Вихідні у Львові: 1-2 травня 2010

Флюгери Львова, День батяра та фотовиставка "DЕ МАРШ ЕНТУЗІАСТІВ?"...

"Флюгери Львова" стартують у суботу. Етно-джаз фестиваль заполонить Львів на чотири дні. У суботу "Флюгери Львова" почнуться зі спецпроектів. Це оригінальні пісні моряків, польські джазові виконавці, і на завершення провокатор Юрій Іздрик представить проект "Амстердам". А в неділю вже традиційно "Флюгери Львова" прокинуться із Мертвим Півнем. В етно-блоці почуємо український та циганський фольк.

День Батяра вже втретє святкуватимуть у Львові. У суботу та неділю на площі Ринок працюватиме "Батярська канцелярія". Усім, хто прийде на свято у батярському одязі, видаватимуть іменне посвідчення "батяра". А це - безплатний келих пива або ж знижки у кнайпах міста. Також оберуть Короля Свята та Пані Батярову. Розважатимуть гостей свята Віктор Морозов і батяр-бенд «Галичина», а на дітвору чекають конкурси. Найактивніших чекають у Батярському тирі, де стрілятимуть з рогатки кавовими зернами по пивних бляшанках.

Виставку "DE МАРШ ЕНТУЗІАСТІВ!?" відкрили у арт-галереї "Primus". Цього разу мисткиня Анна Атоян замість батику творила над старими фотографіями. Анна у сатиричній формі зобразила життя людей у радянські часи. Мисткиня взяла лише кілька персонажів з фото і помістила їх у різні життєві ситуації.

А про інші цікаві події, які відбудуться у Львові у ці вихідні дізнавайтесь з нашої Афіші.


Написати відгук
Введіть код: