Різдво 2012 у Львові

back
Вже традиційно Львів підтвердив, що це - найкраще місто для святкування Різдва. Пропонуємо вашій увазі фотоогляд найцікавіших подій Різдва 2012 року.

7 січня на Різдвяному ярмарку на площі Ринок, відкрився єдиний в Україні Ice-house – «футбольний» купол з льодовими скульптурами. Цей купол має висоту 9, а діаметр – 14 метрів, у ньому по колу розташовані льодові скульптури львівського митця Мирослава Дедишина.

Відвідати Ice-house можна буде до березня.

Також 7 січня відбулось відкриття п'ятого міського фестивалю "Свято Пампуха", який триватиме до 9 січня. На цьому фестивалі львів'яни та гості міста мають нагоду не лише скуштувати смачні пампухи, але й взяти участь у різноманітних конкурсах як конкурс господинь, конкурс пампухоїдів чи конкурс Ангелів та Чортів.

8 січня всі, хто був в цей час у Львові мали нагоду поспостерігати за урочистою ходою звіздарів. Центральною частиною міста пройшло багато представників цієї "різдвяної професії"

Головною ж "родзинкою" святкувань стало встановлення Рекорду Гіннеса. У Львові створили найбільшу у світі мозаїку з пампушків, складається це малюнок з 7040 пампушків та має розміри 4 на 10 метрів.

текст: VisitLviv.net
фото: Тарас Чайківський

будьте в курсі львівського життя - ми на Facebook, Twitter, LiveJournal та Вконтакте


Написати відгук
Введіть код:

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини