відомого Андре Таннеберґера пройшов у Львові. Захід, який відбувся 15 травня у ВЦ «LEMBERG», відвідало майже чотири тисячі шанувальників електронної музики.

Як повідомляють організатори, потужність звуку трималася на рівні 100 кіловат. Розігрівали публіку українські ді-джеї: DERRICK & TONIKA, TIGRAN OGANEZOV, GARRY SHUMOFF, PAUL WHEATEN, T-ONE.

Виступ самого ATB тривав більше двох годин – композитор подарував публіці свої найпопулярніші хіти. Крім цього, з’явився на спеціально збудованій сцені ВЦ «LEMBERG» і JOSH GALLAHAN, що супроводжу ATB під час його всесвітнього турне. Шквал емоцій та позитивної енергетики викликало нетрадиційне поєднання електронної музики із живим вокалом. Таким ексклюзивом потішили публіку BALD BROTHERS та VLADISLAV ЛЕВИЦЬКИЙ.

Нагадаємо, Львів став одним із основних міст у географії всесвітнього туру ATB. Таке саме шоу відбудеться також ще у 36 країнах світу – Німеччині, США, Фінляндії, ОАЕ, Польщі, Японії, Росії та ін.

ATB (Андре Таннебергер)  – німецький музикант, композитор та автор реміксів, який понад  10 років незмінно перебуває на хвилі успіху. Його треки «9 PM (Till I Come)», «Don`t Stop» і «Killer» називають хрестоматійними для електронної музики.

фото й текст надано організаторами

››› Читайте наші новини на TwitterFacebook і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.


Написати відгук
Введіть код:

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини