У Львові презентували логотип міста до ЄВРО 2012™

back
 • Львівський трамвай до Чемпіонату - єдиний такий проект у приймаючих містах
  Львівський трамвай до Чемпіонату - єдиний такий проект у приймаючих містах
 • Вигляд клумби з логотипом Чемпіонату у Львові
  Вигляд клумби з логотипом Чемпіонату у Львові
 • Презентація логотипу приймаючого міста
  Презентація логотипу приймаючого міста
 • Напередодні логотипи приймаючих міста презентували у Харкові... (© UEFA)
  Напередодні логотипи приймаючих міста презентували у Харкові... (© UEFA)
 • ...та Києві (© UEFA)
  ...та Києві (© UEFA)
 • А того ж дня логотип побачив і Донецьк (© ostro.org)
  А того ж дня логотип побачив і Донецьк (© ostro.org)
У Львові презентували логотип міста до ЄВРО 2012™, а також відкрили квіткову клумбу та запустили трамвай.

В рамках заходу відбулося кілька знакових подій для Львова, у яких взяли участь віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков, голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль, голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник, Львівський міський голова Андрій Садовий, директор турніру в Україні УЄФА ЄВРО 2012тм  Маркіян Лубківський. 

У Львові розпочав свій рух перший серед усіх міст, що прийматимуть турнір, трамвай УЄФА ЄВРО 2012тм. Трамвай чемпіонату курсуватиме на маршрутах №1 та №9, що сполучають вокзал та центр Львова, отже всі мешканці та гості міста зможуть побачити трамвай УЄФА ЄВРО 2012тм та проїхатися у ньому. Дизайн трамваю розробляла дизайнерська група УЄФА, оформлення виконано у кольорах турніру, а увесь корпус прикрашено символікою чемпіонату.
Високоповажні гості заходу проїхали трамваєм УЄФА ЄВРО 2012тм з площі Ринок до Проспекту Свободи, де як і в інших містах України від сьогодні розквітла клумба УЄФА ЄВРО 2012тм. Клумба виконана у формі логотипу чемпіонату УЄФА ЄВРО 2012тм – футбольного м’яча та двох квіток, що символізують Україну та Польщу. Загальна площа клумби – 35 м. кв., діаметр м’яча – 3м.  М’яч, пелюстки та гілочка викладені квітами., м’яч сформовано з бегонії, колеуса, антирринума. Червоно-білі пелюстки викладені з гвоздики, а жовто-блакитні – з антиринума та любелії.
Після урочистого відкриття клумби у м. Львові було представлено логотип м. Львова, як міста, що приймає Чемпіонат Європи з футболу УЄФА ЄВРО 2012тм. Головний елемент офіційного логотипу Приймаючого міста Львів – відоме усім львів’янам зображення п'яти визначних веж міста. 
Логотип має символічне значення: Ратуша, разом з іншими вежами та дзвіницями символізують багату архітектурну спадщину міста Львова, різноманітність культур, національностей, конфесій, які існували в місті від часу його заснування.

В рамках заходу відбулося кілька знакових подій для Львова, у яких взяли участь віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков, голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль, голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник, Львівський міський голова Андрій Садовий, директор турніру в Україні УЄФА ЄВРО 2012™  Маркіян Лубківський.

У Львові розпочав свій рух перший серед усіх міст, що прийматимуть турнір, трамвай УЄФА ЄВРО 2012™. Трамвай чемпіонату курсуватиме на маршрутах №1 та №9, що сполучають вокзал та центр Львова, отже всі мешканці та гості міста зможуть побачити трамвай УЄФА ЄВРО 2012™ та проїхатися у ньому. Дизайн трамваю розробляла дизайнерська група УЄФА, оформлення виконано у кольорах турніру, а увесь корпус прикрашено символікою чемпіонату.

Високоповажні гості заходу проїхали трамваєм УЄФА ЄВРО 2012™ з площі Ринок до Проспекту Свободи, де як і в інших містах України від сьогодні розквітла клумба УЄФА ЄВРО 2012™. Клумба виконана у формі логотипу чемпіонату УЄФА ЄВРО 2012™ – футбольного м’яча та двох квіток, що символізують Україну та Польщу. Загальна площа клумби – 35 м. кв., діаметр м’яча – 3м.  М’яч, пелюстки та гілочка викладені квітами., м’яч сформовано з бегонії, колеуса, антирринума. Червоно-білі пелюстки викладені з гвоздики, а жовто-блакитні – з антиринума та любелії.

Після урочистого відкриття клумби у м. Львові було представлено логотип м. Львова, як міста, що приймає Чемпіонат Європи з футболу УЄФА ЄВРО 2012™. Головний елемент офіційного логотипу Приймаючого міста Львів – відоме усім львів’янам зображення п'яти визначних веж міста. 

Логотип має символічне значення: Ратуша, разом з іншими вежами та дзвіницями символізують багату архітектурну спадщину міста Львова, різноманітність культур, національностей, конфесій, які існували в місті від часу його заснування.

текст надано прес-службою Львівської міської ради
фото: Юрко Дячишин, UEFA та ostro.org (позначені)

››› Читайте наші новини на TwitterFacebook і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.


3Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код:

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини