Вихідні у Львові: 4-5 вересня 2010

Кінна виставка, виставка "Літні канікули", Фестиваль середньовічної культури "Ту Стань"...

Кінну виставку відкривають у суботу у Палаці Мистецтв. У рамках акції "Вихідні верхи" 15 львівських митців спробували передати усю красу, грацію, відданість і швидкість коней. Художники малювали їх з натури під час дня відкритих дверей, які відбулись у травні на території дитячо-юнацької школи «Буревісник». Тоді усі охочі могли покататися верхи та побачити показові змагання кінних шкіл Львова.

Виставку "Літні канікули" презентують у п`ятницю у галереї "Зелена канапа". Вона стане справжньою несподіванкою для львів`ян та гостей міста. Адже художники творили свої шедеври у різних жанрах та барвах - головне передати літо у всій його розмаїтті. Свої роботи представили митці Анна АтоЯн, Тарас БЕнях, Ольга КвАша, Денис Струк, Іванка та Олександр Войтовичі та інші художники.  

Фестиваль української середньовічної культури "Ту Стань" кличе у ці вихідні. У село Урич, що на Сколівщині, з`їдуться реконструктори з історичних клубів з усієї України. Там розіб`ють середньовічне містечко і упродовж двох днів влаштовуватимуть лицарські поєдинки, гратиме давня музика і карпатський фольк. Також буде середньовічний ярмарок, а уночі вже традиційно братимуть штурмом фортецю. Після чого влаштують вогняне шоу.

Про інші цікаві події, які відбудуться у Львові у ці вихідні, дізнавайтесь з нашої Афіші

.

 


Написати відгук
Введіть код: