Нове життя львівського дворика

back
В готелі Ірена вже кілька років існує дворик, котрий пережив трансформацію.

З сирого і півзруйнованого простору, його перетворили на мистецьку експозицію.  Це місце, яке резервують не гірше, ніж квитки на концерт Ніно Катамадзе в Опері.

Мистецтво тут у всьому. Навіть пожежну драбину перетворили у натхненний витвір коваля. Майже всі стіни завішані роботами знаної львівської мисткині Олени Звір.

Майстер має сентименти до затишної і невимушеної атмосфери готелю. А тому виконала для нього твори у різних техніках, котрі доповнюють відновлений простір. Будь-який твір, що неодмінно сподобається, можна придбати.

Напевне власне цьому дворику-кнайпі Ірена завдячує статусом готелю, що приймає офіційних гостей UEFA.

І знову ж таки завдяки непересічному дворикові-експозиції готель мав неординарних гостей з німецького Дрездена. Цілий хор, котрий під час проживання розспівувався відразу під вікнами готелю, роблячи додаткову рекламу.

У випадку, якщо завітаєте у готель Ірена трошки завчасно зарезервованого терміну, дістанете приємну нагоду опинитись у кімнаті для гостей чи посеред картин, попиваючи каву. Захочете ще раз прогулятись містом перед від’їздом – залишіть речі на рецепції. До вокзалу всього десять хвилин. Готель Ірена – це місце, де вам раді і вас цінують.  Як і свій неординарний дворик.

будьте в курсі львівського життя - ми на Facebook, Twitter, LiveJournal та Вконтакте


Написати відгук
Введіть код:

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини