Robert Dom's Beer House

Robert Dom's Beer House
Address:
Kleparivs'ka str. 18
Location:
Near center
Phone:
(032) 242-25-94
Fax:
(032) 242-25-93
E-mail:
robert.doms@gmail.com
Site:
www.robertdoms.lviv.ua
Open hours:
12:00-24:00
:
10-15 грн.
 • Українська мова
 • English
 • Reservation
 • Live music / scene
 • Parking
 • Accept credit cards

Robert Dom’s Beer House is a rather new Lviv tavern on former Klepariv area.
It is situated in the cellars of a Lviv brewery, which obviously favours the quality and fresh flavour of all those intoxicating drinks available in this tavern.

Here, you can also enjoy the old-time atmosphere of Lviv breweries, fresh «Lvivske» beer, straight from the brewery taps, and original and tasty home-made meals.

There is a souvenir shop and a small salon for visitors on the first floor, and four large rooms in the cellar.

There is a stage in one of these rooms as musicians often come to perform in the tavern.

Print 

10Comments

 • Пацанчик14-11-2009 21:01reply

  О це нормальний заклад, сюди можна прийти і випити хорошого пивка. Але деякі концерти тут погані, акустика паскудна!

 • Ауреєчка03-12-2010 11:31reply

  Гарний і колоритний заклад, справляє враження чогось такого середньовічного і помпезного. Добре і свіже пиво, якого мало зараз залишилось в Україні) Мінус за обслуговування. Коли приходиш вечером, то офіціянтів не докликатись. А так - заклад чудовий. Якраз для тих, хто хоче відірватись від буденності і поринути в колорит пивного підземелля. Дуже люблю цей заклад)

 • Наталя04-01-2012 17:37reply

  В мене маса обурень від відпочинку в цьому закладі. Відвідувала Дім Роберта Домса 02.01.2012 разом з друзями. Зовсім не сподобались обслуговування та атмосфера. Дуже шкода, що заклад, який позиціонує себе як "ресторан", не в силах обслуговувати своїх клієнтів якісно та відповідати елементарним вимогам (вентиляцією, чистотою столів, наявністю серветок, свічок (які повинні запалюватися на кожному столі, де сидять відвідувачі), швидким обслуговуванням офіціантів). Офіціанта Йосипа практично ловили. На пиво хлопці очікували 40 хв. Поясненням офіціанта був вираз, що кухня перевантажена замовленнями, оскільки вони не очікували серед новорічних свят такої кількості відвідувачів. Виникає запитання - для чого було створювали 4 зали, якщо кухня не справляється з їх обслуговуванням? А також, яке відношення кухня має до подачі напоїв? Після очікування свого замовлення (салат та борщ з пампушками) більше 1 год., я спитала в офіціанта про можливість відміни замовлення. У відповідь почула, що його навіть не почали готувати, тому відмовитись можна. Подруги замовили шампанське біле сухе разом з фруктами. В результати "ресторан" вирішив, щоб їм більше посмакує червоне шампанське. Про фрукти забули взагалі. В результаті, з можливого замовлення на суму близько 600 грн., нам подали напої та закуску на суму 243 грн. Не розумію логіки керівництва - відкрити "ресторан" та втрачати прибутки через брак офіціантів та поварів. Буду дуже вдячна, якщо отримаю відповідь чи якийсь аргумент на мій коментар від працівника закладу.

  • сіфон01-10-2012 17:31reply

   ти дура! їбашити за зарплату 1250 грн.-ти б йобнулась! а прийти з малолєтками поганняти панти кожен може..... БУДЬ НОРМАЛЬНА...

 • Філько09-01-2012 12:45reply

  Планую приїхати у львів найближчими днями - провідати друзів. Одначе, після прочитаних відгуків - бажання відвідати заклад на їх рок-різдвяний фестиваль пропало :-(

 • бодік21-08-2012 06:52reply

  Мене задовільнило обслуговуваня офіціанток,особливо після роботи.400 гр за дві год де ще дешевше

 • роман25-09-2012 23:20reply

  А конкретніше за які послуги? Дякую (Бодік)

 • Надька08-11-2012 15:08reply

  Святкували в "Домса" Новий 2012 рык з друзями - все сподобалось, гарна кухня, і офіціанти на диво справувалися вчасно,а т е, що не доїли - попакували нам з собою в пластикові коробочки( таца на 4-х при компанії на 8-мох і купі закусок видалась завеликою). на наступних вихідних планую відсвяткувати своє ДНародження. можливо, інколи офіціанти справді не встигають, але не варто кіпішувати - в такому закладі треба відпочивати і спілкуватись, а не з секундоміром сидіти...

 • Софія02-01-2013 13:12reply

  Святкувала я день народження в цьому закладі. Сам заклад мені завжди подобався, коли я приходила туди і не слідкувала за тим що і коли подають. Цього разу я була іменинниця, тому стикнулась з обслуговуванням і подаванням страв. Я дуже розчарувалась, намахують страшно. Не додають страви, я попросила показати мені те, що я попередньо замовила і вже оплатила - адміністратор принесла чек. зі своїх рук показала і забрала. Шо ми встигли вияснити - шо картоплі по-селянськи 2 тарілки не додали. крильця і ніжки не подали, серця не подали. Вони шось переплутали - така була відповідь. Вкінці вечора я зрозуміла, шо далеко не все таки принесли, і коли я попросила чек - сказали, шо не можуть його принести, бо адміністратор десь пішла, касирки нема...відповідно я заплатила велику суму...і не знаю за шо. Я збиралась на наступний день виясняти, але так як це було перед самим Новим Роком - не було можливості. Ну тепер я точно знаю, шо в цьому закладі я нічого ніколи справляти не буду. Персонал ніби мило з тобою спілкується, але так дурять людей, дуже нагло. Я собі почала на наступний день пригадувати, шо я ше замовляла - то досить дорогі страви не принесли. Я простоне очікувала, шо настільки нагло можуть повестись і так красти, тому на самому святі тим не запарювалась. Тому майте на увазі - там за всім дуже треба дивитись і слідкувати.

 • СМ13-06-2013 14:26reply

  Теж не раджу відвідувати цей заклад, особливо ввечері. Можуть подати страви, які були зібрані з тарілок попередніх відвідувачів і вдруге розігріті. А офіціанти вимагають заплатити рахунок, ще до того, як ви закінчили їсти. Був в "Домсі" з іноземцями. Сам живу за кордоном. Коли спитав офіціантку, чому такий поспіх з оплатою, відповіла, що минулого разу якась пара втекла і не заплатила. Мені було соромно перед своїми друзями.

Введіть код:

  On the map

  • See on the map
  Official YouTube ChannelFollow us on Facebook!