Концерт Джамали

back
Вчора, 15 листопада, у львівській опері відбувся перший концерт Джамали у рамках її українського туру.

Співачка увесь концерт розмовляла з глядачами українською, хоча це їй давалось не дуже легко. Джамала розповіла, що цей концерт для неї дуже особливий, бо на ньому присутня її мама і, загалом, вона дуже рада що почала свій тур саме зі Львова.

Виступ не обійшовся без маленьких казусів – енергійна Джамала під час свого танцю зачепили каблуком плаття і воно трішки розірвалось, а через декілька пісень ця ситуація повторилась, але співачка не придавала цьому значення і закінчила концерт у дещо подертому платті.

Програма була дуже насиченої і різною, як і сама співачка, по-особливому чуттєво глядачі сприйняли пісню "Верше мій, верше", яка у виконанні Джамали пронизувала аж до самих кісточок.

Джамала дуже потішила львівську публікою прем'єрою свого нового кліпу на пісню Find Me який нещодавно був знятий у Львові.

На гарячі аплодисменти і крики "На біс!" співачка порадувала своєю найновішою піснею "How to explain", яка увійде у наступний альбом.

текст та фото: Талія Раїник

будьте в курсі львівського життя - ми на Facebook, Twitter, LiveJournal та Вконтакте


2Відгуки Відвідувачів

  • Настя16-11-2011 16:21відповісти

    Виступила Джамала прекрасно. Від кожної пісні "мороз по спині бігав". так щиро, так легко і так прекрасно! "Ой, Верше мій.." та пісню "october" я проплакала - настільки це було проникливо, в саме серце. Так, звісно, джамалі ще бракує досвіду спілкування з публікою - паузи між піснями вона не мала чим заповнювати...але хіба це головне... це був фантастичний вечір)))))дякую!)

  • Ростик22-11-2011 16:13відповісти

    Коцерт дуже сподобався! Красиво і професійно! Побільше б Україні таких виконавців.

Написати відгук
Введіть код:

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини