Вихідні у фото (Львів, 10-11 липня 2010)

back
Цих вихідних у Львові пройшов Єврофан-2010, концерт "Врятувати Мекркурія", а також святкування 50-ліття "Запорожця".

Єврофан — міжнародний щорічний фестиваль-турнір серед європейських футбольних фанів, який відбувається у Львові. Уперше пройшов 2007 року. Фестиваль проводить львівська ГО «Карпати».

Цього року, обігравши у фіналі 2:0 збірну вболівальників України, фанати львівських «Карпат» стали переможцями «Єврофану». Володарів головного трофею та призерів нагороджував почесний президент ФК «Карпати» Петро Димінський.

9 липня в межах фестивалю "Літо на Ринку" була презентована громадськості ініціатива "Врятувати Меркурія" за музичної підтримки гуртів "IMMAGO", "Black Jack" і "Тарасова ніч" (на жаль, анонсований раніше гурт "Prime Time" не зміг взяти участі в концерті).

І музиканти, і ведучий презентації звертали увагу гостей на те, що історична архітектура Львова потребує негайної допомоги, і закликали долучатися до нашої ініціативи або ж організовувати власні починання з порятунку пам'яток.

Першому українському автомобілю ЗАЗ-965 (у народі – "горбатому") виповнилося 50 років. З нагоди цього ювілею львівський авто-фан-клуб "ЗАЗ-Козак" організував у центрі Львова грандіозні святкування.

Після святкувань ретро-автомобілі відправляться у дев’ятиденний автопробіг "Запорожці всіх країн – єднайтеся!" зі Львова до Запоріжжя. За цей час автомобільчики подолають 3333 кілометри.

Фото: Маркіян Лисейко


Написати відгук
Введіть код:

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини