Мотопробіг "Бай Край"

back
18 липня до Львова приїхали учасники мотопробігу "БайКрай". Шестеро мотоциклістів та 4 особи супроводу мають намір проїхати за 9 днів 25 обласних центрів України.

Мета заходу – привернути увагу автомобілістів і громадськості до проблем, що існують на дорогах, і закликати до взаємоповаги між автомобілістами і учасниками дорожнього руху, котрі пересуваються на двоколісному транспорті.

На імпровізованій прес-конференції біля міської Ратуші з учасниками мотопробігу спілкувався міський Голова Львова Андрій Садовий, який згадав, що у дитинстві також трішки займався мотоспортом та подарував байкерам промоційні сувеніри з логотипами Львова та спеціальні антиаварійні наклейки-відбивачі.

За словами одного з учасників акції Василя Вірастюка, ця соціальна акція має велике значення для суспільства, адже згідно зі статистикою кожні 16 хвилин в Україні відбувається ДТП, а кожні дві години гине людина. Вірастюк зазначив, що цим мотопробігом, у першу чергу, хочуть наголосити на шанобливому ставленні учасників дорожнього руху один до одного та дотриманні правил дорожнього руху. 19 липня мотоколона вирушить до Ужгорода і рухатиметься далі містами України, а 26 липня повернеться в Київ.

фото та текст: Євген Кравс

будьте в курсі львівського життя - ми на FacebookTwitterLivejournal та Вконтакте


Написати відгук
Введіть код:

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини