Львів святкує 755 день народження

Львову - 755. І цей день народження місто святкуватиме три дні, починаючи від суботи.

Все стартує святковою ходою театралів, байкерів, дитячих колективів на центральній площі. З Ратуші вперше зазвучать позивні Львова від сурмачів. В проекті під назвою "Львів крізь віки" відтворять життя міста починаючи від XIII століття. Козаки традиційно варитимуть куліш, натомість власники горбатих запорожців демонструватимуть свої авто. У неділю ж біля Монументу Слави - концерт.

Субота. "У колі друзів" вшановуватимуть матерів. До травневого свята матері влаштують шостий Міжнародний дитячий фестиваль, який заполонить площу Ринок та Філармонію. На сцену вийдуть дитячі етнічні колективи зі Словенії, Польщі, Хорватії, Литви. Кожен ансамбль приїде зі своїми народними інструментами, танцями, піснями та у національних строях.

Неділя. Народну іграшку виготовлятимуть діти. У Музеї народної архітектури та побуту майстри з Івано-Франкова навчатимуть малечу самотужки розфарбовувати яворівську іграшку. Митці її різьбитимуть, а діти вкриватимуть орнаментами, і самотужки збиратимуть забавку. В кінці свята найкращий маленький художник отримає в дарунок іграшку від самого майстра.

Телеканал новин 24


Написати відгук
Введіть код: