Переможці фотоконкурсу від VisitLviv отримали свої нагороди

back
 • Голова журі - Юрко Дячишин та одна з учасниць фотоконкурсу
  Голова журі - Юрко Дячишин та одна з учасниць фотоконкурсу
 • Переможець конкурсу Олексій Дуванов з коханою та сертифікатом на 5 тисяч!
  Переможець конкурсу Олексій Дуванов з коханою та сертифікатом на 5 тисяч!
 • Олексій Дуванов на фоні фото, яке перемогло в конкурсі
  Олексій Дуванов на фоні фото, яке перемогло в конкурсі
 • Лев Підлісецький (компанія "Чудо-тур" - головний спонсор конкурсу), Олексій Дуванов (переможець) та Ярема Дух (VisitLviv)
  Лев Підлісецький (компанія "Чудо-тур" - головний спонсор конкурсу), Олексій Дуванов (переможець) та Ярема Дух (VisitLviv)
У "Хмільному Домі Роберта Домса" відбулось нагородження переможців першого Фотоконкурсу, організованого порталом VisitLviv.


Нагадаємо, у червні-серпні тривав прийом фотографій Інтернет-користувачів на тему "Літо у Львові". За час конкурсу було відібрано близько 200 фотографій, серед яких і було визначено переможців фотоконкурсу.

Згідно умов конкурсу, 50% голосів до фінального рейтингу фотографії набирали завдяки голосуванню користувачів порталу VisitLviv, а ще 50% надавалися завдяки голосуванню компетентного журі, в яке входили відомі у Львові фотографи, журналісти.

На нагородження були запрошені всі ті, чиї роботи потрапили у фінальну частину конкурсу, кожен з них отримав від організаторів грамоту про свою участь у цьому конкурсі, а також приз від холдингу емоцій "!Фест" - настільну гру "Бізнес по-львівськи".

А ті, хто зайняв 2 та 3 місце отримали від Соломії Федорович з компанії Цифролаб можливіть безкоштовно надрукувати свої фотоальбоми.

Олексій Дуванов, який зайняв перше місце, отримав головний приз Фотоконкурсу - чек на 5 тисяч гривень для закупівлі фотообладнання у магазині Фокстрот.

Окрім того, Лев Підлісецький з компанії „Чудо-тур”, яка була головним спонсором цього Фотоконкурсу відзначив 2 осіб заохочувальними призами: фотоальбомом та фотогідом-путівником.

Організатори Конкурсу пообіцяли, що вже незабаром розпочнеться новий конкурс, адже підсумки першого показали, що у Львові є багато яскравих моментів, які варті того, щоб їх сфотографувати та багато фотографів, які можуть це зробити.


Написати відгук
Введіть код:

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини