Міс Метро 2011

back
У ніч Старого-нового року, як і заповідалося раніш, відбулося кульмінаційне свято краси й таланту у львівському «Метро клубі».

Корону улюбленого «Метро клубу» у конкурсі «Міс Метро 2011» здобула переможниця травня Марія Зошій. Гучними і тривалими оплесками публіка вирішила віддати їй свої симпатії у третьому сезоні клубного конкурсу краси, «маленька» перемога у якому відкриває дівчатам дорогу до великих можливостей.

Цьогоріч головній красуні «Метро клубу» пощастило двічі – вона перемогла одразу у двох номінаціях. Окрім головного призу, – титулу «Міс Метро», корони клубу та сертифікату на суму розміром у 10 тисяч гривень – «Міс Травень 2011» підкорила й серця віртуальних фейсбукфанів сторінки «Metro Club Lviv» і таким чином здобула ще й звання «Miss Metro Facebook», а разом з ним – іPad.

Фінальне голосування змусило не одного відвідувача зірвати голос та до болю в долонях аплодувати за свою обраницю. Журі ж пильно відслідковувало й «зважувало» децибели глядацького голосування, а по завершенню оголосило перерву на нараду.

Відтак, згідно з рішенням журі, за підсумками аплодисментів фанів «Метро клубу» у номінації «Miss Metro Smile» перемогла «Міс Серпень» Уляна Висоцька, «Miss Metro Talent» виспівала собі «Міс квітень» Лілія Слабоспіцька, звання «Miss Metro Sexy» заслужила «Міс Липень» Ірина Кункевич. Найбільшу кількість віртуальних голосів отримала «Міс Травень 2011» Марія Зошій, вона ж виборола звання і корону «Міс Метро 2011». Лише декілька голосів забракло до перемоги «Міс Липень» Олі Білик, відтак вона здобула титул «Vice-miss Metro Facebook».

І на цьому сюрпризи не закінчились. Від ще одного партнера конкурсу, організаторів «Міс Львів» дві красуні - «Міс Лютий 2011» Христина Бучковська та «Міс Квітень 2011» Лілія Слабоспіцька отримали запрошення взяти участь у однойменному конкурсі краси, що проходитиме навесні цьогоріч.

текст: Божена Городницька
фото: Тарас Чайківський

будьте в курсі львівського життя - ми на Facebook, Twitter, LiveJournal та Вконтакте


6Відгуки Відвідувачів

 • Novich16-01-2012 20:18відповісти

  Всі конкурсантки молодці :))) Перемогла гідна і достойна дівчинка :) Ну що ж успіхів їй в подальших починаннях :)

 • Гость16-01-2012 20:44відповісти

  было клево, весело и драйвово... супер, бал стоил свечей :)

 • Свят16-01-2012 22:01відповісти

  Нафіга на візіті такі дурацькі репортажі?

 • Светлана16-01-2012 22:18відповісти

  а я была, вот мне интерестно почитать :)

 • norg18-01-2012 00:02відповісти

  конкурс подстава, бучковская бы лучше всех

 • Вікторія19-01-2012 05:18відповісти

  Що не кажи а конкурс пройшов на дуже високому рівні. Метро попереду всіх. Організаторам великий РЕСПЕКТ! P.S. Не дарма говорять що в Метро дуже сильна та професійна команда.

Написати відгук
Введіть код:

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини