Ресторан "Гридниця"

Якщо ви їхатимете Київською трасою від Бродів до Львова, то перед Олесько побачите на пагорбі Олеський замок – один з найгарніших і найславетніших замків Східної Європи із середньовічною рестораном-гридницею.

Гридницею називали покої при княжому замку, де відпочивали гридні – царська охорона, княжа дружина і навіть шляхта.

Інтер’єр ресторації оформлено в середньовічному стилі. Дві зали – на 40 та 24 місць. У теплу пору року – шатро на 100 осіб.

В меню – страви стародавньої королівської та сучасної української кухні, 30 видів наливок та настоянок власного приготування.

Окрім найрізноманітніших смаколиків ресторація пропонує під замовлення 8 розважальних програм для святкування будь-якої події, в т. ч. весілля та дитячих днів народження, прокат середньовічних костюмів, карбування монет, стрільбу з луку та арбалету, а також ексклюзивну послугу "Вечеря віч-на-віч".

З травня по жовтень у шатрі поблизу замку відбуваються щосуботні розважальні програми, потрапити на які можливо по завчасно придбаних квитках.


1Відгуки Відвідувачів

  • Софія10-08-2010 14:52відповісти

    Була там на святі Івана Купала і мені дуже сподобалось, свято було в українському стилі з українськими розвагами, танцями і піснями.

Написати відгук
Введіть код: