Пастерія "Bianco Rosso"

Пастерія "Bianco Rosso"
Адреса:
пр. Свободи 6/8
Телефон:
(032) 235-54-44

"Pasteria Bianco Rosso" - це ресторан справжньої італійської кухні в самому центрі Львова. Енергійний біло-червоний інтер'єр у стилі модерн, специфічні футуристичні меблі створюють вишукану атмосферу, яка пасуватиме як до ланчу з друзями, так і до романтичної вечері вдвох. На вході Вас завжди зустріне особливо привітний персонал, який допоможе Вам впоратись із верхнім одягом. Для цього в ресторані відведений справжній гардероб!

Головне ж у пастерії - авторська кухня. Наприклад "паста фреско" - це паста власного виробництва, яка готується безпосередньо в ресторані із твердих сортів пшениці вищої якості. Що вже казати про десятки традиційних італійських страв, над якими власноручно чаклує професійний шеф-кухар!

Особливу увагу слід приділити винній карті ресторану, яка не залишить байдужими справжніх гурманів та навіть винних сомельє.

Легка музика, вишуканий інтер'єр та надзвичайна італійська кухня роблять "Pasteria Bianсo Rosso" ідеальним місцем для сніданку (з 08:30 до 11:00), ланчу та вечері, як у колі друзів, так і з коханою людиною. Запрошуємо!"

Print 

Написати відгук
Введіть код:

    Наш канал на YouTubeМи на Facebook!