Скрябін з оркестром у Львівській опері

back
Довгоочікуваний виступ гурту "Скрябін" із оркестром у Львівській опері 28 квітня.

Концерт гурту із оркестром було заплановано давніше, у рамках фестивалю "Тихі вечори", проте тоді його мусіли пернести через сумнозвісну епідемію нетипового грипу.

28 квітня зал Львівської опери був заповнений вщерть – концерту у Львові таки чекали. Кузьма оправдав усі очікування – від нього ішла купа драйву, маса компліментів "особливій львівській публіці" і його типові жарти. Здивував також своєю піснею-виправданням на тему запроданства під час Помаранчевої революції

Оркестр Національного театру імені Марії Заньковецької потішив своїм звучанням піснів гурту. А глядачі, у свою чергу, підспівували усі пісні.

текст: VisitLviv.net
фото: Раїник Талія

будьте в курсі львівського життя - ми на Facebook, Twitter, Livejournal та Вконтакте


2Відгуки Відвідувачів

  • Наталя29-04-2011 14:51відповісти

    СУПЕР!! Дуже люблю Кузьму, імпонує його енергія і власний стиль, особливо тішить, що за стільки років життя в Києві- "не омоскалився" і зберів свій рідний акцент:)

  • Валєра01-05-2011 00:42відповісти

    Мову зберіг, але політично скурвлювався на кожних виборах під різними партіями і кандидатами. Почалось все від "Партії зелених", потім Кучма, потім "Озиме покоління", потім Янукович і т. д. І скрізь він ці партії піарив по особливому, не так як всі решта. Він під них писав пісні, знімав кліпи та навіть записував цілі альбоми. То може краще бути послідовним у цьому ніж у мові, до якої ти просто звик... ;-)

Написати відгук
Введіть код:

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини