Відкриття стадіону Lviv Arena

back
29 жовтня 2011 року у Львові відкрили новий стадіон Lviv Arena.

Для кількох десятків тисяч гостей церемонії відкриття все починалося із завдання-квесту "Знайдіть вхід на стадіон". Не усі входи були відкриті, а численні стюарди й ще численніші працівники міліції показували різні напрямки руху. Весь час потрібно було дивитися під ноги й бути уважними, адже, на превеликий жаль, територію довкола стадіону ще не освітили повністю, не проклали дороги й не закопали ями. А на самому стадіоні дірку в даху закрили кількома сотнями квадратними білої будівельної сітки.

А тепер про приємне й радісне. Кілька тисяч волонтерів створили чудове танцювальне шоу з вогнем, світловими ефектами та гарною музикою. Після танців на величезних екранах з'явилося відео в стилі радянської кінохроніки, тільки кольорове, основним повідомленням якого було "попередня влада - кака, теперішня - ляля", за що цифровий Віктор Янукович отримав "фукання" та свист глядачів.

Зате учасники наступного епізоду отримували значно більше овацій. Після "кінохроніки" розпочався парад видатних спортовців, "карпатівців" та світових й олімпійських чемпіонів, серед яких Кульчицький, Лихачов, Павес, Вайда, Юрчишин, Баль, Котельник, Петров та інші. Коли всі зібралися на сцені, двоє діток перерізали стрічку й так відкрили стадіон.

Опісля заспівала Руслана, а після неї досить довго літали стадіоном повітряні рептилії та пані з бюстом у вигляді лев'ячих голів. По 10-хвилинній затримці на бусику приїхала латиноамериканська співачка Анастейша, проте знимок з її виступу ми не покажемо, адже організатори дозволили зазнимкувати тільки перші 60 секунд.

Тому вішаємо знимки гарного феєрверку, котрий показує, що у стадіону та українців, як писав живий класик, "зоряне майбутнє".

фото: Роман Балук, Тарас Чайківський
текст: Ярема Дух

будьте в курсі львівського життя - ми на Facebook, Twitter, LiveJournal та Вконтакте


1Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код:

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини