Не лайтовий концерт ДахиБрахи

back
Фото репортаж з презентації альбому ДахиБрахи "Light" у Львові 25 грудня 2010.

"Light – це англійською білий. А також "облєгчьонний", - так пояснив зі сцени назву нового альбому Марко Галаневич. І хоч концерт почався із запізненням, Марко вину гурту відкинув одразу: "Через... Е, вопшем, ми в цьому не винуваті".

Та вже після кількох хвилин виступу до стелі заповнений зал, мабуть, був готовий пробачити ДасіБрасі цю затримку. Гурт почав із пісень, що увійшли до нового альбому, з часом перейшовши на вже опубліковані речі.

Чим більше часу тривав концерт, тим запальнішою ставала музика, й тим більше людей збиралося у проходах. Ні, не виходити геть із залу, занудженими до смерті, а танцювати! Приємно, що у Львові концертно-розважальна афіша росте з кожним місяцем, але відповідний концертний зал поки тільки в планах.

Дахабрахівці спілкувалися з залом як із старими друзями, жартували, усміхалися і грали. Все разом створило такий настрій у залі, що гурт довго не хотіли відпускати, стоячи вимагаючи пісні "на біс". Обмежитися одним біло-лайтовим кольором не вдалося – на концерті вирували усі звуки веселки.

"На біс" дівчата заспівали a capella, у той час Марко стояв обабіч й усміхався у бороду. Може, намугикував собі новий хіт?

текст: Ярема Дух
фото: Ростислав Пужаковський

››› Читайте наші новини на TwitterFacebook і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.


4Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код:

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини