Вихідні у Львові: 10-11 липня

Театральна прем'єра, трансляція фіналу Чемпіонату світу та фестиваль "Літо на Ринку"...

У театрі Курбаса прем`єра вистави "Король Лір". Режисером запросили людину без громадянства ОвлякулІ ХоджакулІ, родом із Туркменістану. Легендарний митець доволі нетрадиційно подає шекспірівську класику. Роль Короля Ліра тут грає одночасно троє акторів як уособлення його різних рис характеру. Деякі персонажі режисер передав через ляльки. Так дві старші дочки короля - це два чоботи.

Фінал чемпіонату світу з футболу транслюватимуть у двох фан-зонах. Перед Франковим університетом та у Парку Культури. Там можна буде і поспотерігати за футбольними баталіями з екрану і самому поганяти м`яча, зіграти в настільний футбол, розмалювати тіло боді-артом і взяти участь у тематичних конкурсах. Працюватиме фан-зона від обіду і до ночі.

Літні забави на площі Ринок. У суботу у межах фестивалю "Літо на Ринку" кращі художники Львова проведуть майстер-класи з боді-арту. Окрім того, на львів`ян та гостей міста чекають виступи етно-колективів та середньовічні танці. А у неділю на площі Ринок лунатиме літній джаз - вечір з саксофоном організують Олег Огнівчук та Іван Туманов.

Про інші цікаві події, які відбудуться у Львові у ці вихідні, дізнавайтесь з нашої Афіші.


Написати відгук
Введіть код: