Захід 2011

back
19-21 серпня у Городоцькому районі відбувся фестиваль "Захід 2011".

Приїхали. Біля пункту реєстрації довжелезна черга, та дух «Заходу» вже відчувався. Пройшовши декілька пунктів контролю, ми врешті потрапили до сцени, а згодом – і в наметове містечко. Вже під вечір п’ятниці в ньому важко було знайти вдосталь вільного місця. Як організатори й обіцяли, проблем з водою та туалетами не було. На території платного наметового містечка був всього один душ, а охочих вистачало, то ж чергу приходилось займати «задовго до...». Мир і спокій тут був забезпечений. Щоправда, дивувала неадекватна поведінка охорони до відвідувачів фестивалю...

Ввечері – на концерт. Рівненський панк від Брем Стокер дав доброго початкового драйву. Зразу ж після них хлопаки із Квадроджесіми продовжили запалювати люд своїми ритмами і енергетикою.

В суботу на денній сцені проводились літературні читання, які розбавили своєю музикою двоє хороших людей, що звуться Запаскою. Щиро, мелодійно і з посмішкою заклали вони добрий настрій в голови всіх присутніх. Ввечері Кораллі, вже традиційно, заряджали всіх своєю карпатською енергією, а От Вінта не давали встояти на місці. Концерт затягнувся аж до 4 ранку, та люду не поменшало. Ранкове українське реггі від The Вйо наповнювало повітря своїми ритмами.

Добрим відкриттям для став гурт Sciana із Білорусії, що виступали в останній день. Драйвова музика, вдало доповнена мелодійним звучанням саксофону. Роллікс вкотре не підвів – потужний звук і драйв, все на рівні. Тернопільські вар’яти із Los Colorados не давали нікому спокійно встояти на місці. Не одна красуня залишилась без нижньої білизни від їх запального року.

І ось – довгоочікуваний Мертвий півень. Нова команда Барбари добре справилась. Чудернацькі танці і сценічні гримаси Міська не встигали ловити фотографи. Вдячна аудиторія ніяк не збиралась відпускати зі сцени Півнів. Після другого виклику на біс вийшов Місько Барбара і навчив всіх доброї коломийки, яку ще довго по завершенні наспівували понад фестивалем...

текст: Володимир Мочула    
фото: VisitLviv.net

будьте в курсі львівського життя - ми на FacebookTwitterLiveJournal та Вконтакте


24Відгуки Відвідувачів

 • Валентин22-08-2011 18:38відповісти

  Поведінка охорони була адекватною, хоча досить жорсткою. Охорона не зачіпала тих хто не порушував порядку і правил фестивалю. Так були неприємні випадки з місцевими жителями, які проникали на територію "Заходу". Крім того можу зауважити, що місцеві жителі поводили себе зверхньо і завдали чимало клопоту як організаторам, так і відпочиваючим. Якась своєрідна агресія місцеви проявлялася не тільки у місцевої молоді, типу :"Я тут Мєсний, і Що захочу то і буду робити...", так і доволі дорослих людей : " я тут народилася, то чому я неможу провести своїх гостей безкоштовно, ви на нашій землі...". Але завдячуючи спільним діям охорони "Заходу" та працівникам міліції завжди підтримувався порядок.

 • Валентин22-08-2011 18:40відповісти

  P.S. У всіх місцевих жителів було право безкоштовного проходу на фестиваль. Треба було лише мати при собі паспорт.

 • Рома22-08-2011 18:53відповісти

  Фестиваль Захід як сам фестиваль пройшов класно, гурти качали особливо От Вінта. Але є завжди свої мінуси. Яків Матвійчук жид, не зробив те що було обіцяно. Де автобуси безкоштовні пропали, кількість туалетів і душів яка має бути по нормам. А про неадекватність охорони навіть не хочеться, хто ставить фашистів хуліганів на охорону, вони не то що охороняти не можуть а і між собою вирішити не можуть, застав бійку при вході на фестиваль між охороною. але охорона почала працювати ввечері. Без розбору починає бити відвідувачів фестивалю, деяким навіть прийшлося викликати медичну допомогу. Сама організація фестивалю була паскудна. Висновок: Погана охорона і організатори фестивалю не зробили фестиваль ярким та не забутнім . Дякую Якову Матвійчуку

 • Андрій22-08-2011 20:21відповісти

  Рома- а ще там цукерки в дітей відбирали! Брєд якийсь написав...Яків все можливе робить, щоб той фест проводився- незважаючи на те що деякі "спєци" його титанічну роботу не цінують

 • Олександр22-08-2011 22:10відповісти

  Хочу підтримати Рому на рахунок охорони, за 5 років що я їжджу по фестивалях такої ганебної поведінки я ще не бачив. У них на меті було тільки одне - набити комусь морду. Я вже мовчу про їхню манеру спілкування, типу слово "СТАПЕ" і так далі!!!

 • Дана22-08-2011 22:48відповісти

  Погоджуюсь з Ромою. Коли охорона криє відвідувачів матом і б'є у лице представників преси, які показують їм бейджик - то занадто. Про душі-туалети-воду говорити взагалі не хочеться, на кількатисячне містечко всього 1 душ та 1 кран з ненайкращою водою - сором, сором і знову сором! Ще одна фішечка - то платний кемпінг. Курва, я ж заплатила за квиток, чому я маю знову платити за кемпінг??? Ну, і мєсні бики - то взагалі печаль. Домахувались до всього, що ходить. А ще - затримка в програмі. Все би було круто, але от скакати до 5 ранку сили не стає. Так вийшло і з Мертвим Півнем: люди банально недожили до їх виступу. Висновок - тупо печаль і нереально ладова організація! Якове, опам'ятайся, і не втирай нікому, шо Захід - найкращий фест літа.

 • Макс22-08-2011 23:52відповісти

  Повнюстю погоджуюсь з вище сказаним!!!!!! Охорона - *бики*, в двох моїх друзів відібрали антигопи і не повернули, при тому що, ми зайшли і вийшли всьо на хвилин 15, він сказав шо ми йому нічого не давали.....і шо то за приколи з реєстрацією??!!! чому не поновляли повязки??!! знайомий загубив пропуск в слемі 2 дня, прийшов шоб поновити, а йому сказали - *ми не поновляєм!!!* Сука, він третій день сидів в наметі, хоча заплатив за квиток так само, як і всі інші відвідувачі!!!!!піздєЦ!!!на всі інших фестах поновляють, а тут не досить того, що не поновляють, то щей деруть гроші за намет!!!І шо то за фігня, чого стільки гопоти бУло??!! гопники поводили себе брутально, і охорона не зветрала на це уваги....тресли кого могли, того, що тре не контролювали!!!!!

 • Ден23-08-2011 03:07відповісти

  просто позорний фестиваль ! ЦЕ НЕ НАЙКРАЩИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЛІТА !

 • Денис23-08-2011 04:32відповісти

  Муз сцена 5+ ну і все на тому(

 • Читачка23-08-2011 10:43відповісти

  Сцена фесту - надто насичена музична програма, "дожити" з самого початку і до кінця було не реально. Вибивання по 30 гривень за намет, це взагалі нісенітниця. За що? за метрові черги за водою і в туалет? за озеро в якому і так плавати не можна було? Впринципі інцидентів з охороною не бачила, але от місцевої бикоти вистачало. І ще. Про ставлення до журналістів. Це звісно право оргів, але вимагання халявного анонсу в ЗМІ, а лише потім надавання акредитації повна нісенітниця. Хамське ставлення кобіт на вході, які займались ніби то реєстрацію, то взагалі ні в які ворота не лізе. Ладно, обійшлась і без бейджа. потрібні інтерв’ю в артистів взяла, фото зробила (шкода, що не зі сцени). добре що хоч зеркалки не відбирали. не має фестивального духу, з атракцій крім літсцени, хіба що пацятка були) і на тому дякую. 13 відвіданих по роботі фестивалів за літо. І цей тяне на 3+. навіть не має з чим провести аналогію.

 • Тетяна23-08-2011 10:44відповісти

  організація звичайно далеко не найкраща,але запрошені гурти відіграли суперськи,мені сподобалось!

 • Вероніка23-08-2011 12:41відповісти

  Коментар: Якове,фест потрібно робити для людей,щоб їм було добре..а не здирати з них гроші за не надто хороше наметове містечко,озеро.. Не обіцяй,якщо не можеш виконати(щодо халявних автобусів,душів і туалетів..) це що в тебе день варення це звісно круто,але раджу тобі поменше понтів,після 3 привітання групи це почало діставати,а під час останнього виникло запитання:"Цей фест ти влаштовував для людей чи для себе(щоб отримати привітання зі сцени від крутих груп)?"

 • Був на фесті23-08-2011 13:46відповісти

  В двох словах - Яків жид, котрий косить бабло, всіх кидає і відривається в свій день народження за чужі бабки. А звук який лажовий був? Якість рівня діскацєки в глухому селі. Мегавати це ще не все для звуку. The Вьо навіть під час виступу прямим текстом волали, що їм в моніторах ні ударки, ні басу нема. Далі - шо за херня з квитками? Порвався чи загубився - твої проблеми. ДЕ про це було сказано? На сайті? в Пресі? Якщо хтось поїхав у перший день, то він не міг свій 3-денний квиток подарувати друзям. Бля*ь, квитки що іменні? Людина заплатила гроші за 3 денний вхід. Тобто одна людина на день по цьому квитку має право зайти! Боїтесь човників, видавайте всім шо виходять талончики що вони вийшли, а на вході забирайте. А охорона, домахується будучи бухою, втирає шо вона 3тю добу не спить. А хто вам винен? Люди заплатили гроші не за те щоб охорона бикувала.

 • Олег23-08-2011 14:27відповісти

  Хочеться і від себе написати: коли мені в неділю стало давити в гружях настільки, що я не міг стояти - швидка каталась хер зна де. Охоронці в будівлі мені прямим текстом сказали - що лікарю не дали на лапу стільки скільки тре, і він сказав що він у відпустці. Якби не дівчина у якої була кровотеча, то ніякої швидкої не було б. Медсестра дала укол і сказала що через 15 хвилин стане легше. А фіг там - я просрав весь недільний вечір, в тому числі і Мертвого Півня. Подивившиь трохи Фліт, пішов спати. А якби комусь реално так фігово стало - то з таким успіхом можна вмирати. До речі швидка не планувала приїхати поки не сказала що в дівчини кровотеча. Я чекав майже годину. А лікарю все пофіг бо йому не заплатили і він сидить собі вдома втикає телик

 • 201124-08-2011 01:10відповісти

  Люди, таке враження, що ви на фестивалі тільки негатив бачили...особисто мені фест дуже сподобався, і ніяких конфліктів ні з ОХОРОНОЮ і ні з МІСЦЕВИМИ не було...ЗАХІД-НАЙКРАЩИЙ!!!

 • Андрій24-08-2011 10:30відповісти

  Дивуючь з питань направлених до організаторів на рахунок платного наметового містечка - шановні- ви читати вмієте чи вам треба обєкт для цькування- конкретно і чітко вичитав на сайті що платне наметове не було в підпорядкуванні організаторів фестивалю-так як то приватна ділянка і власники ділянки самі там все організовували і відрповідно встановлювали ціни і збирали гроші- які тоді претензії до фестивалю в цьому плані? Мені все майже сподобалось- звичайно не ідеально але порівняно з іншими фестивалями-Захід- найкращий-тому організатори менше читайте коменти від неадекватних людей ,які їдучи в польові умови очікують 5-ти зіркових умов)

 • Василь24-08-2011 10:33відповісти

  На рахунок журналістських посвідчень-бачив я як рагулі пяні кричали до охорони називаючи їх биками і махали посвідченнями журналістів-реакція була ожднозначна-охоронці просто вивели їх за територію. Ще адекватна реакція-я би вломив би так за таке хамство що їм би весь алкоголь вивітрився! Посвідчення журналіста не дає право вести себе по хамськи прикриваючись ним!

 • Все бачив25-08-2011 21:20відповісти

  2011) - конфліктів могло і не бути.. у тебе, але певне навіть ти (якщо ти не бот) мав звернути увагу на індивідумів шо охоронцями були.. це явно призери творчого конкурсу серед сиховсько-лЄвандовського гопо-бидла! Андрію. Так, я згоден, наметове містечко певне таки не було "в підпорядкуванні" "організаторів".. більше того - я спілкувався із м2єсним пузатим мажоріком який називав себе власником тої землі і тих озер і за то збирав по 30 грн не створивши жодних умов, ще казав шо його ніц не Ї*бе..(цитата) і збирав по 5 грн за купання в непідготовленому озері. І проти нього я нічого не маю. Від нього важко було б очікувати чогось іншого після першого погляду на нього. Але мій протест до організаторів фесту, адже це вони привезли людей туди, і принесли цим прибуток власникові землі і совкопрофілакторію... - відповідно, вони ж мали думати про умови і мали право вимагати цього у тих, кому принесли заробіток. Але Яша, певне, забрав частину бабла і "забив болт". І це фігово. Вася, слухай, те що ти бачив - фігня . І те що б ти зробив - також:). Якщо охорону називають биками неадекватні чуваки - це нормально (тим паче якщо це правда). Робота охорони якраз і полягає у тому щоб тримати себе в руках і не реагуючи на жодні провокації та образи залишатися ввічливими та слідкувати за порядком. Якщо ти цього не розумієш - іди працювати в "мЄнтярню", це для тебе! І загалом.. Захід, не зважаючи на безперервні нагадування ведучих, да-а-алеко не найкращий фестиваль навіть цього літа.. і мені щиро шкода бо раніше фест був добрий. Цьогоріч він є відверто комерційним (тупоЗАбабло) проектом і це проявляється у всьому (виступи гуртів, атмосфера, публіка, загороджений сітками і клітками смердючий радянський санаторій, тупа редакторська політика).. Певне наступного року народу приїде ще більше.. і Захід буде ще більш гівнянішим.. і більшість новоприбулої аудиторії цього не помітить.. Блаженніший яКів буде в екстазі і поймьот он шо прішол к успьєху.. і це все прекрасно !! ..Тільки от одно: не варто попутно із цим всім говорити щось про українську культуру бо такого гівняного патріотизму у нас і так по самі краї. Дякую. Особисто я наступного року не приїду. Не знаю навіть що малоб статись аби я змінив свою думку.

 • Сашко27-08-2011 23:41відповісти

  Все бачив- ти скоріше все видумав- знаю Якова особисто і таке враження, що ти певно маєш зуб на нього раз таке пишеш- людина насправді робить велику справу, а такі щури як ти тільки можуть, що поливати брудом сидячи в інтернеті- зроби велику справу- і тоді суди інших. Успіхіву великих справах.

 • Сашкові-пацюку29-08-2011 18:23відповісти

  - я його знаю тільки як організатора Заходу і всього що із цим пов"язане. Відношення до нього особисто ніякого не маю. Я не поливаю брудом! Я критикую. Я переконаний в тому що маю на це право, оскільки заплатив за фестиваль гроші і орієнтуюсь у темі. І взагалі.. Розмова не про мене. Отож нЄфіг залишати тут свої неаргументовані какашки. :) А от такі яки ти, шановний , і є співучасниками великих (а не вагомих! (тобто за розміром а не за якістю)) справ, оскільки не маєте можливості висловлювати критику і роботи правильні зауваження через свою особисто-знайому безмежну сраколизливість.

 • Льова30-08-2011 21:09відповісти

  Яки ви всі ра.гулі то хана)))Яків- жид і всьо такоє) мені пофіг- фестиваль захід - самий афігенний на яких я був- я їхав туди не за пятизірковими умовами а тусити-тому сидіть панове по домам і займайтесь самі з собою коханням а не їздіть по фестивалям)я їздив і буду їздити -тому саме там на Заході- атмосфера свободи

 • мойша02-09-2011 20:06відповісти

  А Льове таки нравится Яша. Таки да:%

 • Андрій10-09-2011 22:15відповісти

  Ось почитав тут коменти, шо Яків такий і сякий, шо охорона... Знаєте народ, не подобається - ідіть нахєр! Від 5 невдоволених нічого не зміниться, повірте! Хочете щоб все було культурно - їздіть по антиалкогольним фестивалям!

 • РОмко21-09-2011 15:10відповісти

  Найкраща тусовка, найкраща музика, найкраще місце, найкраща погода, найкраща апаратура-найкращий фестиваль)Будьте позитивними

Написати відгук
Введіть код:

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини