Свято шоколаду 2010

back
У Львові 6-8 березня тривало Третє міське Свято шоколаду. У Палаці мистецтв та на площі перед львівською Оперою з’їли понад 3 тонни шоколадних виробів. За рік буде ще більше – обіцяють організатори фестивалю, адже свято будуть переносити у більші приміщення.

Протягом трьох днів ласуни зі Львова та інших міст України, а також з-за кордону, куштували шоколадні плитки, напої, пончики, фонтани і навіть скульптури. В часі Свята львівські кондитери вирізьбили шоколадні скульптур, котрі продали 8 березня на благодійному аукціоні в рамках Шоколадного балу. Також на аукціоні було продано за 3 500 грн. шоколадного лева, котрого створив відомий кондитер Валентин Штефаньо. Усі виручені гроші передано на благодійні цілі, а лева нові власники обіцяють виставити на загальний показ.

Концертмейстером Шоколадного балу був відомий український маестро Григорій Чапкіс, а танцювальні майстер-класи давав Влад Яма. Подія зібрала поціновувачів класичних балів і минула у приємній та невимушеній атмосфері.

У неділю, в рамках Свята, відбувся також аукціон портретів львівських політиків та громадських діячів. Ці портрети львівська художниця Ольга Русановська намалювала чорним шоколадом на білій, також шоколадній, основі. Найдорожче, за 4 600 грн., продали портрет депутата Львівської міськради Вардкеса Арзуманяна.

«Готувати Свято, звісно, було непросто, але ми задоволені отриманим результатом. Палац мистецтв виявився для нас затісним, тому наступний фестиваль проведемо у значно більшому приміщенні. Важливо, що Львів, котрий давно склався як шоколадна столиця, цього року цей статус знову підтвердив», – розповів радник міського голови з питань розвитку туристичної інфраструктури Андрій Сидор.

текст: Ярема Дух
фото: Юрко Дячишин

››› Читайте наші новини на Twitter і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.


Написати відгук
Введіть код:

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини