Музей-ресторан "Сало"

Музей-ресторан "Сало"
Адреса:
пр. Свободи 6/8
Розміщення:
Центр
Телефон:
(032) 235-55-36
Веб-сайт:
artsalo.com
Графік роботи:
11.00 - 23.00
  • Українська
  • English
  • Русский
  • Polski

САЛО - це перший у світі музей-ресторан, що присвячений салу, де екскурсії завершуються дегустацією більше 10 видів сала з місцевим самогоном!

Це водночас лаунж-бар, де можна купити і скуштувати будь-яке сало, а також культурний простір, який об’єднує різноманітні твори на тему сала: від «Стільця сала» Йозефа Бойса до «Блакитного сала» Володимира Сорокіна.

Демократичний бар з найширшим вибором класичних коктейлів, модифікованих барменами закладу згідно концепції водка-бару, 7 затишних кремових диванів на 10-13 людей, незвичайна хай-тек атмосфера “contemporary art” роблять САЛО найкращим місцем для зустрічей великими компаніями для проведення запального вечора.

Майже щовечора тут вас розважать на сцені для акустичних концертів співом відомих музикантів і колективів з усього світу.

Кожен гість САЛО може порадувати себе цікавою сувенірною продукцією, серед якої ви можете придбати листівки, футболки, сукні, посуд , футболки та багато іншого.

В САЛО можна замовити страви із меню двох сусідніх ресторанів – пастерії Bianco Rosso та демократичного ресторану японської кухні ЯПІ.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

    Заклад на карті

    • Подивитись на maps.google.com
    Наш канал на YouTubeМи на Facebook!