Leopolis Grand Prix 2011

back
У Львові в рамках Leopolis Grand Prix 2011 відбулися заїзди у шести класах автомобілів включаючи шоу-перегони для дітей на електроавтомобілях.

Головна нагорода – ВЕЛИКИЙ ПЕРЕХІДНИЙ КУБОК «ЛЕОПОЛІС ГРАН ПРІ» та Кубок Голови Львівської держадміністрації – екіпаж №34 з Польщі (місто Кєльце) водій - Ришард Кшиштофік (Ryszard Krzysztofik) та штурман – Вальдемар Васінські (Waldemar Wasinski) на автомобілі MG TD 1952 року.

Кубок найкращому львівському екіпажу на трасі «Львівський трикутник» від учасника відновлених меморіальних перегонів сина Яна Ріппера – Яна. В. Ріппера отримав екіпаж Мирослава Гарцули та Андрія Баса на автомобілі BMW-321 (1938 року випуску).

У «Національному класі» Кубок п’ятиразового чемпіона України з ралі Василя Ростоцького виборов екіпаж №20 на автомобілі «Запорожець ЗАЗ-965»  водій Володимир Кулинич, штурман –  Софія  Кулинич.

Найстарший учасник змагань – 82-річний львів’янин Євген Бальва  член львівського авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак» на автомобілі «Запорожець ЗАЗ-965».

Кубок міського Голови Львова отримав екіраж №2  з Варшави водій - Рішард Пйотровскі та пілот - Адріана Натйонжик  на автомобілі Fiat-Arbita 1933 року випуску (українцям цей автомобіль відомий по зйомках у фільмі «Ва банк»).

фото та текст: Євген Кравс

будьте в курсі львівського життя - ми на FacebookTwitterLivejournal та Вконтакте


Написати відгук
Введіть код:

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини